Moja działka na Dębowym Lesie
20:32, 30 sie 2018
Tak na Dębowym jeszcze lato
A wiesz,ze kolorowi i coś kwitnącego to ja bardzo lubię
U mnie r żóe też przekwitły.Elmshorn kwitnie cudnie powtórnie.
Ale one taka jest twardzielka.
A inne tak trochę pojedynczo kwitną .
A bylin rożnych to u mnie sporo.To efekt obserwacji i nasadzeń tak aby w ogrodzie było stale coś kwitnącego