Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 11:20, 04 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Figaro napisał(a)
Bardzo piekne masz te roze. Bardzo.

Dzięki wielkie

Jeanne Moreau dla Ciebie

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 11:30, 04 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
gosika67 napisał(a)
Witaj Janeczko róże klimatyzują się, jedne lepie, inne mniej ale mam nadzieję,że na drugi rok pokażą swoje piękno.Buziaki i gratulacje dla Was.


Dzięki za gratulacje.

Różyczki niech dobrze rosną

The Prince dla Ciebie

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 11:33, 04 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
adkawi napisał(a)
Janko a jakiej odmiany sadzisz ten zwykły czosnek do jedzenia.Slyszalam ze harnas jest bardzo dobry to ten ozimy.

Ado, a właśnie Harnasia wzięłam zakupiony na All s js sklepie rolniczym przy okazji innych zakupów.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Kasia_CS 12:10, 04 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hej Janeczko

Wiem, że czasu to za wiele teraz nie masz, ale może w ramach odskoczni będziesz uzupełniać swoje portrety różane ? Ciekawi mnie Irina, bo mnie Iwonka-Inka podjudza, że pięknie pachnie, pełne kwiaty i w ogóle.. jakieś spostrzeżenia u Ciebie? bo widziałam, że masz

Buziaki w małe stópki!
(Ps. a Mamusia jak się miewa?)
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zagajanka 17:07, 04 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Hej Janeczko

Wiem, że czasu to za wiele teraz nie masz, ale może w ramach odskoczni będziesz uzupełniać swoje portrety różane ? Ciekawi mnie Irina, bo mnie Iwonka-Inka podjudza, że pięknie pachnie, pełne kwiaty i w ogóle.. jakieś spostrzeżenia u Ciebie? bo widziałam, że masz

Buziaki w małe stópki!
(Ps. a Mamusia jak się miewa?)

Kasiu, portrety różane oczywiście ze będę uzupełniać, tylko najpierw muszę wszystkie zdjecia z tego sezonu posegregować w odpowiednich folderkach, a za to ciężko jest się zabrać

Co do Iriny - sadzonkę mam z zagramanicy, sadzona jesienią 2017, w tym roku róża miała dwa rzuty kwiatow (czerwiec, sierpien) po 2-3 pąki.
Nie powiem, żebym była jakoś szczególnie nią zachwycona, ale czekam na więcej. Zapachu nie pamietam, bo krzaczek był dosyć niski i nie chciało mi się schylać

Czerwiec:




Sierpień:



Małe stópki chwilowo śpią ale to kwestia chwili.
Jest wesoło generalnie. Dobrze że mam rodzinę i męża obok do pomocy w domu, naprawdę.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 10:32, 06 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Piękne słoneczne widoczki







____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Kasia_CS 11:05, 06 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zagajanka napisał(a)

Kasiu, portrety różane oczywiście ze będę uzupełniać, tylko najpierw muszę wszystkie zdjecia z tego sezonu posegregować w odpowiednich folderkach, a za to ciężko jest się zabrać

Oj wiem.. ale cieszę się, że nie zakładasz, że zarzucasz temat póki co Wiem, że dużo zachodu z Małą Kruszynką w domu, bo to właśnie sama przerabiam - tym bardziej, że starsze dziecię też uwagi wymaga, a zawsze Mama to Mama, więc jest niezastąpiona w każdej sytuacji i trzeba się co najmniej rozdwoić.


Co do Iriny - sadzonkę mam z zagramanicy, sadzona jesienią 2017, w tym roku róża miała dwa rzuty kwiatow (czerwiec, sierpien) po 2-3 pąki.
Nie powiem, żebym była jakoś szczególnie nią zachwycona, ale czekam na więcej. Zapachu nie pamietam, bo krzaczek był dosyć niski i nie chciało mi się schylać

Hm.. zauważam po tym sezonie, że preferuję róże, które tworzą bukiety, chociaż minimalne, więc Irina trochę traci w mych oczach Ale kwiat ładny na fotkach


Małe stópki chwilowo śpią ale to kwestia chwili.
Jest wesoło generalnie. Dobrze że mam rodzinę i męża obok do pomocy w domu, naprawdę.


Pomoc rodziny to coś nieocenionego.. Ja miałam tego okazję doświadczyć jak Kaja skończyła 3 tygodnie, a mój eM wyjechał z PL na 1,5 miesiąca. Ja zostałam z radosną dwójeczką i gdyby nie ogromna pomoc ze strony jednych i drugich dziadków, to pewnie bym chodziła na rzęsach. 3 dni w tyg dziadkowie zabierali Kubę do siebie od południa do kolacji, a ja zostawałam z Kajką i połogiem A w piątki wyjeżdzaliśmy wesołą gromadką do moich rodziców na działkę i trochę mnie odciążali, bawili się z Kubą, nie musiałam się martwić o gotowanie itd. Niemniej były to ciężkie tygodnie bez drugiego dorosłego w domu. Ogarnianie 2 kąpieli, kładzenie dwójki spać, wstawanie w nocy do obydwojga... każda Mama pewnie zna temat
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
ElzbietaFranka 12:51, 06 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Janka wszystkiego dobrego dla nowo narodzonej niech jej Bozia da dużo zdrowia i szczęścia. Rodzicom też zdrowia i cierpliwosci w wychowaniu.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Figaro 18:22, 06 lis 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Duzo zdrowia i gratulacje.
adkawi 09:49, 07 lis 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Ta róża the prince bardzo mi wpadła w oko.Czy ona ma podobny kolor do musted wood?.
Janko czy ty uszczykujesz u róż na jesień tylko kwiatostany ?Gdzieś czytałam ze je się usuwa żeby róża nie wysilała się tworząc owocostan.
____________________
Adrianna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies