Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 23:22, 19 lip 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
sierika napisał(a)
Wchodzę Kasia..w elfowy raj. Tylko Mira nie taka szybka do odwiedzin więc poczekasz na to zahaczenie, zapraszałam gdy kwiaty stały grzecznie w szeregu, teraz leżą ale takie koleje ogrodowania.


Mira szybka i chętna - tylko życie inne jest też. Ja to mogłabym jak pani redaktor jeździć po ogrodach i pisać scenariusze - uwielbiam ogrody wszystkie!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 23:23, 19 lip 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
anabuko1 napisał(a)

Dziękuję bardzo za te informacje.

Zrobie, jak radzisz.Nasionka zbiorę
Ogród masz piękny I ataki bogaty w rożne rośliny.
Aż trudno wszystkie wymieniać.Ale z przyjemnością po nin pospacerowałam po nim, pooglądam ciekawe zestawienia.


Bardzo dziękuję.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 23:24, 19 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dobrze, że nie zajrzałam do Ciebie w środku dnia, tylko teraz. Czekając na cd. opowieści gotowa bym pypcia dostać.
Piękne nasadzenia w donicach. Mąż pięknie kancikuje- przekaż!
I gratuluję udanej wizyty zacnych gości.
Wciąż mam Cię w pamięci wizytującą ogród Richa
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 23:35, 19 lip 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
mira napisał(a)







Cóż za opowieść,historia, jakie piękne kadry z ogrodu, ile radości w tym wszystkim...Dobrze wrócić z pracy późnym wieczorem i poczytać do snu... Będę czekać na odcinek, bo jestem przekonana, że inaczej być nie może
Śliczny liliowiec...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
sylwia_slomc... 00:18, 20 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Mireczko nie namyślaj się, nie odwlekaj bo my czekamy by Twój ogród zobaczyć, na plewienie ja się piszę o ile mi termin z doktorami nie będzie kolidował i Aga zabierzeGratuluje, a skoro już wstępne nagrania były to odcinek będzie na bank, bo jak nie nagrywają to nawet kamery nie odpalająAle fajnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
m_gocha 01:23, 20 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Mira! Tyle się opisałam i mi zeżarło posta
Powiem zatem tym razem krótko - koniecznie zgódź się na program w tv z ogrodem i Tobą w roli głównej! Ależ będzie uczta dla oczu i duszy
Uśmiechnęłam się gdy czytałam Twoją historię o "zezowatym szczęściu Miry" i o eMusiu wyjątkowo życzliwym gościom... Czytając od razu nastrój podniósł mi się o co najmniej dwa stopnie w górę I gdyby nie to, że na zewnątrz ciemności egipskie (Jezu która godzina!) i że leje jak z cebra to już bym poleciała aby swój marny ogródek ogarniać
Już to kiedyś pisałam - masz wyjątkowy dar opowiadania/pisania.

W ogrodzie masz cudnie! A zakątek ogrodnika niesamowity!
Macham
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Pszczelarnia 12:20, 20 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Geranium white kaszmir masz - pokaż, proszę.


Bo ja nie mam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basilikum 17:23, 20 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
kacik roboczy jakby nikt w nim nie pracowal
doczytalam relacje w odcinkach do konca super to strescilas i zilustrowalas to bedzie hit Mai a i ja kiedys zobacze wlasnymi patrzalkami i bede ciagnac w gore do Twoich standartow ach jak duuuuzo mi jeszcze brakuje. Goscinnego meza mam ale kancikow mi nie robi ba nawet trawnika od miesiaca nie kosi.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgnieszkaW 18:49, 20 lip 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Miro, ależ u Ciebie się dzieje, ale gdzie ma się dziać, jak nie u Ciebie w tak pięknym ogrodzie?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
kasiek 19:01, 20 lip 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Tak! Tak ! Tak! Hurra! Zdecydowałaś się!! Ale sie cieszę! Łap chwile - masz pieknie przeciez! Buziola zostawiam i wielki usmiech
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies