Skąpana w słońcu
08:24, 29 paź 2018
Witaj Adrianno (adkawi) . Bardzo mi miło, że podobają Ci się moje rabaty. Zapraszam o każdej porze dnia.
Megi (sarenka)
Dziękuję w imieniu roślin
Basiu (basia3012)Tak to jest rutewka Delavaya. Zaskoczyła mnie wysokością bo przerosłą magnolię. Nie mam pojęcia czy da się ją wysiać, nie próbowałam. Moja u podstawy jest raczej marną kępką, chyba trudno byłoby ja podzielić. Długo kwitnie. Mam jeszcze białą, ale ta jest dużo niższa i jakaś bardziej marna. Może miejsce jej nie odpowiada, a może ma być taka. Bardzo dziękuję za miłe słowa.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i przechodzę do miesiąca
sierpnia
Ghita Renaissance
Megi (sarenka)
Basiu (basia3012)Tak to jest rutewka Delavaya. Zaskoczyła mnie wysokością bo przerosłą magnolię. Nie mam pojęcia czy da się ją wysiać, nie próbowałam. Moja u podstawy jest raczej marną kępką, chyba trudno byłoby ja podzielić. Długo kwitnie. Mam jeszcze białą, ale ta jest dużo niższa i jakaś bardziej marna. Może miejsce jej nie odpowiada, a może ma być taka. Bardzo dziękuję za miłe słowa.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i przechodzę do miesiąca
sierpnia
Ghita Renaissance