Moja ostoja
10:16, 23 sie 2018
Dziękuję za życzenia i pozdrowienia
Ładuję akumulatory na jesień.
Ogród ode mnie odpocznie, teraz córka podlewa
A przy okazji spytam Was o roślinę ogródkową, którą tu zobaczyłam pierwszy raz. Nie znam jej nazwy.
Może któraś z Was rozpoznaje?
Pozdrawiam Was serdecznie

Ogród ode mnie odpocznie, teraz córka podlewa
A przy okazji spytam Was o roślinę ogródkową, którą tu zobaczyłam pierwszy raz. Nie znam jej nazwy.
Może któraś z Was rozpoznaje?
Pozdrawiam Was serdecznie
