Ukojenie
23:03, 16 sie 2018
Po powrocie z pracy troche oczyscilam miejsce pod hortensje.
Wycielam do konca roze - teraz musze korzenia sie pozbyc. Usunelam podpory, wycielam winobluszcz...
Nadal nie najlepiej, ale jest tak:
A gdy zrobilo sie zimno wrocilam do domu pichcic sos do sloikow i sok pomidorowy na zime.
Kiedy bedzie mozna odsapnac???
Wycielam do konca roze - teraz musze korzenia sie pozbyc. Usunelam podpory, wycielam winobluszcz...
Nadal nie najlepiej, ale jest tak:
A gdy zrobilo sie zimno wrocilam do domu pichcic sos do sloikow i sok pomidorowy na zime.
Kiedy bedzie mozna odsapnac???