Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród wśród pól i wiatrów 08:51, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
anabuko1 napisał(a)
ale piekne,,
Co ty robisz,ze tak dobrze , zdrowo ci rośna i kwitną ??


Dziękuję za miłe słówka Różom praktycznie nic nie robię. W tym roku nawet och nie nawiozłam porządnie na wiosnę. Prysnęłam ma mszyce i tyle. Ale po pierwszym kwitnieniu na pewno je podkarmię

Moonstead po raz ostatni w tej edycji kwitnienia
Powoli ustępuje miejsca larissie i lawendom


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 08:35, 18 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
ryska napisał(a)
Przepiękny ogród i wpadnę na zdjęcia z finału szklarni/oranżerii.
Moja z odpadków a cieszy niesamowicie.
Twoja to mercedes oranżerii
Zdjęcie z wodą cudowne.
Pozdrawiam

Dziękuję Reniu za komplementa, szklarnia jest dalej montowana i już
zaczyna wyglądać jak ta z moich ze snów wymarzona

Dla podpatrujących fotki z kolejnych etapów robót szklarniowych

rynienki dostała
Mokradło... i mój ogród 07:56, 18 cze 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
Zdjęcie przed burzą.
Ogród, mydło i powidło. 07:55, 18 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
katel napisał(a)





Oj te drobne różyczki przepiekne są
Ale inne tez szaleją ...i powojniki
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 07:54, 18 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Ewo to byla wycieczka z pracy. Raz do roku nam taka serwuja wiec wypadalo pojechac.
Pierszy raz jechalamtakakolejka linowa, bo my zawsze na piechote


troche ogrodowych widokow tez przywiozlam



tu mieli piekny rozany tunel


Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 07:51, 18 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zawitka napisał(a)
[

Jan Paweł II



Błękitny Anioł

Prześliczne
Mokradło... i mój ogród 07:48, 18 cze 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
Nie mogę patrzeć na leżące róże. Tego jest więcej. Na razie czekam na Boże Ciało. Będę usuwać zniszczenia jednocześnie zbierając płatki na sypanie
Pelargonie na balkonie też porażka, wycinam hosty bo straszą i liście katalpy. Ale ogród się pozbiera.



Elewacja nawet ok. Tylko parę dziurek. Ale płytki już gorzej

U sąsiadów też nie lepiej. Straty w uprawach Uszkodzenia budynków i niestety samochodów

To nic. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.
Ogród do odnowy 07:40, 18 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14137
Do góry
Village De Saint Yrieix Sous Aixe



Gospel



La Villa Cotta

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 07:36, 18 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
[

Jan Paweł II



Błękitny Anioł
Podmiejski ogródek 07:32, 18 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Widziałam

Dziewczyny, w ogródku pojawił się nowy mieszkaniec:
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:17, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:17, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:16, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Ogród do odnowy 07:15, 18 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14137
Do góry
Czemu na moich palibinach ptaszki gniazdka nie zakładają?


Mszyca kapuściana na przetaczniku, drugi rok nie chce opuścić tego krzaczka, mimo przesadzenia


Po włożeniu na liski larwy biedronki coś się zaczyna dziać, spadają jakieś czarne kulki? Czy to mszyce obrane z tej waty?


Już wiem te czarne kulki to odchody mszycy...





Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:15, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:14, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:13, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Różane szaleństwo trwa


Nowocześnie z różAnką :D 07:04, 18 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
anna_t napisał(a)
I róże


Ania, ja róż w ogrodzie nie lubię, ale to co tu pokazujesz, to poezja!
Stipa powinna dla mnie dostać tytuł najlepszego stylisty roku! Taka robotę robi w ogrodach, ze szok...

❤️❤️❤️
Blaski i cienie nowego życia 07:02, 18 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6669
Do góry
Urszulla napisał(a)
Za to ucieszyła mnie naparstnica, oczywiście rozmiar mikrusa ma ale może się wysieje dalej



Okrywając miejsce zachwaszczone zostawiłam taką kępę trawy. Ciekawe co to jest?


Ula ta naparstnica to jakaś odmia owa dziewanna.
Ogrodowe szaleństwo ... 06:53, 18 cze 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Rabata Zojkowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies