Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 07:51, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
ale pila mężowi się zepsuła, i trzba nową kupić i wyciąć jeszcze drzewa .I dopiero pan ma przyjechać koparką jeszcze w tym tygodniu, na koniec i drugą stronę działki wyrobić.
Mam nadzieję,że za rok będą zestawy porównawcze , jak było..
A na razie jeszcze tak jest , na drugiej części
Moja działka na Dębowym Lesie 07:47, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Troszkę prac w tamtym tygodniu było za siatką.Polowa terenu uporządkowana .Trochę.
Wygląda to na razie tak


Widok z jednego końca naszej nowej działki .Drugi domek to nasz.
Moja działka na Dębowym Lesie 07:42, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)
Ach te twoje zdjęcia.Tak to ta rozplenica z kolbami .Tu zdjęcie jak chcesz to usunę.



Rozplenica Mayesty.

Halinko, To piękna , wyjątkowa rozplenica
nie usuwaj zdjęcia
Moja działka na Dębowym Lesie 07:39, 13 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Ach te twoje zdjęcia.Tak to ta rozplenica z kolbami .Tu zdjęcie jak chcesz to usunę.





Rozplenica Mayesty.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 07:29, 13 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
JoannA napisał(a)
Popracowałam na działce, ogarnęłam trochę w domciu i teraz wyleguję się jak ten
kocurek


Lezy, ale energia aż tryska
Mała ruda sprężynka
Połowa działki - czyli mam powoli dość 07:26, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)



Dobrego spędzenia Święta Niepodległości abyśmy mogli cieszyć się Krajem i żeby była zgoda i uśmiech

Piękny patroityczny duecik.
Pozdrawiam cieplutko Halinko
Za drzwiami do ogrodu... 07:24, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)
Stadt Rom i Artemis w jesiennym słoneczku...


Ladnie, jesiennie, barwnie.Jeszcze
Już jak patrzy lam na swój ogród , to już bardziej pusty się zaczyna robić.
Na zewnątrz też drzewa puste się zrobiły, liście zleciały, gdzieniegdzie jakieś niedobitki zostały.
Taka szara i pusta pora się nam robi, której nie lubię
pozdrawiam Aniu cieplutko
Blaski i cienie nowego życia 07:17, 13 lis 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
Urszulla napisał(a)
Hortensje Silver Dollar są piękne, jeszcze nie zbrązowiały. Poza tym z tej strony domu czeka mnie dużo pracy. Ale jest lepiej niż było rok temu i cieszę się z tego postępu.



Chcesz powiedzieć, że one o tej porze są w tak wyśmienitej kondycji?
Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 23:10, 12 lis 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Do góry
Katarzyna13 napisał(a)


Łaaaał!
Suuuper!
Brawo!
Za budkę lęgową też plusik.
Za drzwiami do ogrodu... 22:50, 12 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
basia3012 napisał(a)
Dzięki Aniu, też ją kupiłam ale mam ją użyć do użyżnienia ziemi a teraz jeszcze inne zastosowanie mi pokazałaś. A na zaatakowane ćmą bukszpany to tak posypać na wierzch i do środka? Chyba Ela Adela już coś takiego pokazywała. O ile dobrze pamiętam.

Pewnie takJa tylko u kogoś czytałam że posypywać można przez sitko ,czyli tak pudrować jak pączkiA na tą ćmę to chyba trzeba tak w ogóle drastyczniejszymi środkami podziałać!



To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:40, 12 lis 2018


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
Do góry
Witam. Co to jest.

I takie tam


Ogród w Klein Kottorz 22:35, 12 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
Dzisiaj fotograficzny debiut rabatki przy wejściu do domu















Ogród z rzeźbą 22:29, 12 lis 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Ewa no już nadrobiłam u Ciebie. Szalejesz Kobieto, oj szalejesz.

Iwonka oj ciiiii. Swoją drogą to ciekawe czy Lucy się sama upilnowała bez mojego nadzoru kontrolnego.

I zawilce kwitną


Blaski i cienie nowego życia 22:23, 12 lis 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Urszulla napisał(a)
Hortensje Silver Dollar są piękne, jeszcze nie zbrązowiały. Poza tym z tej strony domu czeka mnie dużo pracy. Ale jest lepiej niż było rok temu i cieszę się z tego postępu.



Myślisz, że nie zbrązowiały ze względu na odmianę, czy miejsce, gdzie są posadzone w ogrodzie. Mnie te suche nie bardzo się podobają

Coraz ładniej u Ciebie
Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 22:14, 12 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
Renii napisał(a)
Pięknie Kasiu, ależ wiosną będzie uroczo

Dziękuję Reniu. Już się nie mogę doczekać następnego sezonu. A bardziej cebulowych kwiatów.



Buziaczki.

Ogród z rzeźbą 21:54, 12 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Zana napisał(a)


Ja to bym ten ekspres jeszcze zostawiła, ale eM się już uparł i nie było rady. A ja myślałam, że choiny już posadzone. Muszę zajrzeć co tam się u Ciebie wyprawia.



W przyszłym tygodniu już zimno, więc chyba eMek dobrze zrobił
Choiny biedne czekają tygodniami, dopiero dzisiaj ta ściana została skończona, zostało jeszcze jej pomalowanie ale już malować bedziemy przy posadzonych choinach. Dłużej czekać nie mogę.

Cudne zdjęcie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:54, 12 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
kasiek napisał(a)
Ale dzięcioły super! I to sporo I ciemierniki kwitną już? No nieźle!

Dużo kwitnie co nie powinno. Dziś maliny kwitnące jeszcze wycinałam.
Dzięciołów sporo, a w najbliższej okolicy to jedyne krzaczowiska prócz naszego

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:51, 12 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




jak tak można ja się pytam no jak
Czym to było....masakrowane( bo cięciem nie można tego nazwać)
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:49, 12 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
I pobudka

i to samo drzewo bez czaru nieba



a to mną wstrząsnęło dogłębnie.....bo to nie wycinka tylko ....dewastacja
nie wiem czy na zlecenie gminy czy rolnik tak sobie postanowił drogę poszerzyć....tą droga tv do mnie pojedzie nic tylko nagrać jak się przyrodę traktuje


Pszczelarnia 21:46, 12 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Z okazji 100 lat Niepodległej zrobiłam sobie prezent:



I odsłuchałam koncert Kaczmarskiego/Gintrowskiego/Łapińskiego ("Wojna postu z karnawałem"; moje ulubione to "Jan Kochanowski":
Tak nas Panie obdarzasz, wżdy nam zawsze mało -
Za nic mamy - co mamy, więcej by się chciało.
A przecież ni nam życia ni geniuszu starcza
By skorzystać z bogactwa samej duszy skarbca.
Za to ciało gnębimy, jakby wieczne było:
Krwią wojenny trud płaci, potem zrasza miłość
Aż i w końcu niezdatne do snu ni kielicha;
Trzeszczy, cieknie i śmierdnie, wzdyma się i wzdycha.
Nie zachwycą już nas wtedy szczodre dary boże.
Bośmy kochać to nawykli, z czego czerpać możem.

I "Marcin Luter"

Słowa palą, więc pali się słowa:
Nikt o treści popiołów nie pyta.
Ale moja ze Stwórcą rozmowa
Jak Syn Jego - do drzewa przybita!
Niech się gorszy prałacia elita,
Niech się w mękach świat tworzy od nowa!
Lecz niech czyta, kto umie,
niech nauczy się czytać!
Niech powraca - do Słowa! )

I widok z sadu:



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies