Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Gosiek33 18:54, 12 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Wiecha najważniejsza Piękny domek będzie, i najważniejsze, że będzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 18:55, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
M się ostro gimnastykował i udawał kota





Na koniec biedny ledwo się ruszał i podziwiał swoje dzieło





Jutro pokryjemy płyty papą, bo na razie nie wiem co chcę mieć ostatecznie na dachu, uzależniam to od tego co położę na domu
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:00, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
Wiecha najważniejsza Piękny domek będzie, i najważniejsze, że będzie


Gosiu to prawda, teraz zamierzam dokończyć tradycję po zawieszeniu wiechy
Nie wiem, czy piękny, ale będzie dość pojemny i pomieści moje ogrodowe sprzęty, dach jest wysoki i pod nim zmieszczę antresolę na poduchy i inne lekkie rzeczy . Cieszę się bo mam tego sporo
Teraz wystarczy go wykończyć i dopieścić. Mam nadzieję, że jutro pozbędę się wszelkich zalegających od dawna gratów pod wierzbą rosnącą przed domkiem. Już nie mogę się doczekać.

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gosiek33 19:04, 12 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gratulacje dla zdolnego i pracowitego e Ma
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 19:09, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
Gratulacje dla zdolnego i pracowitego e Ma


O tak jest bardzo zdolny, tylko mu się taka żonka trafiła że on nie nadąża z produkcją moich pomysłów, az mi go czasami żal. Jeszcze jednego nie skończył a ja mam kolejny projekt albo kilka Ale chyba musi mnie kochać, bo jeszcze nie uciekł...hahahha
Przekażę oczywiści gratulacje będzie mu bardzo miło Dziękuję!!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Agania 20:53, 12 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
dana1s napisał(a)
Dzisiejszy dzień to jeden z takich, które na długo zostaną w mojej pamięci. Raj dla oka i miód dla serca
Sami zobaczcie









Niezaprzeczalnie Dana piękne obrazy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dana1s 21:02, 12 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agania napisał(a)

Niezaprzeczalnie Dana piękne obrazy


Witam serdecznie w moim jesiennym ogrodzie
Dziękuje za dobre słowo!
Miłego wieczoru

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 10:30, 13 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4461
No, ema masz takiego, że pozazdrościć tylko. Super facet. Ale chyba na takiego zasłużyłaś.

Oglądałam wczoraj plany małych domków japońskich, rosyjskich i nawet amerykańskich. Gdybym teraz budowała, wzorowałabym się na nich. Takie 35-40 m2 w parterze i poddasze, SUPER
____________________
Kasia
Agania 11:21, 13 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O domku poczytałam i zobaczyłam plany...życzę Wam szybkiej realizacji
Wspólna praca łączy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dana1s 19:18, 13 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
No, ema masz takiego, że pozazdrościć tylko. Super facet. Ale chyba na takiego zasłużyłaś.

Oglądałam wczoraj plany małych domków japońskich, rosyjskich i nawet amerykańskich. Gdybym teraz budowała, wzorowałabym się na nich. Takie 35-40 m2 w parterze i poddasze, SUPER


Kasiu On jest kochany i spełnia każda moja zachciankę, w sumie nie wiem czym sobie na takiego M zasłużyłam. To mój najlepszy przyjaciel
Nawet jak czegoś wcześniej nie robił, czyta ogląda filmiki i się bierze za robotę.
Uwielbiam to!!

Powiem szczerze, że po dłuższych oględzinach takich projektów sama zaczynam dostrzegać dobre strony. Kasiu czy mogłabyś mi podesłać jakieś linki do tych zagranicznych stron z projektami, chętnie zobaczę inne rozwiązania

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies