Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 16:34, 02 lis 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Usunęliśmy cieniówkę, rabata przesuwa się dalej.
Obsadziłam osobiście rabatę prawie w całości.

Tutaj złote buki : Danuta i Witold.
Pomiędzy nimi będzie stała ławka dla nas, żeby patrzeć na jeziorko



To juz dla pokolen nastepnych jest i kiedys wnuki powiedza ze to ich dziadkowie tu pot zostawili ale i serce cale i milosc.

Tak to czuje.
Za drzwiami do ogrodu... 16:29, 02 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
koliber napisał(a)
Piękna jesień u Ciebie A kolory aż "biją" po oczach

Pozdrawiam w deszczowy poranek

Nie wszędzie takie ostre kolorkiJest jeszcze trochę spokojnej zieleni,dzięki deszczykowi.
A poranek może jutro będzie pogodniejszy, pogodynka obiecuje Wam jutro 18 stopni
B&B czyli betonowa Bawaria 16:12, 02 lis 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Do góry
A tutaj mam trawe pampasowa. Ona tez jest ladna i ladnie sie prezentuje u mnie i lubie ja bardzo i mysle zeby tez tak z 30 kupic i po drugiej stronie posadzic rzeby bylo po rowno tak.


B&B czyli betonowa Bawaria 16:10, 02 lis 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Figuś pokaz te trawy co posadzilas.


Jezeli jeszcze chcesz je zobaczyc to pokaze. To jest ten rzad i mam ich tam chyba 30






A to pokazuje od strony wolnego kawalku bo tam row idzie.



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 16:01, 02 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
adkawi napisał(a)
Janeczko Twoj ogrod nadal zachwyca.Fajnie ze masz pomoc ze strony tesciow.Zawsze lżej.
A jak malutka najpiekniejsza rozyczka sie ma ?

Bardzo się cieszę, że mam teraz teściów u siebie, chociaż dzisiaj teściowa akurat pojechała szwagierce pomóc, to i tak daliśmy radę - trochę kolejnych cebulek posadziłam. Zostały mi już tylko ok 20 szt Purple Sensation na jedną rabatę do wciśnięcia i zwykły czosnek w warzywniku do posadzenia.

Do tego tylko jeszcze przerzucić kompost i uzupełnić ziemię w dwóch skrzyniach warzywnych / szklarni oraz opryskać owocówkę miedzianem. Ale to za jakieś dwa tygodnie, bo wtedy idzie ochłodzenie.

"Różyczka" raz lepiej, raz gorzej. Raz śpi dobrze, innym razem - budzi się co godzinę i żąda jedzonka. Czekam na ustabilizowanie się rozkładu dnia



Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:58, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Co powiecie na truskawki w listopadzie
...uDany ogród 15:45, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:42, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Zanudzania ciąg dalszy...
...uDany ogród 15:42, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 15:40, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
W ogrodzie dzisiaj pracowaliśmy w krótkich rękawach, pogoda jest cudowna

Wszystkie byliny uprzątnięte







...uDany ogród 15:37, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj obudził mnie taki widok



stwierdziłam, że muszę dzisiaj popracować w ogrodzie i wyczyścić całość przed zimą
Zaczęło się tak





Kompostownik rośnie w siłę

Później wszystko wywieźliśmy i pozamiataliśmy. Wreszcie zrobiło się czysto

...uDany ogród 15:33, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Również polecam.

Nie wiedziałam, że Bytom jest taki piękny.


Już sobie zamówiłam w bibliotece, ale ktoś ją czyta muszę poczekać.
Teraz wygląda obskurnie obdrapany i rozpadający. Kiedyś musiał być piękny...

fotki ze strony http://www.bytom.pl/dbytom/obiekt01.html







...uDany ogród 15:27, 02 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Basilikum napisał(a)
w Bawarskim stylu
ogromny to prawda az sie z eMusiem zastanawialismy, czy on jakiegos pensjonatu nie otworzy widoki maja wspaniale na Bawarski Las i wschody slonca.

Milego dnia


Izuś tak to taki Bawarski dom, może faktycznie planuje jakiś interes, albo ma taką dużą rodzinę
Lokalizacja wspaniała
Buziaki!

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:20, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:18, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:16, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry

Muszę dosadzić dwie trawki od frontu tej rabaty dla symetrii.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:11, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Uwielbiam te jesienne kolory, dużo bardziej niż letnie.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:06, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:04, 02 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Jak zebrałam się na fotki ogrodu to akurat natrafiłam na betonowanie na działce obok, więc nie widzimy pompy

Mój mały ogródeczek :) 15:04, 02 lis 2018


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Dziękuję że zaglądacie
U mnie wszystko ok
Ale tak jakoś czas mi ucieka szybko :/
Między czasie miałam remont w domu. Prawie miesiąc poza domem :/
Kupa bałaganu do ogarnięcia
Ale już postaram się częściej zaglądać

Tak na rozweselenie domowe kolorki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies