Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Słoneczny Ogród 11:51, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Słoneczny Ogród 11:49, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Słoneczny Ogród 11:47, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Złote, srebrne, białe..



Słoneczny Ogród 11:45, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
No to pokażę co robiłam w listopadzie.



Słoneczny Ogród 11:41, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
effka napisał(a)
Ale się u Ciebe dzieje! Super Ozdóbki mistrzowskie. Dzisiaj właśnie podobne zakupiłam na festynie szkolnym. Cudeńka!

dzięki Tak już co najmniej od początku października się dzieje, wstążeczki, szyszeczki... Tylko, no co, nie będę w październiku sypać fotkami choinek, powiedzą ogłupiała Ale ja jako "producent" muszę wcześniej zacząć
Na kiermasze też chodzę, mam w sobotę zaproszenie.
Do szkoły na kiermasz zawsze też coś oddaję.
No i też kupują ode mnie na takie kiermasze szkolne, a nawet powiem po cichu, że na konkursy
Słoneczny Ogród 11:36, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
gosika67 napisał(a)
Daria masz talent.

Dziękuję Gosia, no jakoś tak samo wychodzi, ręka też się wprawia.

Nie wiem czy to już pokazywałam, ale zamówienia pod klienta są czasami,że hoho...

Słoneczny Ogród 11:31, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Aurelia
Szpulka starcza na kilka choinek. Stożek styropianowy.


Słoneczny Ogród 11:28, 10 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Agata Mam czas na wszystko, oczywiście , wszystko się zrobi, trzeba tylko się zorganizować. Ja mam taką rutynę, ale ją uwielbiam, bo to zdrowa rutyna, nie lubię niespodzianek, wybijają mnie z rytmu...
Mam czas na spanie, bieganie, rodzinę, kościół, a nawet grę w piłkę, bo ostatnio dzień w dzień syn mnie ciągnie na dwór, chociaż na poł.godz. czy godzinkę pokopać do bramki. No i galancie wydeptaliśmy trawnik, nie wspomnę o hortensjach jakie poobijane, aż łby pogubiły
Mój syn ma prawie 14 lat i miło mi bardzo było, że pierniczki razem ze mną robił.
W ogródku emerytki 10:41, 10 gru 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
gogo napisał(a)
Nie wiem, czy ktoś wpadł na taki pomysł robienia bombek.
Nie miałam kulek styropianowych, więc zwinęłam folię spożywczą samoprzylepną i owinęłam włóczką.
Nie kleiłam, tylko przypięłam szpilkami, szybko się robi
Tak wyszło.
Spróbuję jeszcze z folią bąbelkową, myślę, że z niej można zrobić większe bombki.

Ja wieszam na zewnątrz czyste styropianowe.
Szmaragdowy Zakątek 06:51, 10 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Z placu budowy - ciąg dalszy…
Koleżanka przeprowadziła się do mnie, bo u niej nie da się mieszkać. Kurz z gładzi gipsowej, świeżo położone płytki na podłodze, brak kuchni, brak łazienki….brak wszystkiego…
Ale nie jest tak źle….Stolarz wziął wymiary kuchni i przedpokoju, więc robią się już mebelki kuchenne i szafy do zabudowy. Gładź położona w całym mieszkaniu, pomalowana kuchnia i salon; wszędzie zamontowane oświetlenie; na całej podłodze położony gres.
No… coś już widać….powoli zbliżamy się do końca. Jeszcze przedpokój, łazienka, drzwi i dopieszczenie całości.

PS. We wtorek przyjeżdżają meble do salonu i szafa do sypialni.

PPS. Na razie łazienka wygląda tak…..
Kwiaty we włosach 23:32, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Planuję mnóstwo lawend, na rabatach, w donicach.W tym roku zdały egzamin na "6".







Kwiaty we włosach 23:25, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 23:10, 09 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Daria będę wysiewać na pewno lawendy, zebrałam nasiona szałwii i przetaczników też spróbuję wysiać, myślę o gazaniach. W ub. r. zgapiłam się i za późno zaczęły się u mnie siewy, w tym roku będę szybsza.

Teraz buro, ponuro
wysyłam trochę słońca i tego co lubimy i na co czekamy







W ogródku emerytki 23:06, 09 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Nie wiem, czy ktoś wpadł na taki pomysł robienia bombek.
Nie miałam kulek styropianowych, więc zwinęłam folię spożywczą samoprzylepną i owinęłam włóczką.
Nie kleiłam, tylko przypięłam szpilkami, szybko się robi
Tak wyszło.
Spróbuję jeszcze z folią bąbelkową, myślę, że z niej można zrobić większe bombki.
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 22:24, 09 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
kasiek napisał(a)

Te kompozycje Kasiu są prześliczne
Słoneczny Ogród 21:50, 09 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
gosika67 napisał(a)
Ale masz motorek, podziwiam Twoje błyskotki, buziaki.

Uczę się nowych wywijasów ze wstążek, pokażę jak zrobię kilka, bo to maleństwa, zobaczysz
Tymczasem pokażę choinki ze sznurka.

Dwa ogrody 21:41, 09 gru 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
na fotelu na chwilę przysiadł taki skrzydlaty jegomość

i z kumplami dołączył do tych na korytarzu



a do ogrodu nie chciały wychodzić te, deszcz nie bardzo im pasuje i chyba zadomowią się w donicach pod dachem przy wejściu


Dwa ogrody 21:31, 09 gru 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Gabrysiu, dynia pokrojona, jutro zupa będzię, faktycznie piękny kolor ma. O nazwę dopytam.
GorAniu, dopóki nie rozpakuję świecidełek z pudeł, to jakoś mnie nie ciągną bombki. Ale wystarczy impuls i potrafię popłynąć, że hej
Póki co na razie poubierałam krasnoludki, łosia



dołączyły do nich inne uszytki, jak Iza je fajnie nazywa


Połowa działki - czyli mam powoli dość 21:30, 09 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
zawitka napisał(a)


Z tych palm macie nasiona

Jak się udadzą to może do moich nowych donic trafią
Połowa działki - czyli mam powoli dość 20:54, 09 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)


Z tych palm macie nasiona

Cuudna.Aby takie i u nas urosły
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies