Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 22:20, 21 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
roma2 napisał(a)
Ja chyba trochę wyrodna matka jestem, bo nie odczułam wyfruwania. Z gniazda. Nie siedzę im na grzbiecie, one nie siedzą mnie. Lubimy się


O, to to!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
roma2 22:21, 21 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mam to samo. Kurczę zanim odpowiem, to wychodzi odpowiedź na jakiś inny post. Mam problem dziś z Ogrodowiskiem też. Wyświetla mi jako stronę niebezpieczną i niezabezpieczoną.
____________________
Komendówka
Gruszka_na_w... 22:46, 21 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dzięki Romuś. Być może na serwerze Ogrodowiskowym coś się dzieje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 23:16, 21 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
roma2 napisał(a)
Mam to samo. Kurczę zanim odpowiem, to wychodzi odpowiedź na jakiś inny post. Mam problem dziś z Ogrodowiskiem też. Wyświetla mi jako stronę niebezpieczną i niezabezpieczoną.

U mnie to samo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:17, 21 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ewo,

Sylwia, czyli pokaż mi swój przedogródek a powiem ci na jakim forum bywasz?

Dokładnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wendy79 23:19, 21 sie 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
U mnie też problem z wchodzeniem na stronę.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
sylwia_slomc... 23:20, 21 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
roma2 napisał(a)
Ja chyba trochę wyrodna matka jestem, bo nie odczułam wyfruwania. Z gniazda. Nie siedzę im na grzbiecie, one nie siedzą mnie. Lubimy się
Edit: z tym przedogródkiem Haniu, to nie jestem pewna Twojej teorii. Bo do mnie nikt nie zastuka.

Ja nadopiekuńcza za bardzo

Edit. Jeszcze poczekajmy z tą oceną do ukończenia ogrodu, ale jak nie po przedogródku to po doorenbosach poznają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
inka74 06:45, 22 sie 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Admin musi wykupić nowy certyfikat. Też tak mam. Nie da się przeglądać normalnie O
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anna_t 07:26, 22 sie 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)



Aniu, rodzicielstwo to jedna z najtrudniejszych ról jaką odgrywamy w życiu. I nikt nas do nie nie przygotowuje. Nie dziwota, że tyle mamy związanych z tą rolą lęków.
Co do upadków...łatwiej poradzić sobie z sukcesem. To umie prawie każdy, poza tymi ze skłonnością do wody sodowej. Najtrudniej wyćwiczyć umiejętność radzenia sobie z porażkami. Tak czy siak przewróci się na tym rowerku i co wtedy usłyszy?

nie ma krwi, nie ma płaczu
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
iwonkap 09:30, 22 sie 2018

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Haniu czy siejesz jakiś poplon w tym roku na jesień, bo chciałam coś w tym roku posiać ale nie znam się zupełnie i nie wiem czy druga połowa września bo wtedy pewnie skończą mi się pomidorki będzie ok ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies