Ewciu chyba tylko wielkością, jak spotkam to kupię oba Nie lubię zakupów internetowych , ale chyba nie będzie wyjścia...
Obiedkę mam i bardzo ją lubię, ale Szarobródka właśnie oglądam i już wiem że do mnie trafi
Baron Rouge na liście chciejstw, jeszcze go nie mam
Sylwuś kochana, bardzo dziękuję
Pytanie powinno brzmieć czego nie opatulałam Hahahah
Wszystkie nowości i maleństwa( klony palmowe, Abelia, Abeliofylum, Kielichowiec, Bambus niebiański, Derenie Kousa, Leyceseria, Dawidaia Chińska, Ośnieża Karolińska) kaliny, bo nadal mam strach że sarny wejdą, wrażliwce typu Paulownia
Mirciu cieszę się, że Ci się podoba. Moi sąsiedzi korzystają z usług firm ogrodniczych, sami nic nie robią oprócz koszenia. To zupełnie inna bajka niż mój ogród
Dom ma stanąć na tym placyku tak jak są wbite kołki To będzie mikro domek
Monia, a może coś co ma owocki teraz, które zdobią....
Poduszki możesz zrobić z irgi np. mają teraz czerwone koralikiI irga też jest zimozielona
Albo irgę szczepiona na pniu, sąsiadka ma cudna parasolka w czerwone korale, sama myślę, że podobną kupię
Ewuś bardzo ci dziękuję będę miała prośbę do Ciebie, bo tak jeszcze nad tarasową myślę, ale chodzi mi o ten przód rabaty, paprocie i kosmatki mi wypadły,funkii już nie widać, a brakuje mi tu czegoś myślałam o czymś zimozielonym, Ewuś doradź, popatrz
tak myślałam czy cisowe poduszki nie dać, ale nie wiem...
Anulka no to czeka cię przedsięwzięcie w przyszłym sezonie, że ho ho... ja o tyle mam dobrze, że eMuś bardzo techniczny, więc się cieszę po nowym roku z betonem będę kombinować, doniczki chcę, zaraziłam się u Polinki i Iwonki buziaczki
Teraz już sezon stopnięty zmroziło ziemię, ostatnio chciałam wykopać jeszcze porę bo mi parę zostało na polu, ale już nie dało radę...
buziaczki Gosiaczku
stipy uwielbiam, będzie ich więcej w przyszłym roku
Basieńkoco do jedzenia nigdy nie narzekał, więc dobrze piszesz, chyba dobrze jeść dostaje, to się odwdzięcza
kostrzewy teraz te swoje niebieskości pięknie pokazują
Piotrek jak eMuś będzie działał na wiosnę, to pokaże, jak będzie to robił a rękę w końcu trzeba było rozruszać, już teraz po kontuzji nie ma śladu pozdrawiam
widoczek grudniowy rozchodnikowej
Dziewczyny co prawda sezon ogrodowy już u mnie zakończony ale jak by ktoś chciał po oglądać moje chaszczyki to zapraszam na sobotę 8 grudnia o 7.45 na TVP będzie można zobaczyć mój wiejski ogród