Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kwiaty we włosach 10:25, 03 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
gosika67 napisał(a)
Grudzień w ogrodzie nie wygląda jak grudzień.






Ale fajna żabcia ogrodniczka
Kwiaty we włosach 10:11, 03 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
gosika67 napisał(a)
Przedtem były niuanse, teraz większe fragmenty



Gosiu ładne rdzawe kolorki, ogród przygotowany do zimy, teraz już przydałby się biały puch
Ranczo Szmaragdowa Dolina 09:13, 03 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
Dziękuję za info o antydziku, muszę u siebie wypróbować, może zadziała.

sylwia_slomczewska napisał(a)
a to smakołyki dla drobnego ptactwa



Mmmm, jakie pyszności , co tam dajesz dobrego? To do pojemników jest?
Ogrodowe kreacje 09:08, 03 gru 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Mam do was pytanie: jaką farbę do malowania doniczek kupić?
Kupiłam ładne doniczki, cena promocyjna to od razu się skusiłam, a tu klops, pod wpływem wody pleśnieją i farba z nich odpada. Wygląda to tak:



Też sobie kiedyś taki "prezent" sprawiłam Tylko przez krótki czas wyglądały pięknie, a potem porobiło się z nimi to samo co u Ciebie Wywaliłam je do garażu Ale chętnie skorzystam z podpowiedzi innych odnośnie farby
Połowa działki - czyli mam powoli dość 07:42, 03 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry




Tak stoją jeszcze nie poczochrane przez wiatr trawyML




Gracek.
Ukojenie 06:42, 03 gru 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Monia81 napisał(a)
Zoju widać, że sezon ogródkowy skończony u Ciebie, bo piękną tworzysz biżuterię pozdrawiam


Skonczony
W mroz ciezko dzialac
Ale taki kawalek ogrodka w domu mam:

Chyba juz niedlugo je zerwe
Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 06:34, 03 gru 2018

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 7
Do góry
Cześć wszystkim. Podczas inwentaryzacji 1000 drzew napotkałem na kilka sztuk z którymi mam problem. Może forumowicze troszkę mnie nakierujecie ?

1. (być może czereśnia ?)




2. (myślałem, ze to iwa, ale chyba jednak nie)




3. (nie wiem co to może być)





4. (brak mi pomysłu)





5. ( może też jakaś wiśnia/czereśnia ?)



6. (też nie wiem w jakim kierunku szukać :/)


Przedziwny Ogród 00:47, 03 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
AgataM napisał(a)


Masz rację, takie prace uczą cierpliwości. Bardzo to lubię i sprawia mi to ogromna radość.
Dziękuję za odwiedziny i życzę zdrowia


Ten bukiecik Agato,skradł moje serce, już go wcześniej na Twoim wątku wypatrzyłam.Mszę coś w tym stylu pokombinować.Kwiaty są powtykane w gąbkę fluorystyczna,czy klejone do kuli styropianowej?
Gunnera - parzeplin 23:53, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Jej własne liście zabrałam i zasypaliśmy liśćmi z drzew, ważne by były suche

i górne piętro

też obite od środka włókniną

z zewnątrz folia bombelkowa

górne piętro od tej strony nie ma palety bo tu jest możliwość spuszczania i foli im włókniny celem wietrzenia wiosennego
Gunnera - parzeplin 23:48, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Nasza guncia przed mrozami ścięta

własnymi liśćmi nakryta


jak mrozy na - 10 zapowiedzieli dostała taki prowizoryczny domek


a wczoraj stawialiśmy chałupę zimową

To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:45, 02 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Pod rodkami ładnie się rozrosła. Na niektórych gałązkach ma nawet białe kuleczki owocników.

Żegnamy dzisiaj listopad. Grudzień zleci szybko, bo głowa i ciało będą mieć mnóstwo zajęć. A potem będziemy przywoływać przedwiośnie.
Wiąz JH wciąż ulistniony.

Silver Sceptre już sponiewierana przez mróz.



Już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj.





Haniu piekny kontrast jesienny na pierwszej focie. Druga na tle ostnicy nadaje sie na obraz.
Zawsze podziwiam twoj ogrod lezaca w trasie chwastach. Kilka lat i juz tak piekni
Dziekuje za wpis.

Pozdrawiam
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:32, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
a to smakołyki dla drobnego ptactwa
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:30, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Drapieżniki latają


ale i takie klucze też

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:24, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Tu wycinałam nożyczkami



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:21, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
W środku pierzynka z suchych liści

tak zimuje nasza królowa, mrozy jej nie straszne
A tym skromnym narzędziem zrobiłam hara kiri rabatom

takie efekty

takie cebulki znalazłam na łodydze lilii

Mróz nic im nie zrobił, chyba pozbieram i posadzę
Ptasi gaj 23:13, 02 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Dzieki wam wszystkim pozytywnie nastawionym.


Mam takiego Świerczka ma piękny kolor igieł posądzony nad oczkiem fota dzisiaj zrobiona tak jakby na zimę przybrał taki kolor.



Tutaj świerki pospolite wyjątkowo pięknie rosną. Wiosna będę je przycinac. Mają służyć jako parawan przed silnik zachodnim wiatrem.
Z przodu serby cztery trzeci sezon dopiero w tym roku ruszyły że wzrostem



Środek sosny czarnej boczne gałęzie rosną do gory. Zresztą bardzo piękna taka mięsista ma 4 m srednicy



Tutaj iglakowy misz masz.

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:11, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Gunnera na te mrozy co były taki miała wigwam

wczoraj dostawiliśmy drugie piętro

dobrze, że chłopaki wysportowane

efekt końcowy
Ogrodowe kreacje 23:11, 02 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Przeszperałam albumy i znalazłam Takie małe porównanie, jak wyglądał 20 lat temu a jak teraz i to ujęcie z tego samego miejsca
Te nogi na pierwszym zdjęciu to ja z lalą, nie zwracać uwagi
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:07, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
W słonku całkiem przyjemnie jak wiatru nie ma

te jeszcze trafiły do wazonu i tak pachną


największe juki po związaniu takie

średnie

i maluchy od Katki już nie są maluchami
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:02, 02 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Nie przesadzam pisząc, że za chwile trawy nie będzie


a tu lepiej widać proporcje i wysokość kopców, w rabacie wiadro normalnej wielkości( zakrywa piwonie drzewiastą, bo zakopcowałam, ale ciut wystaje, na owijanie za niska więc dostała wiadro bo było pod ręką), duże wiadro do porównania wysokości

Szły chmury śniegowe, ale nic nie nasypało, wierzby już wyższe od szałasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies