Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:41, 05 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:40, 05 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:40, 05 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:39, 05 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jeszcze kilka zbliżeń z ogrodu

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:29, 05 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
sylwik69 napisał(a)
Ogród wzorcowo przygotowany na zimę a co tworzysz rękodzielniczo na święta?


W tym roku tworzą się wianuszki . Na poprzedniej stronie wstawiłam kilka zdjęć

Mirkowy ogród (początki) 06:21, 05 gru 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Do góry
Mirka napisał(a)
Sedesik podwieszany to i u mnie był niedawno na tapecie. Byliśmy w markecie oglądać biały montaż i pokazałam em ten sedesik. No to usłyszałam no kobieto a na czym ja ci to powieszę na tej cienkiej ścianie. Ech.

Tu masz pokazane jak można wykorzystać każde miejsce przy zabudowie dolnopłuka i kibelka wiszacego. Może Ci się przyda


Mirkowy ogród (początki) 06:09, 05 gru 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Do góry
Mirka napisał(a)
No to napisz jak wiesz jak powinnam zrobić


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 00:05, 05 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na rozpoczęcie nowego dnia

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:59, 04 gru 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gardenarium napisał(a)







Niby okres bożonarodzeniowy, ale te kurczaczki wielkanocne mnie powaliły! WOW!
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:38, 04 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Muszę w weekend kokosy kupić.

Ta wygląda jak w kołysce.
Ptasi gaj 23:24, 04 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Mam straszne zaległości w odpowiedziach i nigdzie nie zaglądam. Powoli będę odrabiała wszystko Może jutro.

Wspomnę jeszcze, odnośnie żywopłotu bardzo ładna jest też choina kanadyjska (tsuga). O każdej porze wygląda pięknie a najładniej jak ma przyrosty tysiące bombelków. Widziałam taki żywopłot w realu.

Ktoś posadził (Żory, Tychy) o ile się nie mylę tsugę sklerozę mam ale pamiętam ze ktoś posadził.

To moje ale nie żywoplotowe wiosną przytnę tylko główny przewodnik






Wśród brzóz i dębów 23:17, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
100 lat
Ptasi gaj 23:10, 04 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Przeglądając foty chciałam pokazać jak w 2012 r. wygladały moje świerki.



Tak mi się wydaje, że świerk świerkowi nie równy moje rosną w pełnym słońcu prawie cały dzień. Zresztą nawet te co posadzone różnią się igliwiem jedne mają małe igiełki inne długie lśniące a jeszcze inne są bardzo gęste.
Teraz mają po ok. 4 m wysokości sadziłam ok 1,20 cm





Na deser (2010 r.) co potrafią zrobić krety.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:05, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:01, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Koziołek do przeniesienia bo już w jałowcach tonie.


sporo modraszek mam w tym sezonie

Z motyką na słońce 22:58, 04 gru 2018


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Do góry
Tak patrzę teraz na te moje szkice i aż się prosi o dalszy ciąg ścieżek


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:55, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:52, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Sosna oścista w której się zakochaliśmy u Alinki w ogrodzie
najpierw się bałam, że na coś chora, potem dowiedziałam się, że tak ma, igły mają na sobie kropelki żywicy
wygląda jak śniegiem przyprószona


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:47, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Pamiętacie cyprysy, które udało mi się pozyskać z sadzonek od sąsiada?
Po trzech sezonach w gruncie z 5 cm zrobiło się tyyyyle sięgają mi do pasa już


kosodrzewiny za 5 z marketu rok temu sadzone teraz już ładnie widać

a te sadzone 4 lata temu tej samej wielkości były

a może to jednak jakieś sosny....
z kupionych dwóch wtedy, każda jest inna
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:41, 04 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
pomponiki na clematisie


zastanawiam się od czego nazwa pęcherznice się wzięła....

na zeszłorocznych gałązkach pęka kora


tnę je nie jak żywopłot tylko wczesną wiosna wycinam te gałazki , które kwitły w tym sezonie, zostawiam same młode
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies