Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Migawki z ogródka 20:24, 16 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Nie wiem, czy tak powinno wyglądać zdrowe miejsce szczepienia. Miałam dziś wsadzić tę różę do ziemi, ale chyba poczekam na Wasze opinie. Dodatkowo wydaje się jakieś takie miękkie.
Do raju daleko - u Ewy 20:18, 16 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Podczas wizyty u Gosi kupiłam 2 hortensje Limelight na pniu. Potem w domu po postawieniu ich przy tujach żałowałam, że nie 3 W tym miejscu by pasowały.



Ostatecznie posadziliśmy je w miejscu, które wcześniej zaplanowaliśmy - za magnolią a przed tujami. Myślę, że pięknie się prezentują.



Wykonanie źródełka z kamienia 19:53, 16 sie 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Po zmianach. ...

Ogród przydomowy - Hosty 19:47, 16 sie 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Ogród przydomowy - Hosty 19:46, 16 sie 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
W trakcie zmian. ...
Podwórkowa rehabilitacja 19:21, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
gosika67 napisał(a)
Wpadłam do Ciebie i oko nacieszyłam, rojniki to co lubię, bzyki świetnie ujęte i ten pokrój róży,warto tu być, bo jest przytulnie i swojsko.Pozdrawiam Cię cieplutko..


Bardzo miłe słowa. Przytulnie i swojsko - tak właśnie chcę mieć. We wrześniu będą nam utwardzać podjazd a to spowoduje, że dodatkowe rabatki zostaną usystematyzowane. Dojdą powojniki przy siatce, dołem hosty. Koło oczka (nowego, bo ta folia jest uszkodzona) posadzę więcej traw i jedną małą brzozę (pozdrawiam Gruszeczko ) Rozmyślam, czy zostawię białe płotki, bo będą demontowane do prac brukarskich.

Również pozdrawiam
Jacqueline du Pre

Ogrod stewardessy 19:16, 16 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
Ela, turbulencje zdarzają się tak często, że już się z nimi oswoilam.

Niektórzy to mają życie:



Podwórkowa rehabilitacja 19:07, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Furczaki fajnie uchwycone, super wyglądaja z wiciokrzewem ale ja go nie mam za to furczaki są kazdego dnia ostatnio. Pozdrówka.

U mnie ściągają do wiciokrzewów i latają z jednego na drugi. Po drodze wstępują na floksy, gaury i powojnika bylinowego
Zdjęć z nimi mam dość teraz tylko podziwiam.
Zapomniałam również pozdrowić, więc edytuję i pozdrawiam
Chandos Beauty



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:02, 16 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Śliczne te cyki:

i!
Podwórkowa rehabilitacja 19:00, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Aniaaa napisał(a)
Zdjęcia śliczne,tak pięknie wykadrowane Nowy obiektyw?

Fajnie złapałaś koliberka,mi się nie udało u nas i też przy wiciokrzewie się uwijał

edytowanie: Awatarek świetny.Wiesz,że uwielbiam Twojego Pana Czajnika


Robię tym starym teleobiektywem i wtedy nie muszę przycinać albo taką 50 z zeszłego roku i te zdjęcia już muszę obciąć, jak chcę owady bliżej. Mniej szumów jest na 50, bo lżejszy i łatwiej utrzymać w bezruchu a to ważne przy fruczaku.
Wiem, że lubisz Pana Czajnika Nawet pamiętasz, że go tak nazywam
Buziaki i kwiaty dla Ciebie

W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki 18:37, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Do góry



Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 18:34, 16 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Jak fajnie to wygląda!




Właśnie zamówiłam 4 odmiany rozchodnika po 3 szt. Zastanawiałam się co z nimi zrobić,a tu proszę - jaka piękna inspiracja! Mogę papugować?

Pozdr.
Hania
W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki 18:30, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Do góry





Chwasty w trawniku 18:28, 16 sie 2018

Dołączył: 16 sie 2018
Posty: 1
Do góry
Dzień Dobry,
piszę do Państwa z prośbą o pomoc w identyfikacji chwastu który zaatakował mój trawnik. Zaczyna powoli "przejmować" teren i wypiera trawę. Proszę o identyfikację i pomoc czym to zwalczyć.
Ukojenie 18:26, 16 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Iwonka tutaj jeszcze na zblizeniu:



U mnie jest tasma ale mysle, ze na czystym wianku tez byloby ladnie
Ta tasma jest wygodniejsza od nitki czy sznurka poniewaz jest szersza i taka troche lepka.
W zeszlym roku robilam nitka i bylo fajnie
W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki 18:22, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Do góry





W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki 18:21, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Do góry


Prawie - jak ogród 18:20, 16 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Do góry




Aż żal był odchodzić...
W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki 18:19, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Do góry


W wiejskim, zielonym zakątku u Beatki 18:17, 16 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2018
Posty: 129
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies