Zoju, mój pies też lubi wąchać kwiatki. Widocznie niektóre psiaki mają taką romantyczną naturę.
Izabelko, nie przyłapałam moich kotów na jedzeniu trawy, ale psy to i owszem. Na szczęście tylko tę zieloną, odmianowe im nie smakują. No i bardzo dobrze.
Grażynko, też będę wysiewać jęczmień grzywiasty, dostałam nasionka od Ani- Anabuko. Ty też?
Aniu, Twoja Fiona to chyba najładniejszy kot na Ogrodowisku. Uprasza się o więcej fotek, w końcu ona też jest ozdobą ogrodu.
Nie pokazywałam jeszcze mojej winorośli japońskiej, już niedługo zacznie się przebarwiać na bordowo i fioletowo.
I takie tam ogródkowo-parapetowe różności.