Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w Klein Kottorz 22:29, 31 lip 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry












Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:26, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


uwielbiam ML

i elfik
Moja ostoja 22:24, 31 lip 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Hortensje Little Lime już sie przebarwiają
Ogród w Klein Kottorz 22:22, 31 lip 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
Z powodu suszy nie udało mi się na wiosnę posiać trawy i beznadziejnie to wygląda.













Wzgórze chaosu 22:21, 31 lip 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
kasiek napisał(a)
Iwonka - raz jeszcze dziękuje - jesteś świetnym towarzyszem - zarówno w drodze jak i zwiedzaniu i jedzeniu - buziole zostawiam




Kasiu, ja też dziękuję Ci za towarzystwo i świetny wypad w sobotę. Fantastyczny kompan zCiebie Klika nam na każdym polu, nieprawdaż Cudownie się zrelaksowałam. Ogród świecił pustkami, pogoda idealna. Lubię te Kapiasowe zakątki, byłam już 3 razy i chętnie znów pojadę. Fajnie, że poprzednio nie kupiłam tej donicy, był pretekst, żeby po nią wrócić A jeszcze z taką koleżanką to sama przyjemność Ściskam i DZIĘKUJĘ za piękną fotorelację. Zrobiłaś rewelacyjne zdjęcia, fajnie, że kilka wkleiłaś mi na pamiątkę


sylwia_slomczewska napisał(a)
Prawda, że niezwykle fotogeniczna A mnie nie wierzy


Sylwia dziękuję ci za wiarę we mnie, ale znasz mnie już trochę i wiesz, że lubię pojęczeć U Kapiasa miałam świetnego fotografa, z przyjemnością oglądam zdjęcia zrobione przez Kasię, nawet te na których jestem
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:21, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


kwitną wrzosy

Ogrodowe marzenie Mrokasi 22:21, 31 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Aaaa i jeszcze pokażę Wam kupioną dziś hortkę Silver Dollar, fajny, duży krzaczek .
Za drzwiami do ogrodu... 22:18, 31 lip 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
anpi napisał(a)

Też możesz się kiedyś do mnie wybrać Aniu


Super, dzięki śliczne fotki ...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:16, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Moje małe wielkie marzenie 22:16, 31 lip 2018


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
alis napisał(a)

Pięknie!
Ogród w Klein Kottorz 22:16, 31 lip 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
W tym roku dużo wcześniej kwitną hortensje bukietowe.












Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:11, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ogród w Klein Kottorz 22:08, 31 lip 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
Hortensje ogrodowe już przekwitły, piękne były w tym roku.












Moja działka na Dębowym Lesie 22:05, 31 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
greg66 napisał(a)
Gdybym miał wybrać jaki w pierwszej kolejności chciałbym zwiedzić ogród na żywo to nie mam juz żadnej wątpliwości - Twój

To bardzo mi miło.
oe kiedyś będies blisko, to fuka otwarta


Galtonia
Ogrodowe marzenie Mrokasi 22:05, 31 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
No dobra, to jako przerywnik - towarzystwo spotkane na spacerze z psem, tuż za płotem

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:04, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ogród w Klein Kottorz 22:03, 31 lip 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
Nie mogę w to uwierzyć, ale przez 2 miesiące nie zrobiłam ani jednego zdjęcia ogrodu.

To frontowy trójkącik, moje granitowe skarby zamiast na schodach czy parapetach wylądowały na rabatach.













Z ogródka na wsi 22:00, 31 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Po ryciu ryciu i jeszcze raz ryciu szpadlem...


Dodatkowo zdejmowałem siatkę (widzieliście ją w poprzednim poście~jak była poprowadzona), wykopalem słupki i wkopalem je na nowo i założyłem na nowo siatkę (według tego jaki kształt bedzie miała nowa zagroda)...ale na zdjęciach juz tego nie ma bo bylo juz ciemno...

Jutro czeka mnie murowanie, nawożenie ziemi, wyrównywanie ziemi i pare innych...

Aha...jeśli macie jakieś propozycje...co mogę zrobić z widocznymi na zdjęciach oknami (to szopka sąsiada) żeby tak nie straszyły to będę wdzięczny...ja myślałem nad okiennicami...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:00, 31 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Dwie zimy ma za sobą i daje radę

stąd pięknie widać zachody słońca


trawa znowu do koszenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies