To tu- to tam- łopatkę mam !
17:05, 11 gru 2018
Przyjrzałam się dzisiaj swoim. Od dołu.
Sibirica jest pięknie wybarwiona prawie od samego dołu. Nie wszystkie gałęzie rosną pionowo. To zapewne skutek przycinania ich od góry.
Dobrze współpracują z mahonią, zwłaszcza w okresie zimowym.