Ewcia jestem pod dużym wrażeniem twojej fotografii.
Naprawdę świetne zdjęcia.
A widzisz, aja oprócz tej ogrodowej uczę się też innej
pozdrowki zostawiam
Z uwagi na hydrauliczną specjalizację w naszym domu będziemy posiadać "bieżącą" wodę ze studni w domku
Widzicie poziom wód gruntowych? Stan na 03 maja 2018
To jest moje proso rozgowate "shenandoah" panicum virgatum fota zrobiona 14 października rośnie 3/4 dnia w słońcu gleba średnia w każdym razie podsypany nawozem do traw jak miało ok 20 cm
I tej porze przy takim słońcu czupryna i liście powinne być czerwone a jest takie jak na focie.
Jest u mnie drugi sezon. Kępa ladna, ale ten kolor gdzie jest.
Ja swoich juk nie wiąże na zimę nigdy.
Wejście do piwnicy ogarnięte rośliny w piwnicy już
Jedynie co kwitnie to storczyki i to nie chcą przestać a mam ich z 30szt
mikołajki dzis mam - przyszla paczka
- trzy numery pisma Beading /pierwszy raz widze/,
- krosno do tkania bransoletek,
- przypalarka do sznureczkow sutasz - nie bede musiala uzywac kleju
- mata do koralikow - rozowa
Dzisiaj ścinałam gałęzie ściętej jodły balsamicznej i zobaczyłam taki widok.
Nie wiem co to jest, boję się o pozostałe iglaki, czy się tym czymś nie zarażą.
Gałęzie poszły do pieca, ale pień mokry i gdzieś go muszę zamelinować.
Podpowiedzcie, kto się na tym zna.
Tak to wygląda