Alez piekna ta Jordanowa Na mojej Jordanowej tez takie pastelowe tawułki kwitna Patrz jak mamy podobnie, hi,hi Wszystkie rabatki magiczne!
U mnie też na przegorzanach straszne mszyce ale to takie twarde rośliny, że przejmować się tym nie trzeba. Biedronki będą miały co jeść (a jak szlifowałam szubienicę, to mnóstwo larw widziałam). Większy problem jest z samosiewem. Wiosną cały dywan siewek musiałam spod nich wypielić. Z tym, że u mnie nie ma problemu, bo one rosną daleko od innych rabat - u Ciebie może być gorzej
Anuś ślicznie jarzmianka niesamowicie piękna a heidi klum cudownie ci kwitnie już wiem że to dobry wybór
Pogorzany tez uwielbiam Mam je posadzone obok anabelek. Moje tez sa lubiane na poczatku roku przez mszyce, potem one znikaja. Trzeba uwazac, przy przesadzaniu, by usunac kazdy ped, bo inaczej z kawaleczka wyrosnie.Ale i tak go bardzo lubie!