Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Słoneczny Ogród 12:24, 04 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
A na lewej stronie ogrodu bieda, susza doskwiera, leje wodę ale rośliny tam lekko nie mają , bo słońce grzeje, a one dopiero ukorzeniają się w tym roku, w przyszłym będzie może lepiej ale bez deszczu i wytchnienia nie będą takie jak by być mogły.



Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 12:20, 04 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Jak myślicie to Vanillka jest taka rzadka?? Ale z ogromnymi kwiatostanami??
Słoneczny Ogród 12:07, 04 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Magleska napisał(a)
Wow ...... ale limkowa daje czadu przepięknie jest
I oczko śliczne i te dzwoneczki tez super
A najbardziej mi się ta fotka z Tobą podoba - widać na niej jakie są dorodne i gęste i Ty oczywiście jak modelka

Też jestem ciekawa ,czy nie przypala Ci wiązów ? Mój jest wiecznie przypalony

Cieszę się,że Ci się podoba ale mi posłodziłaś, teraz to juz w piórka obrosnę
Limkowa faktycznie przez rok się rozrosła.
Dzwoneczki to mój nowy nabytek.
Moja działka na Dębowym Lesie 11:39, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Wreszcie zakwitł też mój hibiskus
U Ciebie pięknie
Bardzo ładne hortensje


Dziękuję a miłe słowa.
wieczorem pójdę i zobaczę twój hibiskus.Bo ara mykam do Ani-anpi.
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:36, 04 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Po deszczu...







zacytowałam... bo nie mogę oderwać oczu od tych zdjęć


Danusiu .Zachwycałam się bukaszpanowym, ale Moja Anglia to raj na ziemi..


Moja działka na Dębowym Lesie 11:36, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Adela napisał(a)
Nie przypuszczałam, że hibiskusy są takie wrażliwe. Miałam chrapkę, ale już nie mam
Ile Ty masz pięknych kompozycji całe lato kwitną!!
A ja jeszcze muszę dopracować najbardziej słoneczną rabatę, na której w tym roku posadziłam jeżówki, bo teraz jest taka łysa, smutna
Coś mi nie wychodzi.
Piękna kompozycja na str. 943 - hortensja, floksy i chyba miskant ML, prawda?

różnie to z nimi niestety jest.
Dziękuję a miłe słowa.To sprawia,ze człowiek lepiej musli ogrodowo
To limka i nowy miskant ML.Oby się przyjął.

Hortensja Bobo
Moja działka na Dębowym Lesie 11:32, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AgataM napisał(a)



Podziwiam Twoje hibiskusy. Piękne mają kolory. Ja niestety nie mam do nich szczęścia. Miałam 6 krzaczków 3-letnich. Już kwitły. Jednej zimy wszystkie mi padły, mimo okrycia.

Masz świetne zestawienia kolorystyczne wśród kwiatów Gratuluję i pozdrawiam

Dzięki Agatko
roślinami, to właśnie jest różnie.

nowy - zakwitł.Nawet ładny

A to ju stary
Wśród brzóz i dębów 11:26, 04 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Grażynko, Gosiu, jeśli chodzi o losy grzyba, to dzieciaczki podlewały go dwa kolejne dni i patrzały jak przyrasta. Niestety, im większy, tym brzydszy się stawał, no i miał już niestety lokatorów.



Trawka od Mireczki wypuściła swoje śliczne, czarne kwiatostany.


I takie tam.
Pamiętajcie o ogrodach 11:21, 04 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
same kwiatki

Prawie - jak ogród 10:52, 04 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Do góry
Moja alternatywa dla kulek bukszpanowych - poduchy z żywotnika. Mam nadzieję, ze uda mi się utrzymać je w rozsądnych rozmiarach:



I z drugiej strony frontu:



Dzisiaj znów skwar, ehhh...
Prawie - jak ogród 10:47, 04 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Do góry
Limki w pełni kwitnienia:




Magical Moonlight za chwilkę:
Prawie - jak ogród 10:42, 04 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Do góry
Z kalendarza ogrodnika:

Początek sierpnia, a rozplenice już postanowiły się zakotkować...
Hameln:



Tu sadzone z podziału dokładnie rok temu:


Lady U jeszcze się ociąga, choć wielkością zdecydowanie bije hameln:

Lubię Lady U za jej luźny, fontannowy pokrój.

Tu widać różnicę:
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:32, 04 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
kasiek napisał(a)


Jest, tak jak rysunki szronu na szybie, czy... kornika na drewnie

Coś pięknego. Stolarze pewnie nie podzieliliby mojego entuzjazmu.
Małymi kroczkami do celu... 10:27, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
No i teraz moje ogrodowe dylematy rozstawiłam wczoraj ekobordy w miejscu, gdzie chce zrobić drugie koło z rozchodnikami, rozplenicą i vanilkami, ale nie do końca jestem przekonana, czy pasuje one w tym miejscu??



No i widok z drugiej strony od tyłu




Co myślicie dziewczyny?? Mąż mówi, że lepiej by pasowało nie przy huśtawce, tylko tam gdzie rośnie magnolia ( czyli zdj 2 po prawej stronie te drzewko) ja już sama nie wiem, więc wstrzymałam się ze ściąganiem darni i liczę na Waszą pomoc plisss
Małymi kroczkami do celu... 10:21, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Samotny pośród tłumu...

Małymi kroczkami do celu... 10:20, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Gracki, uwielbiam tą trawę, zwłaszcza o poranku

Małymi kroczkami do celu... 10:19, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Róża piano i jej drugie kwitnienie, bardzo lubię tą różę



Hortensja Pinky Winky, jakoś w tamtym roku mi się nie podobała, w tym lubię ją no i zakupiona rutewka, niestety nie ta co chciałam, ale posadziłam i zobaczymy jak wiosną zakwitnie

Małymi kroczkami do celu... 10:16, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Dzisiaj zapowiada się kolejny upalny dzień, kilka zdjęć z porannego ogrodu zostawiam

Zna ktoś może nazwę tego rozchodnika? rośnie dosyć nisko ok 30 cm, dostałam go od sąsiadki, a lubię wiedzieć co mam w ogrodzie

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:09, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Zlikwidowaliśmy basen bo nikt z niego nie korzystał. Wczoraj dorobiliśmy konstrukcję, montujemy daszek i teraz tu będzie jakuzzi

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 10:06, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies