Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

...uDany ogród 20:53, 05 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Dana, piękna kolekcja dereni. Midwinter prawie się nie różni od Winterorange.

A z trawek, czy masz obiedkę albo szarobródka syberyjskiego?

Pokaż swojego Baton Rouge, proszę.


Ewciu chyba tylko wielkością, jak spotkam to kupię oba Nie lubię zakupów internetowych , ale chyba nie będzie wyjścia...
Obiedkę mam i bardzo ją lubię, ale Szarobródka właśnie oglądam i już wiem że do mnie trafi
Baron Rouge na liście chciejstw, jeszcze go nie mam



...uDany ogród 20:49, 05 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
U Ciebie zawsze pięknie, ogród jesienny się złoci
Miałam jeszcze spytać co opatulałaś na zimę?


Sylwuś kochana, bardzo dziękuję
Pytanie powinno brzmieć czego nie opatulałam Hahahah
Wszystkie nowości i maleństwa( klony palmowe, Abelia, Abeliofylum, Kielichowiec, Bambus niebiański, Derenie Kousa, Leyceseria, Dawidaia Chińska, Ośnieża Karolińska) kaliny, bo nadal mam strach że sarny wejdą, wrażliwce typu Paulownia

i nie wiem co jeszcze?

...uDany ogród 20:30, 05 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Mirka napisał(a)
Danusiu twój ogród z ulicy mega pięknie się prezentuje. Ciekawa jestem czy sąsiedzi coś od ciebie ściągają.
W którym miejscu ma być domek?


Mirciu cieszę się, że Ci się podoba. Moi sąsiedzi korzystają z usług firm ogrodniczych, sami nic nie robią oprócz koszenia. To zupełnie inna bajka niż mój ogród

Dom ma stanąć na tym placyku tak jak są wbite kołki To będzie mikro domek

o tak mniej więcej będzie wyglądał



Wymarzony sielankowy ogród..... 20:22, 05 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Monia81 napisał(a)


Ewuś bardzo ci dziękuję będę miała prośbę do Ciebie, bo tak jeszcze nad tarasową myślę, ale chodzi mi o ten przód rabaty, paprocie i kosmatki mi wypadły,funkii już nie widać, a brakuje mi tu czegoś myślałam o czymś zimozielonym, Ewuś doradź, popatrz


tak myślałam czy cisowe poduszki nie dać, ale nie wiem...

Monia, a może coś co ma owocki teraz, które zdobią....
Poduszki możesz zrobić z irgi np. mają teraz czerwone koralikiI irga też jest zimozielona
Albo irgę szczepiona na pniu, sąsiadka ma cudna parasolka w czerwone korale, sama myślę, że podobną kupię
Ogrodowe kreacje 20:21, 05 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Mam do was pytanie: Czy są tu nasiona przetacznika kłosowego, bo ucięłam kłosy teraz, oskubałam i wyszło coś takiego:



Nie wiem jak wyglądają jego nasiona w google trudno znaleźć są opakowania, ale zdjęcia nasion brak. Może któraś siała z was i wie ?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:10, 05 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Gałązki dereni wykorzystam do dekoracji świątecznych.








Czym wiekszy mroz tym intensywniejszy kolor mocniejszy. Patrze na spod krzaka albo krzaczki odmlodzone albo tak pieknie mlode. Moje to pierwsze krzaki posadzone na dzialce i juz kilka razy odmladzane.

Widze w tle choine kanadyjska Haniu przycinasz ja? Moich nie przycinalam, ale w tym roku przycielam bardzo mocno i fajnie sie zageścily.


W kamiennym kręgu od początku 18:47, 05 gru 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Aktualnie w kamiennym.



Na posty odpowiem innym razem
Pozdrawiam Was serdecznie, dziękując, że o mnie pamiętacie
Wymarzony sielankowy ogród..... 18:44, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Anda napisał(a)
Rany, Monia, ale Ty masz czyściutko na rabatach Kostrzewy się jeżą i niebieszczą. Piękna zima u Ciebie Napracowaliście się jak widać. Gratuluję efektów


Ewuś bardzo ci dziękuję będę miała prośbę do Ciebie, bo tak jeszcze nad tarasową myślę, ale chodzi mi o ten przód rabaty, paprocie i kosmatki mi wypadły,funkii już nie widać, a brakuje mi tu czegoś myślałam o czymś zimozielonym, Ewuś doradź, popatrz


tak myślałam czy cisowe poduszki nie dać, ale nie wiem...
Wymarzony sielankowy ogród..... 18:40, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
MonikA napisał(a)
Wiesz tak pomyślałam, że jak skończy to niech podskoczy do mnie


Monia
Wymarzony sielankowy ogród..... 18:39, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Nom... taki mąż to skarb !!


Anusia nic dodać, nic ująć ale u Ciebie eMuś też ostro walczy buziaczki

Wymarzony sielankowy ogród..... 18:38, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Zana napisał(a)


Tu się nie ma co chichrać, trzeba ubolewać nad brakiem żyłki technicznej u mojego eMa. Stoję niestety przed koniecznością zamówienia firmy do zrobienia nawadniania i właśnie sobie uświadamiam, że czas się za to zabrać, żeby na przyszły sezon było. To nasze stare prymitywne nawadniania już nie pociągnie w przyszłym roku. A ja ciągle nie wiem jak ostatecznie będą pociągnięte linie rabat i ile zostanie trawnika.


Anulka no to czeka cię przedsięwzięcie w przyszłym sezonie, że ho ho... ja o tyle mam dobrze, że eMuś bardzo techniczny, więc się cieszę po nowym roku z betonem będę kombinować, doniczki chcę, zaraziłam się u Polinki i Iwonki buziaczki
Wymarzony sielankowy ogród..... 18:33, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Monia EMuś jest He Man jak dla mnie. Pogratuluj Mu od nas
Mojemu będzie raźniej, że nie on jeden działa


Sylwuś buziaczki wy to jesteście pracusie nie ziemscy
hakonki aureola podrosły w tym sezonie troszku, tych traw też będzie więcej

Wymarzony sielankowy ogród..... 18:30, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No dzieje sięWiedziałam że pracusie jesteście straszne Buziaki


Teraz już sezon stopnięty zmroziło ziemię, ostatnio chciałam wykopać jeszcze porę bo mi parę zostało na polu, ale już nie dało radę...
buziaczki Gosiaczku
stipy uwielbiam, będzie ich więcej w przyszłym roku
Wymarzony sielankowy ogród..... 18:28, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Ja pierdziu... nie wiem czym karmisz swojego męża ale na 100% DZIAŁA!!! Taki kawał roboty odwalić to nie lada wyczyn.


Basieńkoco do jedzenia nigdy nie narzekał, więc dobrze piszesz, chyba dobrze jeść dostaje, to się odwdzięcza
kostrzewy teraz te swoje niebieskości pięknie pokazują

Wymarzony sielankowy ogród..... 18:25, 05 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Krakus napisał(a)


wow i wszystko łopatą ? pozazdrościć powera jesiennego...
a niedawno jeszcze problemy z reka miał chyba rozruszać postanowił


oczywiście prośba o obfocenie rozwiązania z mauzerami też mam taki na deszczówkę i się zastanawiał co Twój Em wykombinował...


Piotrek jak eMuś będzie działał na wiosnę, to pokaże, jak będzie to robił a rękę w końcu trzeba było rozruszać, już teraz po kontuzji nie ma śladu pozdrawiam
widoczek grudniowy rozchodnikowej
Moja glebo terapia 18:22, 05 gru 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Dziewczyny co prawda sezon ogrodowy już u mnie zakończony ale jak by ktoś chciał po oglądać moje chaszczyki to zapraszam na sobotę 8 grudnia o 7.45 na TVP będzie można zobaczyć mój wiejski ogród


Pozdrawiam już w nastroju prawie świątecznym







Dwa ogrody 18:18, 05 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
[b]powstają skrzaty, łosie, choinki i takie tam







Jak Ci przesłać czas? Prosiłaś o niego.

Ten Jegomość kanapowiec ma chyba dużo czasu?

Piękne wszystko.


Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:10, 05 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

sporo modraszek mam w tym sezonie



Ujmują za serce.

A plamki na ostrokrzewie są grzyb(k)owe.
Żywopłot strzyżony liściasty 17:43, 05 gru 2018
Do góry
a tutaj akualne zdjecia bukowego zywopłotu ...z przestrzeni miejskiej ...cisowy przy okazji sie załapał



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies