Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ptasi gaj 19:21, 08 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Dzisiaj dosyc ladna pogoda na plusie 7 stopni bez wiatru.
Jadac przez Konstancin pieknie przystrojony w swiecidelka.

Tez pierwsze swiecidelma zawiesilam zasilane przez energie sloneczna.
Zdaja egzamin i kupie jeszcze jeden zeztaw. Jutro wieszamy na swierki i renifera czas wyprowadzic.

Jakies ciemne to zdj ze swiecidelkami wyszlo w telefonie wszystko widac.



Choińa kanadyjska cięta bokami ale w tym roku bardzo urosła więc czeka ją mocne cięcie



Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 18:46, 08 gru 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
I ja już myślę jak ubrać choineczkę w domu bo to już za 2 tygodnie
Jeszcze wianek na drzwi trzeba zrobić i mam takie ozdóbki pachną ładne drewnem miałem malować na biało ale chyba naturalne zostaną....
Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 17:44, 08 gru 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
2018 rok.




Mirkowy ogród (początki) 17:35, 08 gru 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Do góry
Mirka napisał(a)


Tu po przesadzeniu w październiku 2017r. Mają ponad 160cm.


Mirko w jakiej odległości od granicy działki posadzone są te świerki i jaka jest to strona świata?
Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 17:10, 08 gru 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
2017 rok.




Moja glebo terapia 16:32, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Jolu wiadomość odczytalam głośno mężowi.
Zdjęcie pokazałam.
Powtarza ,ze jest piękna.
A jak to on chce z przodu z tyłu z boku ja widzieć aby jakiś obraz mieć.
Ale zaproszenie przyjęte . I chętnie kiedyś może późniejsza wiosną przyjedziemy


Zapraszam serdecznie

Może znajdę jakieś fotki piwniczki nie koniecznie pokazujące rośliny, choć większość jednak jest robiona właśnie z nimi w roli głównej

Rododendronowy ogród II. 16:21, 08 gru 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Kasya napisał(a)

Ale na emeryturze ma się przecież więcej czasu to możesz być więcej


Niemal każdy kto nie jest na emeryturze tak myśli a to najwieksze złudzenie.
Wiosenne zdjęcia sobie oglądałam.


Byle do wiosny.
Moja glebo terapia 16:04, 08 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Witam Cię Danusi u mnie, miło mi że moja piwniczka się podoba.

Ja po cichutku sobie podglądam Twoją Anglię i jestem zachwycona z resztą nie tylko nią, wszystkie Twoje projekty są super...

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 15:29, 08 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 15:25, 08 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I moje ukochane miejsce
Trzmieliny dostały mikołajowe czapki
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 15:20, 08 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 15:14, 08 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 15:09, 08 gru 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Uff - zdążyłam Nie było dużo bo 40 ranników i 16 anemonów ale jednak Ziemia bombowa, pulchna .

No to teraz świątecznie
W moim małym ogródeczku - Dorota 13:34, 08 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Jutro będę obdarowywała pierniczkami.








Ależ pracy włożyłaś!!!
Pięknie
Słoneczny Ogród 12:50, 08 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Kasiek napisał(a)
Pieknie polukrowalas ogrod


O tak właśnie, bo robiłam lukier ostatnio...

Ogród z widokiem na jezioro 12:46, 08 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
jankosia napisał(a)
No dobrze, że chociaż ty wrzuciłaś trochę więcej zdjęć. Ale jeszcze nie skończyłaś dodawać, hę?
Super miałyście. Ale ta szkółka z palmami i kaktusami prawdziwy wyczes Przywiozłaś coś? W sensie jakieś nasionka albo szczepki? Tylko nie kłam

Jankosiu, miałyśmy zamiar zabrać łupy, ale atrakcje ostatnich dni spowodowały, że myślało się o zupełnie czymś innym. Zabrałyśmy skarby plaży i oceanu, zwłaszcza, że z CV jeszcze wolno robić to legalnie. A sadzonki rosły na ulicy

U nas pomiędzy kostką wyrasta zielsko i trawa, a tam palmy
Propozycja kompozycji do donicy

Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 10:46, 08 gru 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Zabrałam dziś trochę werbeny, ale większość jeszcze kwitnie...
Czy ja mogę ją wysuszyć na grzejniku?

p
Od nowa ... na przekór wszystkim 09:59, 08 gru 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
iwka napisał(a)





Wracam do tego zdjęcia, bo przez sklerozę nie skomentowałam...choć skleroza twierdzi, że tak było

A więc chciałam wyrazić zachwyt nad wyściółkowaniem liśćmi.
Czy to nie wygląda cudnie naturalnie? I dodatkowo daje schronienie i pokarm wszelkim dżdżownicom i innym glebowym organizmom, a ziemię chroni przed erozją.
Też uwielbiam liście na swoich rabatach
Ranczo Szmaragdowa Dolina 09:35, 08 gru 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Temu cyprysikowi dobrze by było w zyciu ulżyć i obciąć (albo chociaż mocno skrócić) tą pionową gałązkę po lewej stronie. Ta gałązka bardzo chce być drugim przewodnikiem. A to w przyszłości wróży problemy.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 08:44, 08 gru 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla Bogdzi takie ptaszki choć wiem, ze wolałaby żywe. może jutro coś upoluję


Bardzo ładne choc nie sa zywe, dziekuję.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies