W moim małym ogródeczku - Dorota
21:53, 30 sie 2018
Mam koleżankę z pracy, która co jakiś czas przynosiła róże ze swojego ogródka do bukietu. Zapytałam czy jej nie szkoda ścinać kwiatów, jej odpowiedź dała mi do myślenia...... Posadziłam tak dużo róż, żeby móc cieszyć się nimi w bukietach. Też sadzę tyle kwiatów, aby móc zrobić co jakiś czas bukiet.
Moja fascynacja rosą.
Moja fascynacja rosą.