i jeszcze tak cudnie wykorzystane karpy drzew w Oliwskim Zoo. Wcześniej już kilka pokazałam .
Teraz mus ogród odgruzować, bo trawa prosi się o koszenie, kanty to już wspomnienie, no i jeszcze warzywnik będzie większy
fotografowałyśmy razem z Igą
Ewcia pokazuje mi jeszcze malutką, ale przecudnej urody hortusię .
Więcej zdjęć z Ewci ogrodu u Niej w wątku .
Ewunia dziękujemy Wam za cudowną gościnę i niezapomniane wrażenia z Waszego pięknego ogrodu
Ładny ten krajobraz za tą trawką. Trawka też warta starań, bo efektowna bardzo. Floksy szydlaste są piękne jak kwitną wiosną, późniejsza ich zieleń mi nie przeszkadza. Trochę tylko ciężko wyplewić z nich trawę i chwasty.
Już niestety jesiennie u nas, owoców w tym roku nad stan
jako tako doprowadzone do wyglądu, straszy jednak rabata w której zalęgły się osy bo nic tam zrobić nie mogę
warzywnik nadaje się do pokazania tylko po kadrowaniu
I dla wszystkich, którzy myślą, że tylko u nich hortki musza być podwiązywane. ' Polar Bear' cała leży i nikt tym się tutaj nie przejmuje. Jeszce w innym miejscu też tak wyglądały.