Chwilę musiałam podumać i tak się zastanawiam dlaczego coś Ci nie pasi w tych ML ?
Wiadomo, że zdjęcia nie oddają rzeczywistości ale jak dla mnie to jak wprowadzisz tutaj jeszcze hortki to zrobi Ci się misz masz. Do tego pasa Gracków pięknie będzie wyglądał pas ML. I wtedy cały taras będzie tworzył taką jedną przestrzeń z tymi ML.
Wiesz, ze byłam na początku za Molinią KF ale teraz bym już jej nie dodawała bo będzie tu coś, tu coś a tak coś innego
Chwasty rosną, ale za bardzo ich nie widać. Choć ostatnio jedyne co zrobiłam w ogrodzie to opryskałam kostkę octem. Cztery litry poszło.
Tu ślady po oprysku.
Dziś odwiedziłam cudownych ludzi czyli właścicieli Rancza Szmaragdowej Doliny, Dziękuję Sylwio i Wojtku za przemile spędzony czas z Wami i Waszymi gośćmi.