...uDany ogród
20:30, 30 sie 2018
Tarciu niestety nie jest to takie proste i bez zgłoszenia nie ma mowy, bo nie mam ochoty na rozbiórkę ani kolegium. Poza tym musze się liczyć z kontrolą jak z czymś ruszę, bo moi sąsiedzi czekają już 8 lat na przekwalifikowanie i jak z czymś ruszę mogą im puścić nerwy
Mam taki plan na początek wybudować 35m2 z poddaszem, a potem dobudować tylko jedną sypialnię na tarasie z wyjściem na taras . Taki dom na emeryturę .
O coś w tym stylu powstanie po dobudowaniu sypialni, na jej dachu byłby balkon na który wychodziłoby się z sypialni na piętrze
Takie coś mi powstało