Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:42, 17 lis 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Aniu u Ciebie zawsze jest tyle kolorów że niedługo uwierzę że i zimą kwiaty Ci kwitną.
Bożenko tej jesieni kolorki wszędzie mają się dobrze, aż szkoda ze dzisiejszy przymrozek zważył niektóre, ale cóż taka kolej rzeczy...

Ale trawy trzymają się dzielnie
z dzisiejszego ogrodu







Wymarzony sielankowy ogród..... 19:34, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Bratki urocze, one są jednak niezmordowane


Asiu to chyba najbardziej odporne roślinki i rozmnażają się w setkach... buziaczki


Wymarzony sielankowy ogród..... 19:32, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
abiko napisał(a)
Widzę, że Twój eM ma jak ja.. manię zbieractwato i dobrze i nie dobrze wiesz

Krwawnik Ci jeszcze kwitnie? Rozchodniki Cię lubią i mam nadzieję, że u mnie si też zadomowią.
Nie masz mojego kotka?


Wiem... czasem to dobrze, bo wyhaczy coś fajnego, ale zna umiar
Kwitł krwawnik dzisiaj już dostał przymrozkiem... na pewno się zadomowią u Ciebie rozchodniki, zobaczysz, będą piękne hmmm... co do kotka to mam ale podobne, do Twojego
Wymarzony sielankowy ogród..... 19:27, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Gabi1110 napisał(a)
Kwiatki kwitną jakby nic sobie nie robiły z przemijającej jesieni
U mnie nawet iryski zakwitły


Gabi już dzisiaj dostały kwiatuchy po nosie, przymrozek był i zapowiadają, że już będzie... idzie zima...

Wymarzony sielankowy ogród..... 19:25, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bratki urocze, bardzo je lubię u mnie wędrują same po ogrodzie gdzie chcą


Są urocze, wiesz A. bardzo je lubi, więc zostawiłam parę sztuk na cypelku, ale jak się namnożyły to już byłam lekko wkurzona, więc eksmisję dostaną i niech oblegają łąkę, tam mogą w ilości jakiej chcą dzisiaj przymroziło -5 było nad ranem...
brrr
Wymarzony sielankowy ogród..... 19:22, 17 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

A mój EM się ze mnie śmiał jak na kilka lat w przód planowałam i mówił, że jeszcze tego roku nie przeżyliśmy i nie wiadomo co będzie jutro.....miał rację, ale ja też miałam. Jak jest plan to się do niego dąży i go realizuje przez co roboty ubywa, a efekty widaćU Was się mega zmieniło, bardzo ładnie jest już , a jak wszystko śmignie to dopiero będzie zachwycaćKibicujemy


Plan pomaga i to bardzo, już wiem co w przyszłym sezonie będzie robione w pierwszej kolejności eMuś chce mi ułatwić troszku życie, więc za nawodnienie się weźmie


Zmienia się powoli nasz kawałek planety i to cieszy nas bardzo buziaczki
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:16, 17 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Moja ptaszarnia to dość duży zbiór. Normalnie tak nie stoją, tak tylko pozują do zdjęcia rodzinnego
Pozdrawiam







Ależ ptaszków!!!
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:13, 17 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
yolka napisał(a)
Podziwiam, nieustająco
Dziękuję Jolu.







Skąpana w słońcu 19:12, 17 lis 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Toszko, bardzo dziękuję Ci za cenne informacje.

Kasiu (Kindzia), ciągle odkrywamy coś nowego i pozyskujemy nowe informację.

Gabi1110, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Pozdrawiam i ponownie zapraszam

Megi (sarenka) czas na jeżówki

Pierwsza to Meringue


Mam ją już kilka lat. Godna polecenia, jest niewysoka i nadaje się na obrzeża rabat. Szybko przyrasta, ma dużo kwiatów, które są pełne. Jeżeli chodzi o barwę to trudno mi ją jednoznacznie określić, kremowy z dodatkiem jasnej cytrynki. Pedy kwiatowe są średnio sztywne, ale sama jakoś sobie radzi bez podwiązywania.








Cherry Fluff

Ta jeżówka też nie jest wysoka, nadaje się na obrzeża rabat. Łodygi są dużo sztywniejsze i sama dobrze trzyma pion. U mnie szybko przyrosła i zakwitła dużą ilością pięknych, lekko różowych, pełnych kwiatów. Piękna i godna polecenia. Zakwita wcześnie i kwitnie do samych mrozów, ciągle wypuszcza kolejne kwiatostany.




W moim małym ogródeczku - Dorota 19:06, 17 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Ach te Twoje dekoracje...z takim smaczkiem...a dla niektórych to i smakowite dosłownie
Jeśli chodzi o smakowite to ostatnio takie coś zrobiłam.






W moim małym ogródeczku - Dorota 19:00, 17 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
greg66 napisał(a)
Szyszki jak w koronie, kasztanki się uśmiechają a ptaszki jeszcze latają
Pozdrawiam ciepło
Te moje ptaszki są uziemione, ale tych prawdziwych tez mam sporo.



W moim małym ogródeczku - Dorota 18:52, 17 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
asiak napisał(a)
Ptaszki jak żywe
Pozdrawiam cieplutko Dorotko
Moja ptaszarnia to dość duży zbiór. Normalnie tak nie stoją, tak tylko pozują do zdjęcia rodzinnego
Pozdrawiam




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:51, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Rabata jednoroczna przed wykopaniem. W przyszłym roku będzie to rabata egzotyczna


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:49, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:49, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Witek był wcześniej. Oto kilka jego zdjęć z 8 rano.






Zielona przestrzeń 18:34, 17 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry





Witaj Ależ u Ciebie perfecyjny porządek.... Teraz dopiero widać jak duże są te nowe rabaty. Pięknie
Pozdrawiam gorąco
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:17, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Reszta dalii wykopana, oczyszczona, schowana ..
Z donic powyjmowane rośliny. Rabata jednoroczna opustoszała.




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:17, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:16, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:15, 17 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies