Blaski i cienie nowego życia
09:02, 09 sie 2018
Mam takie niskie róże NN i wielosił,bardzo mi się razem podobają
miałam trocję przygód w tym roku z dzieleniem wielosiłu i o mało nie ukatrupiłam, ostała się jedna kępka właśnie w różach. Nie ruszam