Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:53, 30 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)
Widziałam domki, śliczne i pomysłowe. Urzekło mnie zdjęcie z czerwoną cynią i koralikami asparagusu jak mawia moja mama

Jesteś jedyną znaną mi osobą, która z taką łatwością rozstaje się z kwiatami z własnego ogrodu i układa bukiety. Wiem, że ich masz sporo.. ale wiesz
Mam koleżankę z pracy, która co jakiś czas przynosiła róże ze swojego ogródka do bukietu. Zapytałam czy jej nie szkoda ścinać kwiatów, jej odpowiedź dała mi do myślenia...... Posadziłam tak dużo róż, żeby móc cieszyć się nimi w bukietach. Też sadzę tyle kwiatów, aby móc zrobić co jakiś czas bukiet.


Moja fascynacja rosą.




Ogrodowe szaleństwo ... 21:52, 30 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry

Zrobiłam male zakupy i zapełniłam poszerzaną rabatę
Jutro dokupię kostki brukowej i zrobię obwodke a, i ściągnęłam ten wiklinowy plotek bo rozwalił się.
Jutro zrobię fotkę gotowej rabaty.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 21:52, 30 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Agato Cieszę się bardzo z Twoich odwiedzin. Witam w moich skromnych progach. U mnie daleka droga do doskonałości. To dopiero taki ogólny zarys. Zdjęcia lepiej wychodzą niż jest w rzeczywistości. Pewnych miejsc po prostu nie pokazuję. Do wykonania mamy kilka ważnych jeszcze prac. Zajęcie na dwa sezony. Dopiero wtedy ogród zamknę w jedną całość.

Strona południowa.

Przedziwny Ogród 21:51, 30 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gosika67 napisał(a)
Kolorów u Ciebie mnóstwo i ta różnorodność , pięknie , lubię tu zaglądać.


Ja tez bardzo cieszę się, że do mnie zaglądasz
Myślę, że doczekałam się momentu gdy wszystkie posadzone kwiaty dojrzały do kwitnienia


Metamorfozy ogrodowe 21:50, 30 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
2013

2018

2014 i 2018
...uDany ogród 21:48, 30 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
kwiecie za odpowiedź, bo aż mnie skręcało z ciekawości. Jeśli to żabi skrzek to niezłą miejscówkę sobie znalazły. Oczko stoi otworem, a one po poidełkach się rozbijają .
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:45, 30 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
AgataM napisał(a)
Ja już za Tobą nie nadążam..... Wszystko takie perfekcyjne i przemyślane.....
No i prześliczne...... Pozdrawiam....
Aga widziałam dziś Twój ukwiecony ogródek, ja przy Tobie to jestem taka malutka. Rosa na roślinach zwiastuje nadchodzącą jesień.

Kwiaty we włosach 21:45, 30 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Perukowiec też u mnie się rozsiewa



Tutaj żywopłot z bukszpanu



i trawki



...uDany ogród 21:44, 30 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Danusiu będę trzymać za Twoje powodzenie mocno kciuki mocniusio


Kochana bardzo się przydadzą Dziękuję!!

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 21:43, 30 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
olga80 napisał(a)
Anulka u Ciebie jeszcze piknie różą się zachwycam piękna jest a hortki też widzę nie popalone słońcem.Korzystajcie z pięknej pogody bo nigdy nie wiadomo jak długo jeszcze będziemy się cieszyć taką aurą choć u nas susza okrutna.


Tereniu hortki tylko tak w słońcu wyglądają. Przypalone też są. W zeszłym sezonie pięknie się przebarwiały. W 2016 roku robiłam cotygodniową sesję samych hortek. Było widać w jakim tempie potrafią przejść w fazę przekwitania.


...uDany ogród 21:42, 30 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusiu Różowiec zawiązał owocki wiec jeśli chcesz nasionka to pisz, będę obserwować, żeby zebrać, chyba wiosną, bo przez zimę utrzymywał w tamtym roku te owocki więc może stratyfikacja potrzebna, czy co. Siewek nie zauważyłam i odrostów na razie też nie ma.



Kochana bardzo chętnie, może się uda
Moja paulownia po przesadzeniu pokazała pąki



Wśród brzóz i dębów 21:42, 30 sie 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
marba napisał(a)

Grzesiu, zachwycaj się trawkami do woli, ja też mam do nich słabość i jak widać, nie tylko ja.

Ja teź mam słabość nie tylko do traw, ale też do „wąchacza”. Śliczny pyszczek
Moja działka na Dębowym Lesie 21:42, 30 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
sierotka napisał(a)
A gdzież Ty Aniu wychodzisz na czubek domu ło rany aż strach się bać jak skończysz szkoły fotografowania to ja wychodzę a Ania na moich dachach biega z aparatem ło ratunku


Bogusiu, to widok z piętra z góry.A nie z dachu.Na dach nie wychodzę i nie chodzę po dachach.Spokojnie .


Moja działka na Dębowym Lesie 21:41, 30 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Prezenty cudne, zwłaszcza domek dla owadów

Basiu, też mi się podoba ten domek.
Bo przyznam,że ja do tej pory żadnego nie miałam .
Nowy ptaszek zawitał na Dębowy

A tu już ptasia rodzinka dano ogrodu i roślinek pilnuje

Przedziwny Ogród 21:40, 30 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Waclaw napisał(a)


Ach mniej, mniej. Jednak pracuję nad tym aby było lepiej
Piękna fotka. Jak wszystkie twoje. Dziekuję.



Z roku na rok będzie przybywać roślinek... Na pewno zadbasz o to
Kwiaty potrafią być fotogeniczne, prawda?

Wśród brzóz i dębów 21:40, 30 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Zoju, mój pies też lubi wąchać kwiatki. Widocznie niektóre psiaki mają taką romantyczną naturę.

Izabelko, nie przyłapałam moich kotów na jedzeniu trawy, ale psy to i owszem. Na szczęście tylko tę zieloną, odmianowe im nie smakują. No i bardzo dobrze.

Grażynko, też będę wysiewać jęczmień grzywiasty, dostałam nasionka od Ani- Anabuko. Ty też?

Aniu, Twoja Fiona to chyba najładniejszy kot na Ogrodowisku. Uprasza się o więcej fotek, w końcu ona też jest ozdobą ogrodu.


Nie pokazywałam jeszcze mojej winorośli japońskiej, już niedługo zacznie się przebarwiać na bordowo i fioletowo.



I takie tam ogródkowo-parapetowe różności.


...uDany ogród 21:39, 30 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Bo ludziska Danusiu zazdroszczą Tobie tego pięknego ogrodu straszne to jest do mnie sąsiedzi z domku po drugiej stronie jezdni odzywać się przestali .Tylko ze lenie mają działkę pewnie już kilkanaście lat i po przyjeździe tylko grilla robią zero prac tylko trawy koszą eh


No niestety tak to działa , nie wszędzie ale się zdarza. Na mojej ulicy raczej nie ma mi kto zazdrościć, bo większość ma tyle że ja w życiu na oczy nie widziałam, ale syndrom Polaka działa


Ukojenie 21:36, 30 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Kilka dziennych - kwiecistych obrazkow na dobranoc





Dobranoc
Przedogródek pod dębem 21:35, 30 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Waclaw napisał(a)
takiego miałem gościa:
modliszka



Widzisz jaka ta modliszka mądra? Ona wiedziała gdzie usiąść. Firana piękna
Cieszę się, że mój ogródek może się podobaćDziękuję
Zarys ogrodu 21:35, 30 sie 2018


Dołączył: 26 cze 2018
Posty: 132
Do góry
Jeszcze na pozegnanie dnia musze sie niestety pozalic: na mioch pieknych kulkach bukszpanowych odkrylam robala - gasienice! Blee- jak zatluc dziada? Czytalam w ktoryms z postow Toszki, ze ona ma podobny problem, badz miala. Niestety posta nie moge znalezc.. Ale to byl jakis oprysk, czyms chemicznym. Macie jakies doswiadczenia z tym robactwem?

A ja sie dziwie, czemu te kulki takie zbrazowiale..przeszukalam i mam nieproszonego goscia.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies