Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Podwórkowa rehabilitacja 21:54, 30 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I dziś przy podlewaniu, parę fotek
Miłego oglądania dla wszystkich Zaglądających.
Mój ogrodowy pamiętnik 21:52, 30 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Aguś a ta trawka sina, to jaka odmiana kostrzewy?
Podwórkowa rehabilitacja 21:52, 30 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry

I takie tam z przedogródka.


Ogród, mydło i powidło. 21:51, 30 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Relacja z cięcia różanych potfforów


Ogród z rzeźbą 21:49, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
malgol napisał(a)


Alez piekna ta Jordanowa Na mojej Jordanowej tez takie pastelowe tawułki kwitna Patrz jak mamy podobnie, hi,hi

Wszystkie rabatki magiczne!


Coś nas łączy?
Ja mam na Jordanowej nieco mix tawułkowy, trzy odmiany tam są





Japoński ogród Reni i Matiego 21:48, 30 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Kwiatuchy na dobranoc


Podwórkowa rehabilitacja 21:45, 30 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Nie dokończyłam wczoraj a chciałam pokazać tawułki. Właśnie nastał ich czas

Ogród z rzeźbą 21:45, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
makadamia napisał(a)
U mnie też na przegorzanach straszne mszyce ale to takie twarde rośliny, że przejmować się tym nie trzeba. Biedronki będą miały co jeść (a jak szlifowałam szubienicę, to mnóstwo larw widziałam).

Większy problem jest z samosiewem. Wiosną cały dywan siewek musiałam spod nich wypielić. Z tym, że u mnie nie ma problemu, bo one rosną daleko od innych rabat - u Ciebie może być gorzej


Ja mam odmianę przegorzan banatyński Blue Glow i mam nadzieję, że nie będzie się tak bardzo siał. No cóż nadzieja wiadomo czyją jest matką.

Szałwie ścięłam dopiero wczoraj, prawie do ziemi. Już rzucały nasionami.




Japoński ogród Reni i Matiego 21:42, 30 cze 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Agata mój nagi grujecznik ożył. Zobacz sama


Trawy miskanty gracilimus sadzone wiosną, takie lichutkie jeszcze-podlałam gnojówką z pokrzyw.

Ogród z rzeźbą 21:40, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kawa napisał(a)
Anuś ślicznie
jarzmianka niesamowicie piękna
a heidi klum cudownie ci kwitnie już wiem że to dobry wybór


Kamciu, mam trzy krzaczki Heidi obok siebie, dlatego był jakiś efekt. Reszta róż raczej kiepsko w tym roku.

Heidi z czwartku Bożego Ciała, teraz już łysa:




Ogród z rzeźbą 21:38, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Pogorzany tez uwielbiam Mam je posadzone obok anabelek. Moje tez sa lubiane na poczatku roku przez mszyce, potem one znikaja. Trzeba uwazac, przy przesadzaniu, by usunac kazdy ped, bo inaczej z kawaleczka wyrosnie.Ale i tak go bardzo lubie!


Miałam nadzieję, że przegorzany będą już niebieskie, ale jeszcze trochę trzeba poczekać. Dziękuję za wskazówki odnośnie przesadzania. Zapewne będą zmieniać miejscówkę
Na razie pięknie świecą te kulki w zachodzącym słońcu:




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies