Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki
23:09, 26 sie 2018
Hej!kochana Bogusiu
Jeszcze ledwo się ruszam z przejedzenia(pysznego!)...u Was
Dobrze, że zdjęcia Twojego pięknego ogródka porobiłyśmy wcześniej bo po tym obfitym grillu już tylko miałyśmy siłę wtoczyć się do samochodu...hahaha
Dziękuje Tobie i Waldusiowi za gościnę!
i jeszcze roślinne prezenty
Już wszyscy widzę- wiedzą jak przyjemną miałyśmy niedzielę, my chełmskie i nie tylko...ogrodniczki
Więc dorzucę też swoje fotki.
Na spacerze nad zalew Dębowy Las nieźle nas wywiało...przyjemnie było się napić gorącej herbatki i kawki

Już wszyscy widzę- wiedzą jak przyjemną miałyśmy niedzielę, my chełmskie i nie tylko...ogrodniczki
Na spacerze nad zalew Dębowy Las nieźle nas wywiało...przyjemnie było się napić gorącej herbatki i kawki