Basiu jedna znajoma do mnie mówi: już wiosenne ci kwitną, a ja jej na to: one jeszcze kwitną
i tak to pogodowo nam się się zmienia. Dziś zauważyłam, że hortensje ogrodowe puszczają młode listki, a stare liski pięknie zielone, jeszcze ich nie okrywałam, czekam na solidne przymrozki.
ciekawe co wiosna przyniesie, jednak trochę ten stan niby wiosny mnie martwi
i u mnie się ogród trochę zmienił od 2013r . Danusiu jeśli na to patrzysz, to rozumiesz dlaczego tak wdzięczna Ci jestem za Ogrodowisko . I za cudownych ludzi, których tu poznałam .
To zdjęcie powyżej to początki mojej rabaty trawiastej . Wtedy usuwanie darni potwornie mnie zniechęcało do pracy, a teraz... Pfff, chwila moment i zrobione .
Dziękuje Danusiu
Ogród mam na górce, w dole jest łąka, płoty tylko po bokach (tak to stanęło), to tą przestrzeń tak widać bardziej
Róża ma, no już ok 9-10lat teraz będzie. Ale na tym zdjeciu powyżej to tak ok 8lat.
W tamtym roku ją mocno odmłodziłam, bo się rozszalała.
Ale urosła bardzo szybko, po 5 latach wyglądała tak jak na 1 zdjęciu poniżej, a po 6 latach tak jak na kolejnych 2 zdjęciach.
Zdjęcia kiepskie ale wtedy tak nie przykładał się
No wiosna na całego się pcha, cieszyłabym się gdyby nie to, że to styczeń dopiero.
A tu lepiężniki już takie buły mają
floks kwitnie i dzwonek brzoskwiniolistny
Uciekło z karmnika z kukurydzą i jabłkiem na orzechu i poleciało na drugiego orzecha na dużym ogrodzie, słabo widać , ale chyba sójka
i odleciało , ale nie daleko
To prawda w tym roku ten ciemiernik w końcu cieszy.
W końcu nie mizerota.
Ciekawa jestem jaki będzie ten drug co posadziłam na jesieni.
Czy zakwitnie na wiosnę .z, jak to jest.Po
Czy będzie z tych ciemnych , jak miał być.
Wiesz jak to jest pomyłki się zdarzają.
Sama takowe z różnych grup roślin też mam
A storczyki też lubię i też ich trochę mam
Dziękuję Za pamięć odezwę się wiosną chociaż u mnie prawie wiosna, kwitną róże, kalina Dawn, deszcz pada i temperatura cały czas na plusie, urlop nawet zostawiłam z'17 roku na koniec marca aby popracować w ogrodzie, bo nie mogłam skończyć prac jesiennych dużo się u mnie działo dzisiaj pierwszy raz weszłam na wątek od ostatniego razu, ale na wiosnę się poprawię przekazuje wszystkim róże z ogrodu zerwane przed świętami w pąkach w domu rozkwitły
i kalanchoe kwitnące
pozdrawiam serdecznie życząc pięknie kwitnących ogrodów w tym roku