Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

BasiaLT 18:26, 28 paź 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Mohe rodki i azalie też w tym roku maja bardzo dużo żółtych liści. No ale ten rok był dla nich bardzo trudny.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Nallar 18:25, 29 paź 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)


Witaj Ewo Tak, to co zrobili fachowcy to poszło szybko ale teraz zostały prace, które my mamy zrobić i tu już tak łatwo nie ma.
Z pozytywów to z wiadomego Ci święta oprócz kwiatów ciętych dostałam stary drewniany stolik do renowacji i kilka równie starych wiklinowych koszy. Mam też futryny bardzo stare w które wstawię lusterka i powieszę po obydwu stronach w wejściu do tej zaplanowanej kuchenki letniej.
Będę miała nad czym dłubać w długie jesienne wieczory
Mały biały jest słodki i ma ciekawy charakterek
Buziaki

Takie prezenty też sprawiłyby mi przyjemność. Uprasza się o foto relację z dłubaniny.
Temperamentny charakterek? Terriery tak już mają, kochajcie go takiego jakim jest i pozwalajcie mu być sobą a będzie szczęśliwy.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 19:35, 01 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Rodki mam w podobnym stanie, ale co się dziwić, kiedy od wiosny były dwa opady deszczu (w tym jeden taki ulewny, że woda miast wsiąkać, to spłynęła).
Dzisiaj od rana popaduje spokojnie. Wzruszyłam się słysząc odgłos ciumkania, kiedy szłam po trawce.
Pozdrawiam cieplutko z okolic zapiecka.

Dokładnie tak jak piszesz.
Z trzech odmian ta na zdjęciach najgorzej wygląda. Ale i najwięcej słońca tam jest.
Też witałam ostatnie deszcze z otwartymi ramionami
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:37, 01 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
BasiaLT napisał(a)
Mohe rodki i azalie też w tym roku maja bardzo dużo żółtych liści. No ale ten rok był dla nich bardzo trudny.


Ciekawe czy to się odbije na kwitnieniu?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:50, 01 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Nallar napisał(a)

Takie prezenty też sprawiłyby mi przyjemność. Uprasza się o foto relację z dłubaniny.
Temperamentny charakterek? Terriery tak już mają, kochajcie go takiego jakim jest i pozwalajcie mu być sobą a będzie szczęśliwy.



Jasne muszę znaleźć sposób jak rozebrać go na części pierwsze. Ktoś nabił gwoździorów i to wygląda tak, jakby malarz szpachelką w dębowe drewno pakował.

Nasz weścik ma wielgachne pokłady miłości, okazuje to na każdym kroku, my też. Szkoda tylko, że trzeba go izolować od Tediego.
Kocham krwawnicę od Ciebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 22:32, 01 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
ryska napisał(a)





Fantastyczna fotka
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gosika67 19:59, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Renia ładne pstryczki.Też mam krwawnicę i sama się wysiewa, jestem b. zadowolona.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ryska 20:16, 02 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Anda napisał(a)


Fantastyczna fotka

Dziękuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:17, 02 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
gosika67 napisał(a)
Renia ładne pstryczki.Też mam krwawnicę i sama się wysiewa, jestem b. zadowolona.

Mam Gosiu tych pstryków mnóstwo
Krwawnica rewelacyjna. Dam jej więcej przestrzeni.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:54, 05 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Kilka zdjęć z wczoraj.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies