Pszczelarnia
20:48, 27 sie 2018
Dobra robota! Chociaż trochę ulżyliście roślinom. Ja po powrocie też podlewałam, ale tylko drzewa sadzone wiosną, reszta musi sobie radzić.
To co teraz w miejsce ziół planujesz? Nowością bije ceramiczna kula na ścieżce (nowy nabytek?). Ciekawi mnie też nasadzenie po obu stronach ławki. Kosaćce?
To co teraz w miejsce ziół planujesz? Nowością bije ceramiczna kula na ścieżce (nowy nabytek?). Ciekawi mnie też nasadzenie po obu stronach ławki. Kosaćce?