Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:28, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)




Ogród z końcem czerwca powoli traci swoją wielobarwność. Kolory mienią się jeszcze w okolicach róży Kimono.







Ojej! Hania, to jest poezja!
Śliczny dobór cukierkowych barw!
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:27, 23 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Jarzmianki pojawiają się w różnych miejscach, uwielbiam je!


To był jakiś rodzaj czyśćca?

I w masie

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:26, 23 cze 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Zastanawiam się, czy jak tam tez pójdą ML, to nie będzie za nudno...
Bo vis a vis rośnie szpaler gracków.

A skoro już doszłam sama ze sobą do wniosku, ze tam będzie nudno, to co mam dać po lewej stronie tarasu?
Może np. ML naprzemian z jakąś hortensją?




No i teraz ładnie widać, jak do południa pada cień za domem.
I właśnie tam pod oknami ma być nowa cienista rabata. Na pewno z hostami.
A może do tego Annabelle jak u Zany? Annabelle mogą mieć częściowo cień?
To północno zachodnia wystawa.







Reasumując potrzebuję typy na lewa stronę tarasu oraz na rabatę pod oknami.
To oczywiście dwie różne rabaty będą


Chwilę musiałam podumać i tak się zastanawiam dlaczego coś Ci nie pasi w tych ML ?
Wiadomo, że zdjęcia nie oddają rzeczywistości ale jak dla mnie to jak wprowadzisz tutaj jeszcze hortki to zrobi Ci się misz masz. Do tego pasa Gracków pięknie będzie wyglądał pas ML. I wtedy cały taras będzie tworzył taką jedną przestrzeń z tymi ML.
Wiesz, ze byłam na początku za Molinią KF ale teraz bym już jej nie dodawała bo będzie tu coś, tu coś a tak coś innego
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:25, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:25, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
TAR napisał(a)
obejrzalam, szczena mi opadla, tez chce tak miec

moje krwisciagi maja mokro w nozki a gore w sloncu i rosna jak oszalałe. dokupilam 3 krzaczki. i knautie kwitna jakos dziwnie z jednej sadzonki sa kwiaty krwiste rózowe i bardzo blade rozowe. choroba czy taki ich urok?


Knauti nie mam. U Gosi chyba rośnie.
A krwiściąg zaczyna różowiec. Zauważyłam to dopiero na zdjęciu, które robiłam firletce chalcedońskiej.



Ogród z końcem czerwca powoli traci swoją wielobarwność. Kolory mienią się jeszcze w okolicach róży Kimono.









Tu już się uspokoiło.

Kondziowy ogrod cz II 22:24, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

jeszcze orlik kwitnie, nie wiedziałam, że zółte też są

chyba za blisko podeszłyśmy

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:23, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
karlos napisał(a)
tak patrzę, patrzę ... U Ciebie to chwasty nie mają gdzie wyrosnąć Super rabaty, czekam aż mi tak "zarośnie"


Chwasty rosną, ale za bardzo ich nie widać. Choć ostatnio jedyne co zrobiłam w ogrodzie to opryskałam kostkę octem. Cztery litry poszło.
Tu ślady po oprysku.




Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:22, 23 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Zacznę od przedstawienia mojego spojrzenia na Aprilkowy ogród, który jest mega urokliwy..

Zdziwiłam się przede wszystkim, że już dalie zaczęły!
Tu z Pashminą

Rzuca się w oczy bogactwo róż i ich piękne kwitnienie


Kondziowy ogrod cz II 22:20, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
no cudne wprost

na te miałam ochotę i jakoś zawsze zapominam kupić

skrzydlatych gosci też macie sporo

będzie miodek
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:18, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Kasia_CS napisał(a)


Musisz być czarodziejką! Bo ja patrzę na to zdjęcie i sobie myślę, że po raz pierwszy mam ochotę czyśca u siebie - nigdy go nie lubiłam, a w połączeniu z tymi fioletami wygląda genialnie - chyba do kocimiętkowej sobie go wsadzę

Napasłam oczy, lubię to jak dużo zdjęć wstawiasz


Kasiu ja też od niedawna czyścca poznałam i już na zawsze u mnie będzie.





Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:17, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Koniec

Mój ogrodowy pamiętnik 22:16, 23 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
No i moja jeszcze niewydarzona rabata skarpowa. Oj ciężko mi z nią idzie bardzo. Nadal niedokończona. Normalnie wstyd.




Kondziowy ogrod cz II 22:16, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
śliczny

jak świece


bardzo ciekawa ta koniczynka, pierwszy raz na żywo widziałam jak kwitnie
To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:16, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
zawitka napisał(a)
co to za roslina ta pierwsza co przekwita czy to szałwia????


To przetacznikowiec Red Arrow



Rośnie na rondzie, wśród traw.



W moim małym ogródeczku - Dorota 22:16, 23 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziś odwiedziłam cudownych ludzi czyli właścicieli Rancza Szmaragdowej Doliny, Dziękuję Sylwio i Wojtku za przemile spędzony czas z Wami i Waszymi gośćmi.


Machamy do wszystkich odwiedzających





Za drzwiami do ogrodu... 22:16, 23 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Sylwia,jeszcze raz dziękuję za tak obszerną i szczegółową sesję ogrodu i raport ze spotkania Masz oko !!! Buziaki
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:15, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
agata19762 napisał(a)
Pięknie ☺☺☺

Dzięki.



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:13, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kondziowy ogrod cz II 22:12, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
ale dalie chbya pierwsze u Was na Ogrodowisku


dorodne te ślazy

i super w połączeniu z czosnkami wyglądają

cudny ogień
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 22:09, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Magleska napisał(a)
Anitko cudowne fotki obejrzałam i bardzo na Was czekam -potrzebuję mądrych rad
Buziaki


Madziu przyjedziemy




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies