Kasiu z miłą chęcią dowiem się gdzie mogę przyrobić trochę grosza Choć szczerze wątpię, że ktoś sie tą moją "twórczością" zainteresuje...
To prawda mam jeszcze bardzo dużo wolnego miejsca. Później sobie przejrzę Twoje inspiracje, dziękuję!
Mirciu na pierwszym zdjęciu modrzew szczepiony, nie wiem jakiej odmiany.
Dalej na fotkach widać głównie jesiony, na ostatniej jest jeszcze krzywa czereśnia
Witam, mam problem z bukami. Od wiosny walcze z mszycą. W tym sezonie robiłem oprysk Karate 5 razy. Oprysk mało co dał i o tej porze roku mszyca żeruje na całego. Co moge zrobić aby zwalczyć je teraz i zapobiec pojawieniu się ich na wiosnę? Ratunku!!
Aguś chciałam Wam pokazać, resztę mojego ogrodu żebyście wiedziały że to co pokazuję to zaledwie połowa tego co mam do obrobienia, a reszta wymaga jeszcze wiele pracy
Dobrze, że ten teren już jest w miarę oczyszczony, ogrodzony i podzielony na strefy teraz tylko wykańczać
Madziu to dokładnie drugie tyle działki ile mam już "jako tako" zagospodarowane.
Potencjał jest, a nie chcę żeby ta część jakoś odbiegała stylem od reszty, więc pracy czeka nas bardzo dużo. Myślę, że jak nie zaczniemy budowy to w przyszłym roku sie nad tym skupimy, a jak zaczniemy to jeszcze trochę ten kawałek poczeka na zagospodarowanie
Chciałaby prowadzić prawie samowystarczalne gospodarstwo stąd pomysł na kurnik i duży warzywnik. Do tego kawałek sadu i mnóstwo krzewów owocowych., ale wszystko w swoim czasie, część drzew już rośnie, a nawet zjadłam w tym roku pierwszą śliwkę i kilka swoich brzoskwiń
Ciesze się, że we mnie wierzysz. Dziękuję!!
Zbierając liście spod hortensji zauważyłam,że nowe wypuściła. Rozchodnik, który wreszcie został posądzony też widziałam, że młode wypuszczał- chyba coś im się pomyliło ..
Oglądam na Ogrodiwisku tyle pięknych jesiennych zdjęć, u mnie brak, ale za to jezowka wyposcila taka oto łodygę grubości palca. Czyżby chciała zakwitnąć jeszcze? W ogóle to liście ma ta odmiana duże
Witam, proszę o pomoc w rozpoznaniu choroby. Rośliny robią się matowe, całe brązowieją i usychają. Choroba szybko rozprzestrzenia się na pozostałe thuje. Czy można temu jakość zaradzić?
Mam nadzieję Kasiu, że to bajka o brzydkim kaczątku i z tych moich zgliszczy wyłoni się kiedyś piękny ogród.
Dziękuję Aniu. Kocham te chwile o wschodzie słońca, najlepiej z kawką w ręku.
Dlatego siedzę Elu i obserwuję. Filtr i pompa w planach. Narazie ze względów finansowych są poza moim zasięgiem.
W temacie obserwacji okiennych.
Taką kupeczkę miałam wczoraj na widoku...
Ależ miał radochę z kąpieli na sucho. Z tej perspektywy nie widać, ale tam jest szeroki pas spod glebogryzarki, bo zaczęliśmy szykować pod trawnik w sadku.
Próba cichego otworzenia oka, w celu wyraźniejszych zdjęć, nie wyszła. Czujna gadzina.
Zrezygnowałam a gość spokojnie wylegiwał się dalej...
Aha żywopłot bukowy. .. fajnie wygląda dzięki za info.
Te widoczki są śliczne.
W ogóle ostatnio ta jesień nas rozpieszcza piękną słoneczna pogoda.
Oby jak najdłużej