Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ptasi gaj 19:16, 30 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Dla Dany i nie tylko

Zegary do obejrzenia jakie mi zostaly. Ten duzy to po babci.





Zmienilam zyrandol na taki

...uDany ogród 19:11, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Uhmm, piękne następne jesienne pejzarze.
Fajnie ,że jeszcze mamy takie ciepełko. I ładnie


Pięknie jest,a dzisiaj mieliśmy 22 stopnie. Dawno tak nie było, ciekawe tylko czy po tej pięknej jesieni nie nadejdzie naprawdę sroga zima...
Kupiłam już sporo agro i będę owijała wszystko co wrażliwsze tylko trzeba uchwycić moment, bo teraz to chyba by się ugotowały w takich ubrankach

To tu- to tam- łopatkę mam ! 19:04, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry






I znowu kawałki traw trzeba będzie zbierać

'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 19:03, 30 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
świeże - poranne fotki







cdn...
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:02, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Agania napisał(a)
Dzisiejszy chlebuś


O i ty chlebuś pieczesz.
Wygląda smakowicie.
Ja też już kilka ładnych lat swoj piekę
Mokradło... i mój ogród 19:02, 30 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
MalgosiaW napisał(a)



Przesadzona tej jesieni pod tunel, zobaczymy jak przezimuje.




Pięknie obsypana kwiecień! No mocno się nad nią zastanawiałam, ale obawiałam się, że odcień różu może być trudny i wybrałam delikatniejsze kolorki

A dlaczego do tunelu ją wsadziłaś?

No i zdrówka! tak
Kiedyś będzie tu ogród 19:02, 30 paź 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Rosa napisał(a)
R E K L A M U J
wyślij im te zdjęcia. Ja reklamowałam kupione w Alb.... rośliny i reklamację uznali.
Ewo zdecydowałam, że nie będę bawić się w żadne reklamację. Zadbam o te co przyszły i w przyszłym roku mam nadzieję będą wyglądały lepiej. Choć maila z grzecznymi 'podziękowaniami' (i zdjęciami) wysłałam- niestety bez odpowiedzi.

MartaKozak napisał(a)
Ja to miałam na rozach, to też rdza?

Marto wychodzi na to, że też rdza.

anabuko1 napisał(a)
Ptaszek ładnie ujęty,
No cóż zakupy przez internet , to czasami taka zgadywanka.
Jakie sadzonki się udadzą.
Też miałam kilka niewypałów.
Hmmm , ciekawa jestem co to masz na liściach malwy .
Co do zakupów to... no, idealne nie są. ale dzisiaj posadziłam rodki i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nabiorą prawidłowego wyglądu.
Aniu ale z tą malwą to nie wiem o co chodzi... chyba, że masz na myśli maliny Moni. Ale te już Mazan zidentyfikował- rdza.



To tu- to tam- łopatkę mam ! 19:00, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
I takie tamy

azalia



trawki,trawy i trawiszcza







...uDany ogród 19:00, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
dana1s napisał(a)


Aniu serdecznie dziękuję!
Tegoroczne pejzaże jesienne są bardzo malownicze i nie można oderwać oczu od kolorowych obrazów


Uhmm, piękne następne jesienne pejzarze.
Fajnie ,że jeszcze mamy takie ciepełko. I ładnie
To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:56, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Sylwia, muszkieter stracił nogi pod wpływem mrozu i tak dogorywa w tej misce. A wiąz bardzo łatwo rozmnożyć. Podczas sadzenia ułamała mi się gałązka, wsadziłam do ziemi i mam drugi egzemplarz.

Świdośliwa- jeszcze maleństwo i grab w żywopłocie- spory już



Mężniejąca cisowa obwódka przy studni



Bardzo silny wiatr, temperatura 23 stopnie- dziwny koniec października



...uDany ogród 18:56, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Danusiu witaj
Ten widoczek jest bardzo, bardzo malowniczy.:0
Gotowy materiał na obraz


Aniu serdecznie dziękuję!
Tegoroczne pejzaże jesienne są bardzo malownicze i nie można oderwać oczu od kolorowych obrazów

...uDany ogród 18:50, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
dana1s napisał(a)



Dla Ciebie dzisiejszy słoneczny widoczek


Danusiu witaj
Ten widoczek jest bardzo, bardzo malowniczy.:0
Gotowy materiał na obraz
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 18:48, 30 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
Ewelino,

To fakt i muszę Ci przyznać, że to jest nie równa walka a do sterylizacji i odkażania używam - no nie uwierzysz : alkohol, bo zwykła wóda też się do tego nadaje a i jest też "pod ręką" aby z sąsiadem w razie czego w odpowiednio "porozmawiać"


pozdrawiam
Jan


ps ...ubolewam nad Twoim Sango kaku a ta fotka ode mnie dla Ciebie.

Ukojenie 18:43, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
zoja napisał(a)
O poranku

No, te chryzantemy to masz przepiękne
Klon palmowy - Acer palmatum 18:38, 30 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
dziś skomasowanie klonów palmowych na jednej fotce jesiennej

To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:29, 30 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Długo. Świetnie zniósł suszę.







To zielone na zewnątrz zamiera , bo robi się zimno. W cieple będziesz miała zielony szczypiorek. Od czasu do czasu podlej go herbatka z pokrzywy dla wzmocnienia.


To jeszcze trzeba mieć pokrzywe w drugiej doniczce ?
Moja działka na Dębowym Lesie 18:28, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Pogoda zaskakuje .Ciepło . przyjemnie , fajnie

Dębowy Las o zachodzie słońca


To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:21, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
AgataP napisał(a)


kurcze jaki on jest śliczny.... i długo kolor trzyma..


Długo. Świetnie zniósł suszę.





AgataP napisał(a)
Gruszko a pytanko takie - jeśli wykopałabym kępkę szczypiorku siedmiolatki, wsadziła do donicy, przycięła na krótko i przyniosła do domu?


To zielone na zewnątrz zamiera , bo robi się zimno. W cieple będziesz miała zielony szczypiorek. Od czasu do czasu podlej go herbatka z pokrzywy dla wzmocnienia.
...uDany ogród 18:20, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






I furtka jest już dla nas uchylona...



A my jutro idziemy na pogrzeb, zmarło się teściowi mojego brata. Bardzo nam pomógł przy budowie był bardzo serdecznym i mądrym człowiekiem, ale choroba dała mu we znaki i teraz już nie cierpi.
...uDany ogród 18:17, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj dzień spędziliśmy odwiedzając naszych bliskich. Stare cmentarze wzbudzają we mnie nostalgię, są to ogrody pamięci z ogromną ilością zabytków. Są piękne!







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies