Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ukojenie 20:45, 07 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Gdy zrobilo sie chlodniej zlozylam obeliski do roz:











Stoja tam 3 - widac je na ostatnich zdeciach, na pierwszych tylko przymiarki.


Moja bajka 20:38, 07 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry

Jaki piękny ten obraz, Kasiu Bajecznie w Twoim ogrodzie, ale i zdjęcia robisz rewelacyjne
Metamorfozy ogrodowe 20:36, 07 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
mrokasia napisał(a)
To ja tez pokażę dwa miejsca ze swojego ogródka.
Było

Jest

I drugie miejsce
Było

Jest (wciąż jeszcze pracuję nad tą rabatą)


Kacha!!! Jakie Ty miałaś tujska pod oknem! Ja pierdziu!
Bosz... jak dobrze, że się Męża nie słuchałaś

Moja działka na Dębowym Lesie 20:36, 07 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Rumianka napisał(a)
Patrząc na te pięknem kipiące rabaty to nic nie potrzeba zmieniać, ale to Ty jesteś czarodziejką tego ogrodu i wiesz najlepiej co mu potrzeba...Płezdrówczi łestawiam dla Ce z Kaszebow... Też do działki mam 22 km...

Oj, oj nie wszystko mi się podoba.A wiesz, to co człowiekowi się nie podoba, to nie pokazuję.
O fiu, fiu,, ale pozdróweczki piękne dostałam
Elisko dziękuję bardzo..
Gdybyś nie nadpisała ,że to z Kaszub.To pomyślałabym,że ci słownik żle literki wybrał.
i ja pozdrawiam serdecznie
Inne już przekwitły, inne jeszcze kwitną


Ogród Cioci cz. 3 20:35, 07 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 20:34, 07 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 20:33, 07 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 20:33, 07 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:32, 07 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry






Ogród Cioci cz. 3 20:32, 07 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Nowa porcja
Hortki mają takie wielkie głowy
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:31, 07 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
To ja dorzucę jeszcze kilka kolorowych (obiecanych) fotek...








Komendówka 20:27, 07 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
Szmaragdowy Zakątek 20:25, 07 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Nareszcie zazieleniła się wierzba (w tym roku drastycznie wykulkowana) i „kręciołek” też zaczyna dochodzić do siebie po cięciu w promieniach gooorącego słońca


nadal kwitną hosty (na drugim zdjęciu - ulubiona przez dziewczyny hosta, której nazwa wykręca język w trąbkę i powoduje, że zęby się źle składają…”Hyuga Urajiro”)




w „szmaragdowym” zamieszkały także ogrodowe rozweselacze (następna dostawa wesołych robaczków już zamówiona)


i na koniec dla wszystkich odwiedzających mój wątek - olbrzymia tęcza.
Moja ostoja 20:24, 07 sie 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
U nas na targu stoją sprzedawcy, którzy mianują się producentami. Wiedzę na temat sprzedawanych roślin mają, czego nie można im zarzucić. Kupowałam już kilka razy pojedyncze sztuki i jeszcze się nie zawiodłam. Oczywiście nie mają calego asortymentu, tylko aktualne ozdoby ogrodu. Właśnie teraz sprzedają hortensje, hibiskusy, jeżówki, pysznogłówki.
A to mój dzisiejszy zakup: Silver Dollar 80 cm wysokości za 3,5 dyszki

Moja działka na Dębowym Lesie 20:22, 07 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
gogo napisał(a)
Ani kwitnie wszystko dłużej, bo jest wróżką ogrodową, musimy podpatrzeć jak to robi.Ja też mam siostrę, ale jest położną i rozmawiamy tylko przez telefon / mieszka na Górnym Śląsku / i to na zasadzie " gadał ślepy o kolorach " bo ona o dzieciaczkach, a ja o kwiatkach
Dalijka cudna, chcę, jeśli to możliwe, nasiona, możesz wysłać wszystko dużo później.
Aniu, czy Twoje lampy są solarne?, bo moje tak i już kiepsko świecą.

Oj.chciałabym być tą wróżką i moje kiepskie róże zaczarować aby6 pięknie w końcu kwitły .
Hee, he,, moja siostra też pracowała na położnictwie.Ale jako sekretarka.
Ale rozmawiać ogrodowo to możemy długo.Tylko jakoś rzadko się widzimy i dzwonimy, jako tak wychodzi.
Ale Grażynko masz nas i tutaj możesz pisać ile tylko możesz
To ok, już zaczęłam zbierać rożne nasionka i dalej będę zbierała je dla ciebie

Tak, moje lampy są solarne,I jedna tez już mi nie świeci.
Teraz takie g,,, robią ,że szok.

Czosnek milenium.Dostałam od od Agusi-agapant

To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:22, 07 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
mira napisał(a)
No....jak popękana ziemia to wiem co to jest, trzeba lać i lać jak możliwe
u mnie wczoraj przez godzinkę lało - potem wyszłam poprawić skoro napełniły się zbiorniki i patrzę pod hostami sucho.....

Piękne te takie tamy mimo suszy


Z tym podlewaniem wodą z wodociągu to mam dylemat etyczny.
Zasoby słodkiej wody w Polsce są zatrważająco małe i czuję się nieswojo, kiedy zużywam tę wodę pod podlewania ogrodu. W okresie braku wody studziennej radykalnie ograniczam dawkowanie wody roślinom.
Róże ruszyły.



Na drugiej pergoli skąpo.



Marcinki tuż, tuż
Szmaragdowy Zakątek 20:21, 07 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Oprócz afrykańskich upałów i palącego słońca w „szmaragdowym” zrobiło się hortensjowo…








Podwórkowa rehabilitacja 20:20, 07 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Aniaaa napisał(a)

To Reniu będę czekać z niecierpliwością jakie clematisy zamieszkają u Ciebie
Powojnika 'Beautiful Bride' mam,jeszcze młodzik i jako pierwszy złapał uwiąd ale trzeba przyznać,że kwiaty ma niesamowite,ogromne
Dobrze,że się regenerują.A i tak bym go kupiła
A co u mnie? Działaliśmy trochę w ogrodzie przed tymi upałami.
Przedogródek dostał ścieżkę w miejsce wąskiego trawnika,którego nijak było kosić.
Zrobiłam tam roszadę na rabacie.Uporządkowałam po mojemu czyli dalej misz-maszowy mój styl a co wyjdzie i jak będzie to wyglądać to okaże się na wiosnę

Widzę,że grzybki już zbieracie.Aż niemożliwe,że są już grzyby.
Ja nie umiem,nie znam się i boję się robactwa
U nas zawsze Tata z najmłodszą Donią chodził na grzyby.


Aniu a czy Ty masz go posadzonego w cieniu? Mam zapisaną przy nim informację, że lubi takie klimaty.

Czyli cały czas dopieszczasz i robisz z pięknego piękniejsze
Po roszadach pewnie masz dodatkowe podlewanie? Znów upały wróciły i rośliny nawet nieprzesadzane ledwie zipią bez wody.
Muszę pooglądać wątki Twoich Sióstr a nuż jakieś nowe fotki są
Grzybków już w niedzielę nie było, dodatkowo dopadła nas burza. W lesie zrobiło się nagle ciemno i nieprzyjemnie. Wróciłam cała mokra i z dwoma grzybkami

Gaurą jestem zachwycona, zwłaszcza w towarzystwie rozplenicy.



To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:13, 07 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
mikina34 napisał(a)


Te cisy mnie kuszą, muszę gdzieś znaleźć w dobrej cenie, bo i zimą byłoby ładnie
Wiąz polny tez wart uwagi, w wolnej chwili pokaż proszę jak się u Ciebie prezentuje.

Czy ta hortka to wanilka? Pięknie się przebarwia



Tak, na zdjęciu jest Vanilie Fraise.

Ten wiąz rośnie u mnie tak





Kupowałam go jako 20 cm sadzonkę.
Zimozielone akcenty na rabatach bardzo sobie cenię w okresie zimy i wczesnej wiosny.
styczeń


Wśród brzóz i dębów 20:11, 07 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
marba napisał(a)
Od jakiegoś czasu potrójnie babciuję, więc zaglądam tu dopiero gdy zaczyna mi się dzień, to znaczy, gdy dzieciaki idą spać. Ale udało mi się pstryknąć dziś parę fotek.











te fotki wszystkie na taapete sie nadaja
Red Baron w takiej ilosci kapitalny. Ja mam kilka kloskow od dwoch lat cos nie chce sie mnozyc

parasolka tez super w ta pogode bardzi potrzebna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies