Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 17:07, 31 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za gratulacje i życzenia

Moje jesienne wciąż kwitnące różyczki w podziękowaniu dla was:

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 17:04, 31 paź 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
no a po pracy wyskoczylam do ogrodu posadzic wreszcie cisy. Planowalam w innym miejscu ale Emus tam kopac chce wiec sie nie dalo. No i nie moglam sie zdecydowac az wreszcie wpadlam na pomysl, ze moga odgrodzic rozsadnik od aronii

posadzilam co 43 cm, zostaly mi dwa i nie wiem juz calkiem gdzie je posadzic. Chyba zadoluje na zime


Czy ktos wie co to za roza? takie piekne nie pachnace ma kwiatki. Kupilismy ja kiedys na gorob tesciowej ale za duzo wyrosla i przenioslam do ogrodu. Nie wiedzialam gdzie ja dac wiec wsadzilam pod oknem i wlanie mi tak sie odwdziecza. Chyba ja bede musiala znow przesadzic, bo za ladna jest na to miejsce i za duza. No ale traz tam bedzie kopanko i wyleci wielki krzak wiec zrobi sie inaczej, moze ja tylko przesune.
No ale jak sie nazywa pojecia nie mam i bede wdzieczna za pomoc.



no i jeszcze truskawki jem zostawilam jedna na jutro, by moc tu napisac, ze w listopadzie jadlam truskawki z wlasnej grzadki
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 16:57, 31 paź 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
dzis bylo znow ogrodowo. Dzien dobroci dla ziemi Podsypalam tu i tam kompost, maczke wulkaniczna rozsypalam, glownie na warzywniku i na rabacie, gdzie mam duzo gliny i podlalam wszystko EM.
Oprocz tego troche fotek zrobilam

rano byl mroz i piekny wschod slonca. Wyskoczylam na chwilke z aparatem ale fotki byle jakie, bo na szybko, by do pracy sie nie spoznic.

W samym słońcu 16:57, 31 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Ewa,piękna ta róża! Jeszcze tu na Ogrodiwisku muszę jej poszukać.

A tymczasem pierwszy krok już zrobiony
Szpadelkiem do kancikow chciałam birzeg rabaty zaznaczyć,wyszło...no cóż, tak wyszło,że śmiać mi się chce nie wiem co teraz z tym zrobić ale ubaw mam z siebie,wiedziałam,że należało na męża poczekać

Ogród pod lasem 16:45, 31 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Jak tam, dziewczyny? Gdybyście zastanawiały się przypadkiem co u mnie, to doczekałam się - przebarwień u mojego miłorzęba, pierwszy raz od kiedy go mam, oraz ścieżki do ogniska Miłe zakończenie sezonu




Metamorfoza- nowy ze starego 16:24, 31 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Do góry


Trochę kolorów jesieni się pojawiło.. z zachwytem czekam jak w przyszłym roku będzie się prezentować
Metamorfoza- nowy ze starego 16:19, 31 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Do góry

Metamorfoza- nowy ze starego 16:17, 31 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Do góry
Obiecuję poprawę

Ptasi gaj 16:15, 31 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Kasiu te tawuly na ostatniej focie miałam wyrzucić leżały w Łasku brzozowym na kupie. Podczas mojej nieobecności panowie którzy kopali oczko nie mieli co robić i posadzili tawuly w tym miejscu i tak zostały.
Sa bardzo ładne wiosna i jesienią w lecie jak kwitną nie podobają mi się więc je tne.

Zrobiłam dzisiaj troche fotek. Piękna pogoda cieplutko.








Ogród to moja bajka 16:00, 31 paź 2018


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Do góry
Z przodu domu dodałam trochę pomarańczu.

Kiedyś będzie tu ogród 14:20, 31 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
mikina34 napisał(a)
... ale jak się nie ma co się lubi... jak mawia stare przysłowie pszczół
Pozdrawiam Cie słonecznie przy środzie pracowita kobieto

No właśnie-" jak się nie ma co się lubi..." Ale dzisiejsza paczuszka bez zastrzeżeń. Pięknie zapakowana, ładne, zdrowe roślinki.



Częściowo posadzone...



Oświetlenie tarasu 14:08, 31 paź 2018

Dołączył: 31 paź 2018
Posty: 1
Do góry
Ostatnio widziałam takie oświetlenie w ogrodzie, wydaje mi sie, że fany by pasowało do minimalistycznego stylu. Co myślicie? Mnie się strasznie podobają te księżycowe kule
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:57, 31 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Anitka napisał(a)


To klon palmowy 'Atropurpureum'. Wciąż po "oczach razi", choć zaczyna zrzucać odzienie.


Rozchodniki pożółkły.

No to piękny ten klon. Taką żywą pochodnie to chciałabym mieć w swoim ogrodzie.
A jak zimuje ? Bez problemów ?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:53, 31 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Koleny buk kolorek łapie.


Berberys najdłużej będzie liście utrzymywać.


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:50, 31 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Ostatnie foty bez komentarza, bo zmykam cebule sadzić


Ogród potrzebny... „na już” ;) 13:29, 31 paź 2018


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Do góry
Wybiegnę trochę, w teraźniejszość...
Podobały mi się te końskie ogony, wiec posiałam nasionka na wiosnę, posadziłam między bukszpanowe lizaki i urosły



Tu posadziłam 6 szt, ale jak patrzę na te nasionka, to zastanawia mnie, ile będzie w przyszłym roku?



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:26, 31 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Co to za czerwone piękne drzewo ?
Pięknie ten tulipaniwiec się przebarwia.
Trawy śliczne. I cala twoja jesień też .


To klon palmowy 'Atropurpureum'. Wciąż po "oczach razi", choć zaczyna zrzucać odzienie.


Rozchodniki pożółkły.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:20, 31 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
abiko napisał(a)
Fajna ta jesień u Ciebie A klony są śliczne
A ja róży nadal jak nie miałam tak nie mam. Chyba F. mnie już zdenerwowała.


I te klony mają duży plus za to, że późno zrzucają liście jesienią.

Oj, to szkółka zawaliła. Obawiam, się, że już Artemis nie mają i dlatego Ci inną wysłali, a teraz nie wysyłają Ja zamawiałam nich Minervę i przyszła szybciutko.
Mam za zbyciu Leosie, ale to pewnie humoru Ci nie poprawi. Nie da się przemalować na biało

Ma jeszcze być ciepło jakiś czas to zdążysz jeszcze ta róże posadzić. Aguś, może trzeba być takim "grzecznie upierdliwym" klientem

Róże u mnie ani myślą o zimie. Oj to niezbyt dobrze.



I chabry jeszcze kwitną.

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:09, 31 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



bo to jest prawdziwy, żyjący ogród, zakładamy go niby dla siebie ale różne zwierzątka od razu korzystają.


Tak i ich obecność bardzo cieszy. I aniołki też w ogrodzie czuwają
Tego okryło delikatną kołderką

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 13:05, 31 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Magleska napisał(a)
A gdzie pieseczek się podział ....
Pięknie i bez liści na drzewach i z liśćmi wszędzie ....
Buziaki


Pojechał do "sanatorium" tzn. do teściów na weekend jak wyjeżdżaliśmy i już drugi miesiąc tam się kuruje Ma tam jak w raju, specjalna kuchnia domowe a nie sucha karma jak u nas, częste kąpiele, które uwielbia, spanie pod kocykiem z dziadkiem na sofie i całodzienne nim zainteresowanie Ale niech się dziadki choć psem nacieszą, bo nasze dorosłe albo nastoletnie dziecko to już swoim życiem żyją.

Każda pora roku ma swój urok. I ta z liśćmi i bez liści.

Buziaki


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies