Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Słoneczny Ogród 19:30, 13 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
gogo napisał(a)
I jak tu pogodzić miłość do kotów i ptaków
Proponuję dać metalową nogę do karmnika, bo po drewnianej koty wchodzą i pod ich ciężarem wszystko się wywraca.
Ach jak bym chciała umieć robić takie piękne ozdoby.
Też bym się uzależniła, a teraz jestem uzależniona od oglądania Twoich

Miło mi, że Ci się podobają moje prace

Z tymi kocurami..., coraz bardziej mnie wnerwiają, ptaki sie boją a zobacz na to
uciekające wiewiórki przed kotem, dzisiaj...

Ogród Basi 19:09, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Stara świeca.



Ogród Basi 19:08, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry




Tu stary " wieniec" adwentowy.



Ogród Basi 19:04, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Bombki z koronką.







Blaski i cienie nowego życia 18:37, 13 gru 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Coś ładnego było dla oka wiosną





Comtessa zaskoczyła ilością kwiatów- przeszło 20
W ogródku emerytki 18:29, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:25, 13 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Jak coś ciekawego wyczytam to znowu wrzucę
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:17, 13 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Jakiś czas temu pisałam, że mam do czytania dwie książki.
Dziś chciałabym się z Wami podzielić fragmentem tekstu na temat nawożenia upraw roślin w naszych warzywnikach. Książka dotyczy uprawy na większa skalę, ale da się przełożyć na nasze skrzynkowe, a także na całe ogrody
" Wróćmy do ziół leczniczych" O. Andrzej Czesław Klimuszko

Energia życia kryje się w pokarmie


Pokarm jest warunkiem życia ludzkiego, ilość i jakość pokarmu warunkuje jego przedłużenie.

Ogrodowe kreacje 18:05, 13 gru 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Dzisiaj bawię się z cekinami


Aurelko, piękne bombki Ci wyszły. Choineczka oczywiście też.
U Was chyba trochę pomroziło bo u nas na razie nie. Chciałoby się trochę śniegu.
Zaraz zrobię zdjęcia bombek szklanych z koronką. Też na prezenty dla rodziny i znajomych.
Pozdrawiam.
...uDany ogród 17:28, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj zaczęłam wyciągać ozdoby. Jutro planuję przynieść do domu choinkę ,a w sobotę ją udekorować
Chłopcy mi pomogą, niby takie prawie dorosłe wielkoludy, a uwielbiają mi pomagać przy świątecznym szaleństwie

w dużym pokoju







...uDany ogród 17:23, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Agania napisał(a)
Zaczarowana Twoja kraina....za różami też już mam tęsknotę


Aguś dziękuję za miłe słowo
Ja jeszcze nie tęsknię, delektuję się zimą. Czuję jednak, że przyjdzie taki czas że i ja zatęsknię za soczysta zielenią i różami
Nie mam dużo róż, większość to " pustaki " . Najbardziej do ogrodu pasowały mi dzikie róże. Ale w pewnym momencie zakochałam się w różach z kwiatami jak pompony

Działka prawie w Borach Tucholskich 17:21, 13 gru 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
była kolorowa przeszłość teraz aktualna szara rzeczywistość
serbski Pendula .....................................................................daglezja Graceful Grace


świek kłujacy Lucke Strike
...uDany ogród 17:18, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Dzięki bardzo


Cała przyjemność po mojej stronie

W ogródku emerytki 17:01, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry



W ogródku emerytki 16:59, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry


W ogródku emerytki 16:56, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Pozazdrościłam Agacie i też obfociłam ogród



...uDany ogród 14:47, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Czy mogę Danusiu skopiować? plis ależ cudne ujecie


Proszę bardzo

Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 14:08, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
I jeszcze takie


Jodła rosła u mnie 10 lat / kupiona miała ok. 1,5 m /, posadzona w ziemi podwórkowej, kamienistej ,a więc kiepskiej / wcześniej rosły tam sumaki /.
Przez pierwsze dwa lata wszystkie wtedy posadzone iglaki były regularnie podlewane i nawożone / nawozem do iglaków /.
Potem już tylko deszcz i sporadycznie nawóz, nie było zalegania wody i przenawożenia.
Słońce wschód - południe do godz. ok. 15.
Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 14:06, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Witaj Mazan
Zrobiłam takie zdjęcia, może coś z nich uda Ci się wyczytać.


Księżycowy... 10:48, 13 gru 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry













Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies