Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Doświadczalnia bylinowo-różana 08:40, 19 cze 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
Ewo,
wczoraj wracając z pracy zauważyłam bardzo ciekawe krzewy, wyglądały jak drobne róże, spore krzewy gęsto ukwiecone, może udałoby Ci się rozszyfrować co to jest? Swoją drga piękne nasadzenia miejskie i zestawienia z dereniem, aż miło się przejść takim chodnikiem Coraz częściej widzę u nas nawet w centrum Łodzi ładnie skomponowaną zieleń.
Fotkę później usunę.
Przerwa na kawę... 08:37, 19 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
inka74 napisał(a)
ja dużo później kończę dzień i wstaję o 6-tej. Przynajmniej powinnam. Dobrze, że mam możliwość pójścia do pracy o dowolnej praktycznie porze. Bo dziś nie wstałam

Tam na środku jest szałwia plumosa

Pierwszy raz widzę
Bardzo mi się podoba
Ona wieloletnia jest ?
Moja działka na Dębowym Lesie 08:37, 19 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
NN- może ktoś rozpozna ??
Czy to może być Bouquet Parfait ??

Róża Chippendale- jedna z moich ulubienic
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:34, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry





Koniec. Zmykam. Zbieram materiał na kolejne relacje
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:32, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:30, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Moja działka na Dębowym Lesie 08:30, 19 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Anda napisał(a)
Bardzo ładne portrety robisz Sliczne róże i nie tylko.

Ewo, bardzo ci dziękuje za tak pozytywne słowa.
staram się


NN

Chipek na pierwszym planie


Gizelka w tle

Przerwa na kawę... 08:29, 19 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14137
Do góry
inka74 napisał(a)
szałwia plumosa


właśnie zachwycałam się nią u Ani Kwartet

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:28, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Moja działka na Dębowym Lesie 08:26, 19 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AgataM napisał(a)
Aleś ogród odstawiła... ho,ho Pięknie Podziwiam róże

Agatko ,dziękuje.
Ale to jeszcze nie jest, co chcialabym..
ale puki co jest jak jest
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:25, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:23, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:21, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:17, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:14, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:12, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:08, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:06, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Jednak jak dla mnie ten romantyczne kąciki otoczone ceglanym murem były najlepsze. Wcześniej do nich nie docierałam.




Przerwa na kawę... 08:03, 19 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
April napisał(a)


Wcale się nie dziwię. Piękny widok. Choć to raczej bombonierka niż pudełeczko

Podziwiam cię że jeszcze o tej godzinie masz siłę fotki wstawiać.
Inna sprawa że mnie regularnie 4 z minutami budzą maszyny rolnicze od kilku dni. Ach ta moja wieś... Jak nie ptaki to...

ps. tam na środku masz celozje posadzone?
ja dużo później kończę dzień i wstaję o 6-tej. Przynajmniej powinnam. Dobrze, że mam możliwość pójścia do pracy o dowolnej praktycznie porze. Bo dziś nie wstałam

Tam na środku jest szałwia plumosa
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:03, 19 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies