Pamiętacie cyprysy, które udało mi się pozyskać z sadzonek od sąsiada?
Po trzech sezonach w gruncie z 5 cm zrobiło się tyyyyle sięgają mi do pasa już
kosodrzewiny za 5 z marketu rok temu sadzone teraz już ładnie widać
a te sadzone 4 lata temu tej samej wielkości były
a może to jednak jakieś sosny....
z kupionych dwóch wtedy, każda jest inna