Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:45, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Wizytówka-Ogród Freya II- 2016r. 20:42, 22 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2015
Posty: 106
Do góry
Jesień 2018 r. Inny kamień byłby piękniejszy, ale trudno....







Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:42, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Te już robione po powrocie



Za drzwiami do ogrodu... 20:42, 22 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
anpi napisał(a)
Witam cieplutko w ten chłodny jesienny poniedziałek
Na tych kamiennych ławeczkach już się nie posiedzi...

czemu się nie posiedzi ? stało się coś z nimi ,czy po prostu ,że coraz zimniej .....
pewnie to........bardzo fajna klimatyczna miejscówka
jesienne kadry też ślicznie

..ja już poduchy pochowałam - koniec przesiadywania -jeszcze liście trzeba posprzątać ,narzędzia pomyć i kończę sezon ..


..i znowu kilka miesięcy trzeba czekać na wiosnę ....

Przedziwny Ogród 20:40, 22 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Ja też lubię taki misz - masz.
Fajnie i bardzo dobrze masz z tym synkiem i takie oryginalne ozdoby i jeszcze inne rzeczy zapewne piękne ci drobi.Zdolnego i pomocnego masz synia.To prawdziwy skarb.
Dziękuję za piękną i pachnącą rozyczkę.
To Luisa ??


Ta różyczka to Spellwark
Co do ławeczek,..... oczami wyobraźni już je widzę. Teraz przerzucić muszę to na papier.

Ogród w Klein Kottorz 20:38, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry











Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:35, 22 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
dana1s napisał(a)
Wycieczka była super, ale tamtym widokom daleko do Twojego ogrodu. Stworzyłaś piękne miejsce, pełne spokoju i harmonii. Cudownie!


Dzięki Danusiu
Maki końcem października mam w ogrodzie

liście lecą


Ogród w Klein Kottorz 20:25, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Jesień, jesień...











Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 20:23, 22 paź 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Magleska napisał(a)
Aniu jesienne kadry śliczne ....ten murek różany jest zachwycający
i nowy awatorek ...bardzo fajny


Dziękuję z tym awatarkiem sama się zaskakuję. Nie zaglądałam kilka dni a tu .. co to.. A.. to przecież mój profil

Owoce róży Flamantanz. Trochę się zdziwiłam, że takie duże. Wcześniej wycinałam brzydkie zasuszone kwiaty.

Hortensja dębolistna - doświadczenia w uprawie 20:23, 22 paź 2018

Dołączył: 17 mar 2018
Posty: 47
Do góry
Moja przystroiła się w jesienną szatę
'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 20:21, 22 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry

Zaś ten okaz też nie odpuszcza i pokazuje swój przysłowiowy pazur - to acer palmatum 'Lion head' ...






pozdrawiam
Jan


Matane!
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 20:20, 22 paź 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
O buu ,no widzisz to jednak były przymrozki. U nas kilka dni było mgliście z rana. Zobaczymy co ten tydzień przyniesie. Sprawdzałam prognozę pogody na najbliższy okres. W nocy 4 stopnie a w dzień 8-12.

Kosmosy, tydzień temu. Samosieje rosną na samym końcu działki.





Zdjęcia z dzisiejszego dnia. Deszczowo.
Kosmosy z ławką. Mają mnóstwo nowych pąków. Zastanawiałam się czy zdążą. Dały radę i od dwóch dni szleją.





...uDany ogród 20:20, 22 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
anpi napisał(a)
O i jeszcze cegiełka na obwódkę rabaty,widzę praca wre na całego


Aniu póki co przyniesiona i czeka na montaż , ale w dalszym ciągu nie jestem przekonana co do kształtu i w sumie nie mam czasu na to. Może i dobrze przemyślę to w 100%

Pamiętajcie o ogrodach 20:19, 22 paź 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Łagodne światło twoich oczu

Zbigniew Jerzyna

Łagodne światło twoich oczu
I rzęs ptaszęce trzepotanie
Łagodne światło twoich oczu
To zapytanie czy kochanie

Jesienny złoty liść upada
Na nasze troski i kłopoty
Liść z wysokiego drzewa spada
I cały świat się staje złoty

I złoto świeci w twoich dłoniach
I giną w twoich dłoniach cienie
Jak owoc chłodna w mych ramionach
Ty najpiękniejsza wśród jesieni

Kropelka deszczu łza jesieni
Na twoich włosach gdy zaświeci
To cały świat nam opromieni
Będzie jak gwiazda wśród zamieci
Będzie jak gwiazda

Będziesz jak gwiazda wśród zamieci
Będzie gwiazda wśród zamieci


...uDany ogród 20:18, 22 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Magleska napisał(a)
u mnie też taka mgła była
zdążycie napewno z bramą .......

i foteczki jak zawsze cudoooowne


Mgła jest taka romantyczna, świat jest wtedy taki tajemniczy i bardzo ładny
Mam nadzieję, że sie uda Mam chęć wejść do siebie przez furtkę
Dziękuję!!

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:14, 22 paź 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Werbenę oplata babie lato...



Akant w tym roku mi nie zakwitł



pyszniące się ogniki



Jesienna barwa traw...

...uDany ogród 20:12, 22 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
gosika67 napisał(a)
Cześć u nas też od rana mgła, potem słońce, a teraz pada.Lubię oglądać Twoje pstryczki, jak Ty to robisz? Liści to pełno macie z tych brzóz.Ja mam sąsiadowe brzozy i już pełno liści w II ogrodzie.Jutro mam wolne, to może też uchwycę mglisty poranek,pozdrawiam.


U nas nie pada, mamy piękny wieczór z pełnią choć trochę pochmurno jest.
Pstrykam po prostu, zwykłe fotki, ale cieszę się że Ci się podobają Dziękuję!
Ja jutro dalej będę pomagała M przy budce, mam nadzieję że wkrótce będzie koniec
Kocham liści, uwielbiam w nich brodzić Jesień!!

Step wokół 20:10, 22 paź 2018

Dołączył: 21 paź 2018
Posty: 25
Do góry
Toszka napisał(a)]Dobrze, że Szefowa czuwa...wszystko w jednym miejscu mamy

Dorotko, mam prośbę.
Skopiuj lub wykadruj plan tak aby była sama działka z domem. Koniecznie zaznacz kierunki świata.

Witaj Toszko. Nie jestem zbyt biegła w komputerze. Czy coś takiego wystarczy jak na tym zdjęciu?


Te zielone, jakby to nazwać kreski wokół domu to donice które będą wkomponowane w tarasy. Nie mam pojęcia czy coś w nich wyrośnie i czy przezimuje. Chciałabym posadzić tam trawy jakieś nie za wysokie ale czy nie zmarzną?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:08, 22 paź 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
A na różance ostatnie kwitnące różyczki











Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:06, 22 paź 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
W ogrodzie królują jabłuszka, czerwień i trawy...











Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies