Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Za drzwiami do ogrodu... 20:11, 01 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
marba napisał(a)

Berberys niezwykłej urody, a ta żółto- zielona fotka mnie zachwyciła.
Pozdrawiam, Aniu.

Berberysy pięknie się przebarwiają,mam jeszcze na jakiegoś ochotę
Te czerwone też nabrały mocy!Pozdrawiam
...uDany ogród 19:53, 01 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Kasya napisał(a)
Same piekne obrazki, jak pocztowki



Kasiu dziękuję bardzo Miło czytać tak sympatyczne opinie

Podwórkowa rehabilitacja 19:50, 01 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Nallar napisał(a)

Takie prezenty też sprawiłyby mi przyjemność. Uprasza się o foto relację z dłubaniny.
Temperamentny charakterek? Terriery tak już mają, kochajcie go takiego jakim jest i pozwalajcie mu być sobą a będzie szczęśliwy.



Jasne muszę znaleźć sposób jak rozebrać go na części pierwsze. Ktoś nabił gwoździorów i to wygląda tak, jakby malarz szpachelką w dębowe drewno pakował.

Nasz weścik ma wielgachne pokłady miłości, okazuje to na każdym kroku, my też. Szkoda tylko, że trzeba go izolować od Tediego.
Kocham krwawnicę od Ciebie
...uDany ogród 19:46, 01 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Same piekne obrazki, jak pocztowki

dana1s napisał(a)
Znów dzisiaj marzyłam, że wyglądam przez okna z domu. To ostatnio moje ulubione zajęcie, fantazjowanie. M się ze mnie już powoli śmieje, jak stoję na środku podwórka z aparatem w ręku i udaję że jestem w domu. Ciekawe co sobie o mnie sąsiedzi myślą
Ale co mi tam pomarzyć ludzka rzecz

No to Wam pokażę co zobaczę jesienią, ciekawe którego roku

z salonu



z sypialni



z jadalni



z kuchni

Podwórkowa rehabilitacja 19:37, 01 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Mohe rodki i azalie też w tym roku maja bardzo dużo żółtych liści. No ale ten rok był dla nich bardzo trudny.


Ciekawe czy to się odbije na kwitnieniu?
Podwórkowa rehabilitacja 19:35, 01 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Rodki mam w podobnym stanie, ale co się dziwić, kiedy od wiosny były dwa opady deszczu (w tym jeden taki ulewny, że woda miast wsiąkać, to spłynęła).
Dzisiaj od rana popaduje spokojnie. Wzruszyłam się słysząc odgłos ciumkania, kiedy szłam po trawce.
Pozdrawiam cieplutko z okolic zapiecka.

Dokładnie tak jak piszesz.
Z trzech odmian ta na zdjęciach najgorzej wygląda. Ale i najwięcej słońca tam jest.
Też witałam ostatnie deszcze z otwartymi ramionami
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam.


Pamiętajcie o ogrodach 19:26, 01 lis 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 19:24, 01 lis 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dziś muzycznie, kliknij na ten link i zanurz się w tym utworze patrząc na tych parę zdjęć

https://www.youtube.com/watch?v=HFWKJ2FUiAQ




...uDany ogród 18:59, 01 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Nie ma to jak zbudować dom w ogrodzie - widoki urocze


Gosiu oby się udało Chciałabym móc codziennie podziwiać mój raj!

...uDany ogród 18:58, 01 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze, a ja kiedyś z kuchni drogę będę widziała...i to jeszcze tak na poziomie kół samochodów....koniecznie musimy zrobić tam ogrodzenie i coś ładnego posadzić, choć to od budynku ledwo 3 metry będą, ale z sypialni będę miała dokładnie taki sam widok niestety, zagospodarować to ciekawie to będzie wyzwanie, ech. Twoje widoki bajecznie piękne


Sylwuś ja z drugiego okna w kuchni też mam widok na ulicę i też dość zaniżony, już rosną drzewa i iglaki żeby widok był jako taki, z drugiego okna będzie przyjemniejszy widoczek.
Kochana dasz radę, jak już będziesz urządzać dom w ogrodzie to taka Cię wena najdzie, że my tu wszyscy padniemy. Wierzę, że będzie pięknie!
Bardzo dziękuję!

W samym słońcu 18:48, 01 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 18:44, 01 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Rumianka napisał(a)
Wspaniała charakteryzacja na dzisiejszy dzień...ja właśnie przed chwilą obdarowałam słodyczami straszydła w maskach...brr...
Dziś przyjechał wnuczek i skarżył się, że on nie miał halloween, musieliśmy na to coś poradzić i zrobiliśmy takie straszne straszydło. Maskę oczywiście zabrał do domu.

W samym słońcu 18:44, 01 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:34, 01 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Tegoroczna jesień hojnie nas obdarzyła kolorami.











Ogród wśród pól i wiatrów 18:34, 01 lis 2018

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 717
Do góry
jolka napisał(a)





Co ile sadziłaś te kulki mniej więcej i ile cm szerokości żwirku?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:27, 01 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Żywopłot cisowy na froncie osiągnął połowę zakładanej wysokości.



Jesienny tercet z Golden Tuffetów, turzycy i żurawki


Na górze już trochę łysawo, ale doły jeszcze trzymają fason.




Perovskia to bardzo koleżeńska roślina. Świetnie dogadywała się z pysznogłówką, potem z niskimi astrami, a teraz ze stipą.
Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :) 18:17, 01 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
W ogrodzie







To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:17, 01 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Temperatury wciąż późno letnie. I są miejsca, gdzie lato wciąż mocuje się z jesienią.









'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 17:48, 01 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry

... muszę przyznać że jak dla mnie jesień to najbardziej oczekiwana pora roku









pozdrawiam
Jan

'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 17:39, 01 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry


i następna porcja ujęć z ogrodu i herbaciarni no jakże by było i naczej jak z klonami w roli głównej










cdn...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies