Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

agata19762 23:05, 02 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Nowa12 napisał(a)


Piękne to zdjęcie. Bardzo mi się podobają takie koliste rabaty a la wysepki.



Ja je uwielbiam i robię kolejne
Kocham mój ogród !!!




____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 13:18, 04 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Agatka serdeczne dzięki za wczorajsze popołudnie, za pogaduchy, pyszny bigosik i ciacho, a przede wszystkim za możliwość zobaczenia Twojego ukochanego ogrodu. Wielki On
Roślin masz całą masę, piekne, zdrowe, dorodne Dużo nas łączy w zakładaniu ogrodu
Ale zapraszając nas na pewno nie byłaś świadoma, że wpadniemy i porządzimy jak u siebie Wiesz, że to z serca i dla Twojego dobra
Fotorelacja będzie jak fotki pozgrywam, nie wiem kiedy, bo najbliższe dni zagoniona jestem, ale masz ją jak w banku.
Żałowałam bo w ferworze wykopków zapomniałysmy zrobić grupowego zdjęcia na pamiątkę
Rybki dojechały, ubaw był po pachy na stacji benzynowej
Roślinki żyją dzisiaj sadzę Buziaki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 14:47, 04 cze 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Przyłączam się do słów Sylwii i dziękuję Agatka za wszystko
Jedzenie przepyszne!!! Nie wiem, czy zdawałaś sobie sprawę jakie wariatki do ciebie przyjadą Ale z dużym serduchem dla Was więc co złego to nie my
Obejrzałam dziś trochę twoich początków, ogrom pracy wykonaliście! Ogród się odwdzięcza mega zdrowymi roślinami których wiele zazdraszczam Mam nadzieję, ze ustrzyknięta kosodrzewina pięknie ci się zagęści a kilka rad dziewczyn wykorzystasz, aby w przyszłości mniej się narobić
Zapraszamy na ogrod tour do małopolski
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 18:52, 04 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
I ja przyłączam się do podziękowań za gościnę z przepysznym jedzonkiem. Masz mnóstwo przepięknych, zdrowych i dorodnych roślin. Kolekcja imponująca. Widać, że masz do nich rękę i serducho. I podziwiam, bo ja z takich areałem bym poległa. Więc brawa wielkie. Jesteś kobieto wielka,że sobie z tym radzisz
Oj, aż się boje co będzie u mnie po tych gnojówkach Dziękuje za roślinki.

Mam nadzieje, że nie żałujesz, że zgodziłaś się na nasz przyjazd To tak jak Sylwia pisze te niektóre rady to z serca i w dobrej wierze.

Ale czego można się spodziewać po takiej czwórce babeczek co na na stacje benzynową w szczerych polach zajeżdża w nocy. Wyciąga słoik na ogórki kiszone, coca-colę i tajemniczy dodatek. Robi jakieś zlewki-przelewki. A ubaw jest przy tym straszny, nie tylko nasz
Sorki, że zdjęcia niewyraźne, ale nie mogłam powstrzymać się od śmiechu


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:44, 04 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Mam nadzieję, że nikt tego nie nagrywał i na you tubie nie będziemy bo to pobije oglądalność
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
agata19762 22:32, 04 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
sylwia_slomczewska napisał(a)
Agatka serdeczne dzięki za wczorajsze popołudnie, za pogaduchy, pyszny bigosik i ciacho, a przede wszystkim za możliwość zobaczenia Twojego ukochanego ogrodu. Wielki On
Roślin masz całą masę, piekne, zdrowe, dorodne Dużo nas łączy w zakładaniu ogrodu
Ale zapraszając nas na pewno nie byłaś świadoma, że wpadniemy i porządzimy jak u siebie Wiesz, że to z serca i dla Twojego dobra
Fotorelacja będzie jak fotki pozgrywam, nie wiem kiedy, bo najbliższe dni zagoniona jestem, ale masz ją jak w banku.
Żałowałam bo w ferworze wykopków zapomniałysmy zrobić grupowego zdjęcia na pamiątkę
Rybki dojechały, ubaw był po pachy na stacji benzynowej
Roślinki żyją dzisiaj sadzę Buziaki



Sylwia nawet nie wiesz jak się cieszę, że mnie odwiedziłyście
Bardzo tego potrzebowałam !!!
Super są takie spotkania☺
ja też nie mam foteczek na pamiątkę a mogłam domowników poprosić

Dziękuję za roślinki wszystko posadzone i dobrze podlane...
ziemia jeszcze ma wilgoć po tych deszczach więc powinno wszystko rosnąć.


Dzisiaj kilkanaście razy przeszłam ogród i plany na zmiany mam
Dziękuję za rady !!!

Pozdrawiam gorąco.


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:38, 04 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Iwonka napisał(a)
Przyłączam się do słów Sylwii i dziękuję Agatka za wszystko
Jedzenie przepyszne!!! Nie wiem, czy zdawałaś sobie sprawę jakie wariatki do ciebie przyjadą Ale z dużym serduchem dla Was więc co złego to nie my
Obejrzałam dziś trochę twoich początków, ogrom pracy wykonaliście! Ogród się odwdzięcza mega zdrowymi roślinami których wiele zazdraszczam Mam nadzieję, ze ustrzyknięta kosodrzewina pięknie ci się zagęści a kilka rad dziewczyn wykorzystasz, aby w przyszłości mniej się narobić
Zapraszamy na ogrod tour do małopolski



Iwonka cieszę się niezmiernie, że też przyjechałaś moje chaszcze pooglądać
Tworzycie SUPER DRUŻYNĘ!!!

Iglaki będę ograniczać z pewnością...wszystkie bez wyjątku.

Dziękuję za azalię jest cudowna.
Poczytałam o niej na necie muszę dla niej miejscówkę poszukać

Zaglądnij do mojego wątku Czas na zmiany i porównaj ogród i zobacz na daty
Ile czasu upłynęło ? Ile potu wylanego ? Dlatego takie roślinki dorodne


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 22:39, 04 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Też wszystko dziś do ziemi poszło i całkiem sprawnie bez specjalnego wyszukiwania miejsc, tak jakby na nie czekałoPrześpij się z myslami i planami, żeby nie przerabiać 10 razy bo przy takim areale roboty masa i bez tego, nic cie nie goni, masz czas. Rosliny jeszcze w odpowiednim rozmiarze by rozsadzić bez ciężkiego sprzętu się dało, a że masz rękę do nich to się na nowych miejscówkach na pewno przyjmą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
agata19762 22:45, 04 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Anitka napisał(a)
I ja przyłączam się do podziękowań za gościnę z przepysznym jedzonkiem. Masz mnóstwo przepięknych, zdrowych i dorodnych roślin. Kolekcja imponująca. Widać, że masz do nich rękę i serducho. I podziwiam, bo ja z takich areałem bym poległa. Więc brawa wielkie. Jesteś kobieto wielka,że sobie z tym radzisz
Oj, aż się boje co będzie u mnie po tych gnojówkach Dziękuje za roślinki.

Mam nadzieje, że nie żałujesz, że zgodziłaś się na nasz przyjazd To tak jak Sylwia pisze te niektóre rady to z serca i w dobrej wierze.

Ale czego można się spodziewać po takiej czwórce babeczek co na na stacje benzynową w szczerych polach zajeżdża w nocy. Wyciąga słoik na ogórki kiszone, coca-colę i tajemniczy dodatek. Robi jakieś zlewki-przelewki. A ubaw jest przy tym straszny, nie tylko nasz
Sorki, że zdjęcia niewyraźne, ale nie mogłam powstrzymać się od śmiechu





Anitko to ja dziękuję Tobie za pomysł i organizację tej wyprawy
Roślinki posadziłam bluszcz dałam na słupa myślisz, że sobie poradzi ???

Bardzo Ci dziękuję
Przeróbki będą w ogrodzie ...w pierwszej kolejności skarpę zrobię w prostej linii i rabatkę w sadzie zagospodaruję nawet mam czym

Zrobię ją w formie prostokąta chociaż uwielbiam zawijasy
Będzie lepiej pasować ? prawda ?
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:46, 04 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mam nadzieję, że nikt tego nie nagrywał i na you tubie nie będziemy bo to pobije oglądalność


Wszystkie jesteście szalone.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies