Bylinowa łąka
00:09, 15 lis 2018
Odpisałam, a teraz kilka nowych fotek po weekendzie. Z opóźnieniem, bo laptop zastrajkował i dopiero dziś udało się odpalić.
Na początek pokażę gościa, który chyba się mojego psa przestraszył i zdecydował przeczekać jakiś czas w bezpiecznym miejscu. Szukać w lewym górnym rogu.
Prawda, że słodziak. 
Teraz chryzantemy w kolorach patriotycznych. Wnoszą dużo koloru o tej porze. Liści już nie ma, a one kwitną.
A te kwitną i ładnie się rozrosły od kiedy zostały posadzone.
Na początek pokażę gościa, który chyba się mojego psa przestraszył i zdecydował przeczekać jakiś czas w bezpiecznym miejscu. Szukać w lewym górnym rogu.
Teraz chryzantemy w kolorach patriotycznych. Wnoszą dużo koloru o tej porze. Liści już nie ma, a one kwitną.
A te kwitną i ładnie się rozrosły od kiedy zostały posadzone.