Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Małej Mi 2017 00:04, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
yolka napisał(a)
- to jest komentarz do drugiego zdjęcia

Ja zawsze się głupio śmieję .. głupio gestykuluje.. dawniej powiedziano by prostaczka

Ogrodowy spektakl trwa ... 00:04, 27 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
abiko napisał(a)
Bardzo fajnie, że i Twój i ogród Kasi zobaczymy w Mai.. oba warte tego jak najbardziej i zupełnie inne.Gratuluję


Nasze ogrody coś mają wspólnego

ja zerżnęłam od Kasi pomysł i mam taki kawałeczek bajki


a Ty róże to lubisz, wiem

dziękuję Agnieszko





Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 00:03, 27 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Na zakończenie lawendowa - muszę się nią zająć, wyrównać jakoś poziom i wysypać korą, bo susza nad suszami..
Ogród Małej Mi 2017 00:03, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Katkak napisał(a)
Jak nie masz czasu na fotki to ja Ci wstawię . Anuś fajnie było móc Was odwiedzić . Ty zawsze takiego pozytywnego kopa człowiekowi dajesz . Wulkan, nie kobita i za to Cię kocham .


Zdecydowanie to najpiękniejsze Tu już odkręcona Igunia

Bardzo pozytywna osóbka Uwielbiam Igusie Taki wulkan energii ..
Ogród Małej Mi 2017 00:02, 27 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Śliczna.. chociaż to nie moje kolory


To moje



O tak
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 00:01, 27 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Po przesadzeniu w bardziej cieniste miejsce, które też mniej wysycha tawułka postanowiła wreszcie zakwitnąć

Rutewka elin

Floks Tiara - bardzo ładnie zawiązuje kwiaty (to odmiana o pełnych kwiatach), ale są przypalane przez słońce - zastanawiam się, czy nie powinnam spróbować go posadzić w bardziej zacienione miejsce
Anabelki of course
Ogród Małej Mi 2017 00:00, 27 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Doranma napisał(a)


Prześliczna
Ogród na tle granatowych chmur wygląda wręcz nierealnie, tajemniczo ...

Śliczna.. chociaż to nie moje kolory


To moje

Ogrodowy spektakl trwa ... 23:59, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Anda napisał(a)
Miro, gratuluję odpicowaniu ogrodu i wizyty Mai. Wreszcie będę mogła obejrzeć Twój ogród prawie na żywo I Ciebie

Wena Ci co prawda uciekła, ale to co pokazałaś bardzo mi się podoba I to co napisałaś też
Kącik ogrodnika jaki uporządkowany Motywacja to jest to


Ewo ogród na żywo możesz zobaczyć znacznie wcześniej - zapraszam jak tylko będziesz mogła.
Tak motywacja to jest moc

Bardzo dziękuję


Ogrodowy spektakl trwa ... 23:55, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
mikina34 napisał(a)

Miro, czy na tym zdjęciu jest Wiąz karłowy Jacqueline Hillier? Ile ma lat i jaki wysoki? Mam maluszka do posadzenia i szukam miejscówki, żeby go potem nie przenosić z miejsca na miejsce, a wydaje się całkiem spory


Tak to wiąz, jest spory bo ma chyba ponad 2 metry wysokości i więcej szerokości - ale jest już leciwy - pewnie ma 8 lat. Jest bardzo kruchy, stale go przycinam, ogołaca się od środka więc tak formuluję trochę. U mnie na coś choruje nie wiem czy to jakis mszyce - ja sobie z tego nic nie robię no i tak sobie żyjemy

daj duzo miejsca a żeby dziur nie było to możesz obsadzić na razie bylinami a za 3 lata zabierzesz bo i tak byliny trzeba odmładzać - albo trawy.

Zrobiłam dziś dla Ciebie zdjęcia






Ogrodowy spektakl trwa ... 23:48, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)





Przeglądam i pisze. U nas na szczęście ulew nie było, ale nieraz też tak miałam. Po zrobieniu wewnętrznego drenażu problem zniknął.

Na mazowszu znowu suszę przechodziły jakieś tam deszcze ale to takie kropelkową nie więc sucho nawet bardzo. Co drugi dzień podlewamy bo skwar się leje z nieba. Róże w tym roku były piękne ale krótko był ten szczyt kwitnienia gotują się na słońcu niektóre.

Widzę, że ekipa filmowa była to dobrze będziemy oglądać. Sporo ogrodów z ogrodowiska już filmowano.
Nie wyrabiam w te upały w dzień siedzę w domu bo lepiej po nocnym wietrzeniu. Wieczorem wychodzę ale tną komary.

Mira pogody takiej jakiej sobie zyczysz pozdrswiam



Jak zrobiłaś taki drenaż wewnętrzny - ciekawa jestem -
u mnie tez skawar i komary i źle się czuję po prostu w takim upale - już ochłodzenie idzie

Dziękuję.



Ogrodowe skarby 23:47, 26 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Wiecie co będąc u koleżanki wynypałam u niej wielkie lustro czekało na wywóz śmieci wielkogabaratowych. No i tym sposobem mam lustro do ogrodu. Pomyślałam że je powiezsimy na ścianie między oknami! Jak myślicie będzie ok?
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:45, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
ryska napisał(a)
Gratuluję i bardzo się cieszę, że zobaczę Twój ogród w TV
Z buraczkami też eksperymentuję, tym razem. W marcu do kuwetki wysiałam liściowe i te już do konsumpcji, natomiast korzeniowe wysieję jak zbiorę bób (czyli lada chwila). Zostawię korzenie bobu w ziemi (magazyn azotu) i będę obserwować.
Bratki tak samo u mnie się zachowały, były piękne aż nagle wczoraj kaput. W sumie to dobrze, bo w poczekalni czekały od dawna pelargonie różowe i stipy (marne w porównaniu do drugiej, obsadzonej w kwietniu donicy).
Pelargonie z siewu zaczynają kwitnąć. Ale to takie zwyczajne, białe i łososiowe.
Ty siałaś jakieś ciekawostki?
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.


Reniu bardzo dziękuję.

Ja też po bobie posieję jeszcze buraki - tez zostawię choć lubię wyrywać bo fajnie glebę wzruszają a to i tak w kompost - zobaczę - na razie doznania smakowe bobowe będą.

Czy siałam ciekawostki? hmm - ozdobną kukurydzę - super jest, śliczny nagietek brązowy, wysiałam amarantusy czerwony,zielony i rudy,mam pierwszy raz wysiana orlayę - sama już nie wiem co siałam sporo - dalie z siewu zaczynaja kwitnać - o szałwię szkarłatna siałam

każdy dostaje dziś róże więc dla Ciebie porcyjka



Za drzwiami do ogrodu... 23:45, 26 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry
anpi napisał(a)

Komu się nie marzy taka trasa ogrodowa...?
Pashmina też mi się podoba, w tym roku już jest na co popatrzeć.
I New dawn zaszalała



Aniu, piękne te Twoje róże. I Ty w nich cudnie wyglądasz.
A która to New Down? ja kupiłam w tym roku kilka New Down i Utersener Klosterrose i posadziłam przy płocie. Czy mogłabyś mi podpowiedzieć co robisz ze swoimi, że tak pięknie rosną? Może bym u siebie zastosowała?

Idę dalej oglądać Wasze spotkanie.
Pozdrawiam.
W ogródku emerytki 23:45, 26 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Sasance pomyliły się pory roku

Widoczek z romantycznego kącika

Lubię takie chmurki na przedwieczornym niebie
A ta ciemna plamka na środku zdjęcia to mucha.
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:40, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Miro, gratulacje, bardzo się cieszę, że będziemy mogli zobaczyć Twój śliczny ogród w TV


Agnieszko bardzo dziękuję.

A ja ciekawa jestem co Ty postanowiłaś - czy już gotowa jesteś ?



Ogrodowe skarby 23:40, 26 cze 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
O matuchno, gdzieś Ty taki sklep wynalazła???
W jakiej cenie wycinane kanki i to ptaszysko zardzewiałe przed sklepem w krzakach?
o tego wysokiego mi chodzi


Sylwia sklep jest niedaleko mnie dzisiaj byłam w nim pierwszy raz. Można poszaleć naprawdę! Ceny kaniek nie znam, za to żuraw to koszt 120 zł koty 30 zł kwiaty ceny różne te płaskie z kula 60 zł
W ogródku emerytki 23:39, 26 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Będzie słonecznik

Mikołajek iberyjski i gaura

Ta jednoroczna szałwia podoba mi się bardziej niż bylinowa.
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:38, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Mira..... Ogromne gratulacje ... Masz tak cudowny ogród, że trzeba go pokazać. W dodatku ten ogród ma tak cudowna właścicielkę, która tak pięknie o nim opowiada.


Bardzo dziękuję za miłe słowa.


W końcu nie wiem lubisz róże czy nie - wyciapałaś je wszystkie czy tylko trochę

na wszelki wypadek mały bukiecik dla Ciebie


Ogrodowy spektakl trwa ... 23:35, 26 cze 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Basilikum napisał(a)
ale fajowo juz nie moge sie doczekac ale narazie porcja porannych fotek mi wstarczy (na kilka dni)
Wspanialy ogrod z pasja to i program super bedzie.
Jaka to metoda na buraki?


https://www.charlesdowding.co.uk/

a ten gościu cuda wymyśla - sieje w lutym a w marcu pikuje i potem na grządki wysadza - to już zabawa na całego - podpatrzeć można



W ogródku emerytki 23:35, 26 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Róża Paul's Scarlet / kupiona w marcu w B. / i nn


Niskie cynie i werbena, mój wysiew, nasiona od Wioli Violaskom

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies