Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:45, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Takie kamienne schodki też by mogły znaleźć się w wielu ogrodach. Nawet u mnie takie bym widziała



Paprocie wypełniają wiele najmniejszych szczelin.


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:43, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Kilka świerków posadzono w otworze w kole.




Okno na ogród 08:42, 29 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Iwk4 napisał(a)


Haniu, jakiś czas temu M był u klienta na montażu i cyknął przez okno taką fotkę.


Strasznie mi się podoba i bardzo podobne zestawienie jak u Ciebie. może wystarczy u Ciebie dodać dwa miskanty? I dość? Może masz nadmiar miskantów w innym miejscu? Tam przy ściance jest też kolumnowy cis na prawo. Jakby w ten sposób rozrzucić na rabatach te cisy, co masz wolne i będą z nich kolumny, może tak je wykorzystać? Tu przy ściance, gdyby nie to, ze musi być dojście do węży schowanych za, też fajnie by cis wyglądał
Ja przy dojściu do wody też mam posadzonego miskanta, fajnie przysłania węże ogrodowe


Fajny ten ogródek. M nie cyknął jeszcze jakichś zdjęć z innych okien?

Może faktycznie dać tam dwa miskanty? Mam ich dużo, rosną jak głupie, więc jest z czego dzielić.

Cisa już bym nie dawała, to tam po prawej stronie rosną już 4 malutkie, które mają zasłonić od południa to co jest za ścianką.

Lubię cisy przycięte w prostopadłościany, ale mam dużo kulek, więc czy to się nie będzie gryzło?

Iwonko, a Ty dlaczego nie masz u siebie cisów?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:41, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




...uDany ogród 08:41, 29 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Muszelka napisał(a)
Danuś, i co z pozwoleniem na budowę?



Niestety na normalne pozwolenie nadal nie ma szans i coś czuję, że do przekwalifikowania jeszcze kilka dobrych lat...
Złożyłam zgłoszenie na domek 35m2 i maja jeszcze 3 dni na odmowę, zatem proszę trzymaj kciuki!
Jak kiedyś wpadnie Ci w ręce szczegółowy plan Twojego domku to chętnie się z nim zapoznam, teraz jestem na etapie planowania i jak najbardziej funkcjonalnego rozplanowania tej mikrej przestrzeni. Zamierzam jeszcze złożyć zgłoszenie na ogród zimowy do tego domu zobaczymy czy to przejdzie?
Wtedy dom miałby 70m2, a to mi w zupełności wystarczy

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:40, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Mech, który uwielbiam jest na każdym kroku.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 08:40, 29 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Niesamowicie u Ciebie drzewa porosły, jakby suszy nie było. Szczególnie przy budlejach to zauważyłam. Wiosnę przeplatającą się z jesienią pooglądać fajnie, ale rośliny mają zmiany nastrojów mam wrażenie że lepiej nie przycinać w tym sezonie już.

A na małą sadzonkę tego zawilca mogę się kiedyś załapać?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:39, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Przy wejściu do niewielkiego muzeum.



Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 08:37, 29 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
...uDany ogród 08:36, 29 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Mari napisał(a)
Boskie rozplenice!!


To moje ukochane trawy, mam ich kilkanaście jednak w tym miejscu rosną najlepiej


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:35, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry

Kolejne gunnery.


Ogródek Iwony II 08:35, 29 sie 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Aniu, KLEINE FONNTANNE dość szybko zaczyna kwitnąć, to jego atut.
Teraz:

18 pażdziernika wyglądał tak rok temu

początek listopada

boski naprawdę. A kiedy wiosną jest już widoczny?
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 08:34, 29 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 08:30, 29 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
ta czesc nam sie bardzospodobala, kto wie moze takie drewniane podesty zagoscza i u nas.
...uDany ogród 08:30, 29 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Masz co fotografować! Ale tego kadru z trawnikiem nie pamiętam. Zupełnie jakbyś miała tulko rabaty i ścieżki a tu tyle przestrzeni dla rozplenic


Gosiu coś tam mam
Trawników w sumie nie mam, to się zmieni jak zagospodarujemy całą działkę, ten z widokiem na rozplenice to widok z przyszłego tarasu, to chyba największy kawałek trawnika
Reszta faktycznie to głównie rabaty dzielone chodnikami, przez ograniczenie trawy mam znacznie mniej pracy w ogrodzie.

Ogródek Iwony II 08:28, 29 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry



Świetne Moje też broją a później udają niewiniątka
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:25, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
W ogrodzie jest kilka zbiorników wodnych - większych i mniejszych.



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:23, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Elementy żarna są w wielu miejscach.




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 08:21, 29 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Gardenarium napisał(a)






rewelacja tylko w ramki oprawic perfekcyjne tak samo jak kanciki ciete laserem

Dziekuje za porady salatowe i bukowe
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 08:19, 29 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Takie kamienne elementy można również zastosować w ogrodach w zupełnie innym stylu.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies