Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 15:46, 29 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
mocno mocno, podwojnie czyli

wakacyjnie
Droga do spełnienia 15:45, 29 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
kilka zaległych i bierzących fotek dla Was choć ogólnie to odgrzewane kotlety
Droga do spełnienia 15:38, 29 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
dziewczyny kochane
już po urlopie!
odpoczęłam leniuchowałam ogólnie leżałam i pachniałam
ręka na razie lepiej co dalej zobaczymy
ogród po urlopie zarośnięty ale już w miarę ogarnięty
przyznam się wam ze mało mu uwagi poświęcam jakaś taka zakręcona jestem ze ogólnie czasu mi brak nie wiem czemu
ostatni tydzień wakacji poświęcam mojej córce

dla was widoczek urlopowy

To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:24, 29 sie 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)




Ja uwielbiam wszystkie Twoje wiraże, można sobie wyobrażać co Cie czeka za zakrętem... (przypomniał mi się serial Zmiennicy )
Zebrałaś nasionka stipy? Mnie w tym roku wnerwiła lekko. bo się nasiała jak goopia i ja bezceremonialnie wycinałam po troszku , ale i tak sporo zostało...ot chyba jedyna zaleta lekkiej, piaszczystej ziemi
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 15:14, 29 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
moja nowa torba na zakupy.Model na probe chyba przejdzie do masowej produkcji

Okno na ogród 14:44, 29 sie 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
Witam. Przeczytałam wątek od początku. Muszę powiedzieć, że kawał dobrej pracy wykonaliście. Bardzo mi się podoba, a po zmianach będzie jeszcze piękniej. Dziewczyny doradzają, jest wesoło, super

HannaR napisał(a)
Dla Asi i wszystkich chętnych do zaprojektowania gdzieś tutaj żywopłotu z hicksii.


Wow, trawnik jak malowany. Chciałabym częściej do Ciebie zaglądać
Za drzwiami do ogrodu... 14:43, 29 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
anpi napisał(a)



Ten obrazek to jak scenografia do jakiejś bajki.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 14:41, 29 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
A tak było w rowie w sobotę na ażurach widać, że było wyżej i nagnało takiego dziadostwa

ale druga strona już w trakcie


prawie połowa zrobiona

Gangsterska robota...brawo
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 14:36, 29 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Anusia napisał(a)
Jesień wdziera się do naszych ogrodów. Mimo tego nie poddaję się i każdego ranka przesiaduję z kawą na tarasie i chłonę chociażby takie obrazki.
First Lady pięknie tłoczy.









ładna jest ta róża..łapcie promienie słoneczne toć to samo zdrowie
Za drzwiami do ogrodu... 14:32, 29 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 14:27, 29 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Nad resztą pracuję


Za drzwiami do ogrodu... 14:15, 29 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Tą rabatkę uwielbiam

Za drzwiami do ogrodu... 14:11, 29 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry

Ogród Basi 13:57, 29 sie 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Po nitce do kłębka ;) 13:53, 29 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Do góry


tak dla przypomnienia mam do obsadzenia całą linię tarasu chciałabym aby pierwsza linia przy kostce była wyższa aby odgrodziła mnie lekko od wiatru i widoku sąsiadów bo taras jest lekko wyniesiony w stosunku do reszty ogrodu
Ogród Basi 13:52, 29 sie 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Ogród Basi 13:50, 29 sie 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Kilka zdjęć z wysokości tarasu.
W ogródku emerytki 13:43, 29 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Bogusiu, dzięki
Nie pamiętam kiedy na śliwach pojawiają się liście, gdyby później niż kwitną tulipany to byłoby dobrze, odwrotnie, to kiepsko. Chyba zdecyduję się na uprawę w doniczkach.
A ja zrobiłam napad na B i upolowałam, choć były już resztki.
W moim małym ogródeczku - Dorota 13:36, 29 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dorota123 napisał(a)




Piękny bukiecik, taki miluski
Słoneczny Ogród 13:11, 29 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
AngelikaX napisał(a)
Wow, twój szpaler hortensjowy jest boski


Możesz napisać coś więcej o przetacznikach? Zadowolona nich jesteś - od kiedy i jak długo kwitną?


Dzięki Angel

Co do przetaczników juz wszystko Ci piszę.
To są przetaczniki First Love.
W pewnej szkółce na fb wygrałam bon, zrealizowałam go dopiero po 15 maja, żeby rośliny po drodze nie zmarzły. Dotarły do mnie dopiero w czerwcu 3-go bardzo małe , wyglądały jak parę listków bazylii w małych doniczkach, niemalże bez korzenia, torf się rozsypywał bo korzonki znikome.
I wyglądały tak

Pod koniec czerwca widziałam na ogrodniczych targach te przetaczniki ale nie dokupiłam choć chciałam jeszcze ze dwa, bo zobaczyłam chude łodygi i liście chore, podeschnięte i nakrapiane plamkami.

Zakwitły już po miesiącu, choć myślałam, że nie zakwitną w tym roku.
3 lipca


Rozrastały się szybko, wydając mnóstwo różowych bazi.
21 lipca


Nieprzerwanie kwitnąc... poniżej pojedyncza roślina
21 sierpnia

Widać przekwitające ale i nowe budzące się kwatostany
Tu ostatnie zdjęcie też z 21 sierpnia ale prawie zmierzch bo godzina 21:14


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies