Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Życie w wiejskim ogrodzie 17:33, 16 gru 2018


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Życie w wiejskim ogrodzie 17:33, 16 gru 2018


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Zdjęcia Roku 17:27, 16 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
(Maj 2016 Ranczo w Szmaragdowej Dolinie)
cd.
Kondzio: Ech te Rude zawsze stęsknione

Katka:Córcia dziś nikt Cię nie ukradnie mam cię pilnuje

Gosia:Ja żadnych dzieci nie kradnę, przecież to nie ja to Ania chciała

Ja sobie popatrzę na tańce
Kasia: Można Panią prosić do tańca?Biały Walc raz..

Dwa trzy... raz dwa trzy obrót

Kasia:eee nikt nie patrzy???Zajęci graniemTo dołączę może

Abiko:A kto pilnuje dziecka? Ja sprawdzę

Spoko nie ma bola My na obstawie przy wyjściu stoimy

Mysz się nie przeciśnie
Gdyby jednak próbowała to będziemy strzelać z łuku

Zmęczyliśmy się, trzeba trochę odpocząć i się posilić...
Filip: Wujek dmuchaj bo zgaśnie

Wojtek: No już dmucham.
Gosia: Ocho nikt nie patrzy, uśpiłam Ich uwagę i Mała nie płacze.

Gosia:Może teraz uda się Ją wynieść. Katka zagadana, a ja będę miała powód by Do Małej Mi pojechać
...uDany ogród 17:22, 16 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Piotr_ napisał(a)
u cb już święta na całego widzę


Jeszcze nie do końca, ale zaczyna być świątecznie

w ogrodzie też są bombki, a raczej bombeczki

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 17:16, 16 gru 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
W choinkach schowane roze




Przerwa na kawę... 17:11, 16 gru 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
inka74 napisał(a)
Świąteczna osłona róż w donicach - wykorzystany materiał odpadkowy po cięciu


Haha...zaraz ci pokaze u siebie moje osłony, trochę podobne ale bardziej się przyłożyłam

A jak czytam o planach to w kolejnym sezonie będą wakacje w porównaniu z tym

Zdjęcia Roku 17:00, 16 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Cd.( rok później)
Kasia: Katka dziecko Ci kradną!

Iga rany znowu ta Pani?!!

Nie dam się zabrać, Tato!!!

Katka: Spokojnie Kasiu EMuś czuwa

Iga: Uffff u taty bezpiecznie udało się
Zdjęcia Roku 16:50, 16 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Babuś skoszę, ale daj buzi....

O rany chce się całować na tym wietrze???

eeeee lepiej się odwrócę, może wyryję inicjały w sercu, a niech mają


Michał rany dorośli zajęciu, a tu dziecko kradną, ale nie będę Im przeszkadzał bo mnie odgonią tacy zajęci

Igunia:Tatusiu bo to ta Pani chciała mnie zabrać o ta ....widzisz Tatusiu???

Krzyś: Spoko Córcia nikt Cię bez butów nie ukradnie
Małymi krokami-Ogród Wioli 16:42, 16 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry




A wczoraj upiekłam pierwsze w życiu pierniczki....i nawet zjadliwe wyszły



Pozdrawiam wszystkich zaglądających
Małymi krokami-Ogród Wioli 16:36, 16 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Lubię te czerwone gałązki derenia




Psica była dziś w siódmym niebie,bawiąc się w śniegu



Gożdzikowa - wiejski ogród 16:33, 16 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Mary napisał(a)

Jak ja bym chciała, żeby już był kwiecień.....


Witaj Marysiu:

Baa ! a kto by nie chciał?




Zdjęcia Roku 16:27, 16 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I moje ulubione - czyli jak się bawią chłopcy podczas spotkań ogrodowiskowych?
Gożdzikowa - wiejski ogród 16:26, 16 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Kasya napisał(a)
Zaglądam i widzę lilaka i piwonie... i aż mnie ściska z tęsknoty


Dla ukojenia duszyRóża

Zdjęcia Roku 16:25, 16 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
U Sywii
Człowieku - jak Ty dmuchasz w te bańki

Pogramy?

Wielka ucieczka



A jak bedzie padać to się schowam pod grzybkiem
Małymi krokami-Ogród Wioli 16:23, 16 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Troszkę u mnie pobieliło...od razu ładniej
W przyszłym tygodniu strojenie choinki w ogrodzie,w domu i donic przy wejsciu







Zdjęcia Roku 16:22, 16 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Dzieci ogrodowiskowe - czyli moja Darcia i Fifi Katki - w oczekiwaniu na wyklucie dinozaura w ogrodzie Agani


O Jesssu a - było z niego takie śliczne jajo !


Nie bój nic - ja Cie obronię!
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 16:21, 16 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
A teraz choinka....tadam.....i święta już mam, przynajmniej tu na zewnątrz



Zdjęcia Roku 16:19, 16 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Zdjecia roku - zaczniemy od Danusi i małego czarodziejskiego domku


Teraz czas na największą aparatę ogrodowiskową
Kontrola wagi

Kontrola bielizny

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 16:18, 16 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I mój las w zimowym klimacie




I ogród...



OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 16:14, 16 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Już trochę ciemno ale coś tam jeszcze widać.




Na ostatnim zdjęciu choinka przed domem jeszcze zanim zapaliły się na niej światełka a zaraz wrzucę już taką za światłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies