Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:04, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
tu też dosadzone, bo te z poprzedniego roku ładnie podrosły to znaczy, ze nawet w litej glinie daję radę jak dobrze przygotowana i z dobrociami przemieszana


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:01, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:58, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Choć wrzosami pomieszałam nieco



w przyszłym roku będą takie dorodne jak te pod jałowcami
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:56, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Wrzosowisko pociągnęłam dalej i wyszło mi jakoś tak uporządkowanie i grzecznie
Ponieważ mój ogród nie do końca w takim stylu to za rok już tak wyglądac nie będzie bo się wrzosy rozrosną i zrobią poczochrane jak te w drugim rzędzie, taki efekt jest czasowo....




Moja działka na Dębowym Lesie 22:49, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
basia3012 napisał(a)
Aniu, dziękuję za odwiedziny. Ależ u Ciebie kolorów, bujnie Ci wszystko rośnie i kwitnie. Gęstwina kwiatowa. Dekoracje rdzą malowane piękne.
O tej jesieni to tak naprawdę zaczęłam mysleć gdy Ela- Adela napisała. Trochę faktycznie upały przyśpieszyły przekwitanie kwiatów, zmianę kolorów hortensji.
Ale cieszmy się pięknymi dniami, słońcem i swoimi ogrodami. Jeszcze trochę czasu minie zanim liście zaczną zmieniać barwę.
Tez lubię lato chociaż może nie takie upalne.
Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie. Zapraszam.

Basiu i ja dziękuję za odwiedziny
Kolory są , bo je bardzo lubię.
I powinno być jeszcze długo, do przymrozków.
I mi te dekoracje bardzo się spodobały.
Ja jeszcze o jesieni nie myślę.Cieszę się latem.
Ale ma się ochłodzić, to takie myśli, pewnie się wcisną .
Ja jeszcze cieszę latem , naturą.I oby jak najdlużej

Gożdzikowa - wiejski ogród 22:48, 24 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
gobasia napisał(a)

Zapraszam Szanownych Gości na prawie jesienny spacerek







[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/172/1720822/original.JPG


Prawie jesienny spacerek odbyłem Było mi bardzo miło
Bardzo lubię twoje szersze kadry...zwłaszcza te, kiedy widać na nich tą piękną brzozę I ten płotek sztachetowy za nią

Basiu, jak sobie radzą twoje bukszpany? Bo wyglądają zdrowo (odpukać tfu tfu), a u innych ta ćma...

Pozdrawiam
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:45, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Kotka przesiedlona i dekoracja zmieniona


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:43, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




a te się same przeniosły za tuje

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:38, 24 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Jak do ogrodu zaszłam to woda już opadła, w rowie się zmieściła, na ażurach widać jak wysoko była tym razem...mam nadzieję , że już zawsze tylko tak będzie


mułu naniosło od nowa, ale nie wylało.
Mokradło... i mój ogród 22:34, 24 sie 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
I może takie stare zdjęcie:


I dziś:


Skarpa kamyczkowa przejdzie za rok generalny remont

Stephanie Baronin zu Guttenberg Rose
Mokradło... i mój ogród 22:29, 24 sie 2018


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Do góry
Kilka lat temu:


Dzisiaj:

Okno na ogród 22:26, 24 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
No dobrze, ale uprzedzam, że tam za moim ogrodzeniem stoi potwór . Nie cierpię go... Ale co mogę zrobić oprócz tego, że posadziłam wzdłuż ogrodzenia serby?

Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 22:19, 24 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry



Ogród Muszelki 22:19, 24 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Basiu, Polinko ->

To wrzucę jeszcze dwa widoki. Pod rzęsy na noc.





Miejski ogród w wersji mini 22:16, 24 sie 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry


Miejski ogród w wersji mini 22:12, 24 sie 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 22:10, 24 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Ha ha ha



Jak będą jeszcze to chcesz ?
Miejski ogród w wersji mini 22:09, 24 sie 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Zostawiam też parę ogólnych widoków.



Ogród Muszelki 22:05, 24 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Muszelka napisał(a)

No, tylko siąść, wsłuchać się w ciszę i kontemplować urodę świata.
Miejski ogród w wersji mini 22:03, 24 sie 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Zapomiałabym o rozplenicach. Te chyba mnie lubią. Tak wyglądały siewki posadzone miesiąc temu.




A tak dzisiaj .

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies