Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Mariposa 22:36, 26 paź 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
To i ja się dołączę do gratulacji - niech Ta Najpiękniejsza z Róż przyniesie Wam mnóstwo radości!
____________________
Ela Motylogród
Zagajanka 17:07, 31 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za gratulacje i życzenia

Moje jesienne wciąż kwitnące różyczki w podziękowaniu dla was:

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 17:19, 31 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dzisiaj był przepiękny ciepły dzień, w końcu wyszłysmy na dwór i zaliczylydmy pierwszy spacer.

Tesciowie pomagali porządkować warzywnik przed zimą, ja wykopałam w końcu dalie i schowałam agapanty. Jutro zabierzemy sie za sadzenie cebulowych.

Z ciekawostek: miskanty Morning Light wszystkie zakwitły j mnie tej jesieni:



Czosnki główkowate mają juz z 30 cm, nie wiem jak przeżyją zime:



Klonik, bukszpan i Mariken tworzą jaskrawa kompozycje a la sygnalizacja swietlna

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Kasia_CS 19:19, 31 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Janeczko, z czosnkiem to norma, nie martw się - zakwitną moje główkowate też wypuściły szczypiorki to jak z szafirkami
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
adkawi 20:32, 31 paź 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Janeczko Twoj ogrod nadal zachwyca.Fajnie ze masz pomoc ze strony tesciow.Zawsze lżej.A jak malutka najpiekniejsza rozyczka sie ma ?
____________________
Adrianna
Zagajanka 15:55, 02 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Janeczko, z czosnkiem to norma, nie martw się - zakwitną moje główkowate też wypuściły szczypiorki to jak z szafirkami

Kasiu, z tym ze one aż tak wysokie zazwyczaj przed zimą nie były A tu - masz, jeszcze trochę i zakwitną hihi
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 16:01, 02 lis 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
adkawi napisał(a)
Janeczko Twoj ogrod nadal zachwyca.Fajnie ze masz pomoc ze strony tesciow.Zawsze lżej.
A jak malutka najpiekniejsza rozyczka sie ma ?

Bardzo się cieszę, że mam teraz teściów u siebie, chociaż dzisiaj teściowa akurat pojechała szwagierce pomóc, to i tak daliśmy radę - trochę kolejnych cebulek posadziłam. Zostały mi już tylko ok 20 szt Purple Sensation na jedną rabatę do wciśnięcia i zwykły czosnek w warzywniku do posadzenia.

Do tego tylko jeszcze przerzucić kompost i uzupełnić ziemię w dwóch skrzyniach warzywnych / szklarni oraz opryskać owocówkę miedzianem. Ale to za jakieś dwa tygodnie, bo wtedy idzie ochłodzenie.

"Różyczka" raz lepiej, raz gorzej. Raz śpi dobrze, innym razem - budzi się co godzinę i żąda jedzonka. Czekam na ustabilizowanie się rozkładu dnia



____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Figaro 16:19, 02 lis 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Bardzo piekne masz te roze. Bardzo.
gosika67 19:12, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj Janeczko róże klimatyzują się, jedne lepie, inne mniej ale mam nadzieję,że na drugi rok pokażą swoje piękno.Buziaki i gratulacje dla Was.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
adkawi 20:59, 03 lis 2018


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Janko a jakiej odmiany sadzisz ten zwykły czosnek do jedzenia.Slyszalam ze harnas jest bardzo dobry to ten ozimy.
____________________
Adrianna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies