Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 19:09, 07 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jeden z mieszkańców rododendronowej- kosmatka.


Głóg cętkowany- zamieszkał u mnie za namową Mariusza. I ogromnie się cieszę, że posłuchałam rady. Cudownie się przebarwia.


Hakonechloa All Gold od Joanny- czaruje jesiennymi barwami.


Lupo- skradła moje serce
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 13:39, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Coś mi pożera różę...

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 14:28, 08 lis 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
To wygląda na opuchlaki
Ja bym wykopała i sprawdziła korzenie. U mnie tak samo wygląda Acropolis.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margerytka40 14:31, 08 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Też stawiam na opuchlaki.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anpi 14:51, 08 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Niezła ptasia stołówka
A sezonu sadzeniowego to widzę jeszcze nie zamykasz?
Ale ja też jeszcze grzebię w ziemi Zostało mi parę cebulowych wyprzedażowych wysadzić i trochę przeorganizowuję rabatę pod grillemwyciaągnęłam z ziemi kilometry barwinkaPozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:54, 08 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
O! i teraz jesienią posadziłam też 2szt. Lupo,myślę że będę zadowolona?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anka_ 16:05, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
jolanka napisał(a)
To wygląda na opuchlaki
Ja bym wykopała i sprawdziła korzenie. U mnie tak samo wygląda Acropolis.

Margerytka40 napisał(a)
Też stawiam na opuchlaki.

No to mnie nie pocieszyłyście. Choć niestety to realne, bo na tej rabacie miałam opuchlaki na łubinach. A wydawało mi się że zwalczyłam. Tyle że to nierówna walka bo za ogrodzeniem wylęgarnia opuchlaków (truskawki sąsiada).

A czy ślimaki jedzą róże? Bo jeszcze mam nikłą nadzieję na wersję bardziej optymistyczną.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:13, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
anpi napisał(a)
Niezła ptasia stołówka
A sezonu sadzeniowego to widzę jeszcze nie zamykasz?
Ale ja też jeszcze grzebię w ziemi Zostało mi parę cebulowych wyprzedażowych wysadzić i trochę przeorganizowuję rabatę pod grillemwyciaągnęłam z ziemi kilometry barwinkaPozdrawiam
Nie Aniu, sezonu nie zamykam. Jeszcze sporo mam do sadzenia. Plus cebulowe- ale tych niewiele. Najgorzej, że dzień krótki a latarka za słaba na nocne sadzenie.

anpi napisał(a)
O! i teraz jesienią posadziłam też 2szt. Lupo,myślę że będę zadowolona?
Będziesz bardzo zadowolona.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anabuko1 16:59, 08 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
anka_ napisał(a)


No to mnie nie pocieszyłyście. Choć niestety to realne, bo na tej rabacie miałam opuchlaki na łubinach. A wydawało mi się że zwalczyłam. Tyle że to nierówna walka bo za ogrodzeniem wylęgarnia opuchlaków (truskawki sąsiada).

A czy ślimaki jedzą róże? Bo jeszcze mam nikłą nadzieję na wersję bardziej optymistyczną.




Opuchlakow współczuję.
A widoczek barwny ,piękny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 16:59, 08 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
anka_ napisał(a)
Nie Aniu, sezonu nie zamykam. Jeszcze sporo mam do sadzenia. Plus cebulowe- ale tych niewiele. Najgorzej, że dzień krótki a latarka za słaba na nocne sadzenie.

Będziesz bardzo zadowolona.


To szałwia Ci kwitnie ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies