Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Anda 11:03, 12 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
U mnie chmury i zero słońca. Do wczoraj dużo padało. Wreszcie podniósł się poziom Renu.

Moje liście zagrabiam na rabaty

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gobasia 11:22, 12 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
U mnie też słonko pokazuje promyki ..sprzątam w domek przy otwartym oknie


____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Basilikum 11:35, 12 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Anda napisał(a)
Moje liście zagrabiam na rabaty



u mnie tez czesc na rabatach ale te zasila kompostownik

ja tez troche sprzatam raz w domu raz w ogrodzie i przy okazji robie zawieszki da dzieciakow z mojej grupy na pozegnanie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 19:22, 12 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
skonczylam poduszke slubna da kolezanki z pracy
na sznureczkach beda banknoty

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 21:17, 12 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Śliczny pomysł poduszkowy
____________________
Kasia
Rumianka 19:38, 13 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10249
Oj Iza, jakie Ty masz świetne pomysły prezentowe...Ja kiedyś dałam koleżance w prezencie ślubnym piękną wiązankę kwiatów, w której był również wałek do ciasta czyt. "na męża"...do dziś to wspomina z nostalgią...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
20:56, 13 gru 2018
Basilikum napisał(a)
skonczylam poduszke slubna da kolezanki z pracy
na sznureczkach beda banknoty



ale super
rozumiem ze to na prezent ? ....bardzo mi się podoba !!!...tylko te banknoty? ....czy oby nie odfruną ?
Basilikum 18:14, 14 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
pestka56 napisał(a)
Śliczny pomysł poduszkowy

dziekuje
dziekuje

Rumianka napisał(a)
Oj Iza, jakie Ty masz świetne pomysły prezentowe...Ja kiedyś dałam koleżance w prezencie ślubnym piękną wiązankę kwiatów, w której był również wałek do ciasta czyt. "na męża"...do dziś to wspomina z nostalgią...

hihi fajnie z tym walkiem musial super w bukiecie wygladac

Justynabanknotynie odfruna, bo prezent w folie zapakowany
a tak wyglada z kasa



no i mam nowa prace
na pol etatu w pobliskim przedszkolu, juz nie bede jezdzic tak daleko przedszkole o ponad polowe mniejsze, godzin pracy o polowe mniej, wiec bedzie i czas na wlasny interes a jak sie interes bardziej rozbuja zawsze moge zrezygnowac z tej pracy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 21:05, 14 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gratuluję pomysłu prezentowego, i trzymam Kciuki za nową pracę. I nowy biznesik. Oby się udało.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
pestka56 10:26, 15 gru 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dobry pomysł na pracę. Moja córka prowadzi swoją na razie mała, ale rozwijającą się, firemkę właśnie tak. To całkiem nieźle funkcjonuje, chociaż nie bez mojej pomocy, bo jednak w jej przypadku praca jest pełnoetatowa, a to oznacza, że zostaje mało czasu na obsługę zamówień firmowych, których przybywa coraz więcej.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies