Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rosengarten Zweibrücken 21:15, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Anda napisał(a)



Ewcia wiesz co to za róża?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:15, 01 sty 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
mira napisał(a)



Rewelacja, a teraz rób zdjęcia z tego samego miejsca .
Przegląd roku zacny - super. Ilość zmian spora i sporo pracy - podziwiam bo wiesz dokładnie czego chcesz i idziesz jak burza.
Kominek też masz ładny - nawet pokazałam M, /to mi się nie zdarza raczej/ i powiedziała że ładny - to też się rzadko zdarza .


Takiej perspektywy już nie uchwycę, bo wkrótce było już tak
2014


a potem moje rośliny trochę przesłoniły widoki






mira napisał(a)

hmmm przepięknie było

serdeczności i sił do realizacji nowych planów


Za życzenia dziękuję.
Niestety pięknie było tylko w czerwcu



Potem była czarna plamistość i kłopoty z dostępem do okien. Zrobiłam rozeznanie- wydałam 8 róż, zostało mi około 40. To chyba nie jest zły wynik jak na kogoś, kto nie deklaruje zapadalności na różankę.

PS. Piecokominek jest naszą największą miłością we wnętrzach. Taka dusza domu.
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2017 / 2018 20:47, 01 sty 2018

Dołączył: 25 lip 2015
Posty: 9
Do góry
Wszystkiego najlepszego dla członków Ogrodowiska w 2018 roku!
A korzystając z okazji, chciałbym "ofiarować" na zdjęciach kwiaty, które kwitną najwcześniej, bo już 1 stycznia...

Wszystkie zdjęcia z dzisiaj...czyli, co to się z przyrodą dzieje

Ogrodowe kreacje 20:30, 01 sty 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Postanowiłam, że będę wstawiać wiosenno-letnie zdjęcia codziennie, a jak nie codziennie to chociaż raz w tygodniu i jakos się do wiosny może przetrwa

Sierpień 2017


Ogród Małej Mi 2017 20:29, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Trawki dostały fryzurkę noworoczną ... nir wszystkie, tylko te widocxne z domu...



bez brokatu? nooo...

dobra i sił życzę
To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:27, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry

Było




hmmm przepięknie było


serdeczności i sił do realizacji nowych planów

To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:25, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry


Tradycyjnie w ostatnim dniu roku przypominam zdjęcie działki miesiąc po jej zakupie.




Rewelacja, a teraz rób zdjęcia z tego samego miejsca .
Przegląd roku zacny - super. Ilość zmian spora i sporo pracy - podziwiam bo wiesz dokładnie czego chcesz i idziesz jak burza.
Kominek też masz ładny - nawet pokazałam M, /to mi się nie zdarza raczej/ i powiedziała że ładny - to też się rzadko zdarza .




Ogród z koniczynką 20:23, 01 sty 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ze spacerku wróciłam z 4 żółtymi doniczkami w komplecie z podstawkami...ktoś wyrzucił w trawe...tylko wyczyścić i gotowe do przyjęcia nowych roślin na wiosnę...
De Tuin van Joke Kuiperij - Holandia 20:05, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
aldonaz napisał(a)


Aldona cudownie wspominać i zobaczyć coś więcej - tego miejsca chyba nie widziałam.

Uświadomiłam sobie że nie wiem jakie drzewa w tym ogrodzie było a widzę po Twoich zdjęciach że fajne struktury tworzą.

Dzięki.
De Tuin van Joke Kuiperij - Holandia 19:57, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ta na zdjęciu na stole to może być Salvia 'Wendy's Wish' albo Salvia 'Love and Wishes'

Ja mam taką szałwię o nazwie Amistad, zostawiłam w gruncie. Na próbę.


oraz taką









Danusiu dziękuję, to już wiadomo , powiększyłam znacznik w tej doniczce i to jest
Salvia 'Love and Wishes'.
Pszczelarnia 19:47, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
[img




Baryłka miodu i narty bardzo oryginalne.
Czy ta banieczka to z dawnych czasów - jakoś takich kształtów już się nie spotyka, ja pamiętam mgliście z dawna.

Pszczelarnia 19:43, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Choinka 2017






Siedzę sobie w ten pierwszy wieczór Nowego Roku i podziwiam każdą Twoją ozdobę i bombeczkę - kocham te klimaty i niech jeszcze chwilkę trwają.

No a taka gałązka na choince wzbudza uśmiech i jest oznaką że to choinka ogrodniczki.
Muszę się poprawić .

Pozdrawiam i życzę dobrych dni!
Moja bajka 19:42, 01 sty 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:40, 01 sty 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ostatnia porządna zima była w 2013r i wcześniej - to z połowy marca 2013

koniec lutego 2010

17.03.2008


2.01.2004

A dziś? Wiosna
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:37, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89802
Do góry

nie mam pojęcia czy ten żywopłot jeszcze się uratuje widział ktos kretówkę do kolan???
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:36, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89802
Do góry
cd.





Ogrodowe przygody 19:34, 01 sty 2018


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry

bardzo obficie kwitła jeszcze do dziś ma kwiaty
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:31, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89802
Do góry



Ogrodowe przygody 19:30, 01 sty 2018


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Ewik napisał(a)
Iwona kolejne slicznosci.powiedz coś więcej o friedenslicht .śniegu u nas ani grama .

Na razie za wiele nie mogę o niej powiedzieć, liście zdrowe, błyszczące nie łapała chorób, posadziłam 3 krzaczki obok siebie jednak jedne z nich okazał się nn, ale pasuje kolorystycznie. Kwiaty ma bardzo ładne, nostalgiczne troszkę przypominają mi lion rose, ale są bardziej opływowe. Pedy na razie ma dość wiotkie. ładnie przezimowała pod kopczykiem teraz to będzie jej druga zima, nie dałam jej okrycia. Kwitnie takimi bukiecikami, cały sezon nawet teraz ma jakiś kwiatek.

Ewa dostałam od Ciebie taką różyczkę znasz jej nazwę?
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 19:30, 01 sty 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Przegląd końca zimy
2017-ok 20.02

2016-ok 29.01

2015 - ok 30.01

2014- ok 30.01?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies